AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.

AGang

Cult 2.0 rámová sada


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Agang Cult 2.0 rámová sada 2012

Model Cult prezentuje z pohledu značky AGang nejuniverzálnější kolo do horského terénu. Na konstrukci, funkci i designu modelu pracoval tvůrčí tým několik let. Získané zkušenosti umožnily vyladit jeho originální čtyř-čepový systém tak, aby poskytoval maximální komfort odpružení, ovladatelnost v náročnějších terénních pasážích či sjezdech, ale také minimální ztráty při šlapání. Schopnosti modelu Cult vycházejí především z použitých technologií, konstrukčních prvků a geometrie jeho celoodpruženého rámu. Ten disponuje zdvihem 150 mm a naším originálním čtyř-čepovým systémem odpružení zvaný Drive Link Pivot, jenž byl kompletně navržen inženýry v Čechách. Tento systém byl optimalizován tak, aby nabídl jezdci aktivní zadní stavbu a zárověň maximálně omezil její pohupování při šlapání, a to hlavně při jízdě vsedě. Citlivost stavby pak ještě zvyšuje použití tlumiče o délce 200 mm se zdvihem 57 mm.

 


SPECIFIKACE
rám objímka, hlavové složení, 1× kónická podložka, 3× podložka, tlumič X-Fusion E1R, svorky do zarážek bovdenů
hmotnost 3,9 kg s tlumičem 

O ZNAČCE

AGang představuje evropskou značku pro jízdní, horská, celoodpružená a freestylová kola včetně příslušenství a sportovních potřeb.

AGang je technický a designový koncept řešení jízdních kol pro jezdce mladé mysli, kteří pevně spolu s námi věří, že jejich stroj má být dokonale technický a designově výjimečný.

AGang je a bude unikátním funkčním a designovým solitérem, který vždy bude představovat naše pojetí chápání funkčnosti a stylu jízdního kola. Firma AGAng razí vlastní cesty výroby kol a příslušenství a jejich prezentace.

Zároveň je plnohodnotnou bikovou značkou, která je zaměřená nejen na free disciplíny. V nabídce je široká nabídka dětských kol, ale i městských, krosových a horských kol.

V roce 2011 přišel Agnagse svým vlastním konstrukčním řešením zavěšení zadního kola celoodpružených kol s označením Drive Link Pivot. Ten pracuje na principu čtyř-čepového mechanismu s originálním řešením umístění čepu zadní stavby nad osu zadního kola. Jedna se o historicky první české konstrukční řešení zavěšení zadního kola tímto způsobem, které bylo kompletně vyvinuto a navrženo v Čechách.

Od roku 2015 budou kola značky Agang spadat pod značku Author.


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Související produktyKURsport.cz