AGang

Cult 2.0 rámová sada


S
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Agang Cult 2.0 rámová sada 2012

Model Cult prezentuje z pohledu značky AGang nejuniverzálnější kolo do horského terénu. Na konstrukci, funkci i designu modelu pracoval tvůrčí tým několik let. Získané zkušenosti umožnily vyladit jeho originální čtyř-čepový systém tak, aby poskytoval maximální komfort odpružení, ovladatelnost v náročnějších terénních pasážích či sjezdech, ale také minimální ztráty při šlapání. Schopnosti modelu Cult vycházejí především z použitých technologií, konstrukčních prvků a geometrie jeho celoodpruženého rámu. Ten disponuje zdvihem 150 mm a naším originálním čtyř-čepovým systémem odpružení zvaný Drive Link Pivot, jenž byl kompletně navržen inženýry v Čechách. Tento systém byl optimalizován tak, aby nabídl jezdci aktivní zadní stavbu a zárověň maximálně omezil její pohupování při šlapání, a to hlavně při jízdě vsedě. Citlivost stavby pak ještě zvyšuje použití tlumiče o délce 200 mm se zdvihem 57 mm.

 


SPECIFIKACE
rám objímka, hlavové složení, 1× kónická podložka, 3× podložka, tlumič X-Fusion E1R, svorky do zarážek bovdenů
hmotnost 3,9 kg s tlumičem 

O ZNAČCE

AGang představuje evropskou značku pro jízdní, horská, celoodpružená a freestylová kola včetně příslušenství a sportovních potřeb.

AGang je technický a designový koncept řešení jízdních kol pro jezdce mladé mysli, kteří pevně spolu s námi věří, že jejich stroj má být dokonale technický a designově výjimečný.

AGang je a bude unikátním funkčním a designovým solitérem, který vždy bude představovat naše pojetí chápání funkčnosti a stylu jízdního kola. Firma AGAng razí vlastní cesty výroby kol a příslušenství a jejich prezentace.

Zároveň je plnohodnotnou bikovou značkou, která je zaměřená nejen na free disciplíny. V nabídce je široká nabídka dětských kol, ale i městských, krosových a horských kol.

V roce 2011 přišel Agnagse svým vlastním konstrukčním řešením zavěšení zadního kola celoodpružených kol s označením Drive Link Pivot. Ten pracuje na principu čtyř-čepového mechanismu s originálním řešením umístění čepu zadní stavby nad osu zadního kola. Jedna se o historicky první české konstrukční řešení zavěšení zadního kola tímto způsobem, které bylo kompletně vyvinuto a navrženo v Čechách.

Od roku 2015 budou kola značky Agang spadat pod značku Author.


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Související produktyPřihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz