prázdný

Kellys

Ebase


450mm 480mm
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

Kellys Ebase 2017


rám KELLYS e-Power Aluminium alloy monotube 28
vidlice SR SUNTOUR NCX-D LO, 63mm, coil / Speed Lockout
hlav.složení TH semi-integrated (threaded)
kliky SHIMANO Steps E6000 (38) – length 175mm
řazení SHIMANO Nexus SL-8S31 Revoshift
počet převodů 8
pastorky SHIMANO for internal hub 18T
řetěz KMC Z33 (108 links)
brzdy SHIMANO M365 Hydraulic Disc
brzdové kotouče 160mm front / 160mm rear Center Lock
brzdové páky SHIMANO BL-M365
náboje SHIMANO Dynamo 3D37 Disc / SHIMANO Nexus C6000 Inter-8 Disc – Center Lock (36 holes)
ráfky KELLYS Scart 622×20 (36 holes)
výplet kola stainless steel black
pláště SCHWALBE Energizer Life 47–622 (28×1.75) ReflectiveLine
představec KALLOY – nastavitelný – diam 25.4mm / length 90mm
řídítka steel RiseBar – diam 25.4mm / width 610mm
rukojete KLS 2Density ergonomic
sedlovka suspension – diam 27.2mm / length 350mm
sedlo SELLE ROYAL Freedom Royalgel
pedály VP NonSlip – alloy
přední osvětlení BÜCHEL Urban
zadní osvětlení BÜCHEL Champs Elysees LED
blatníky RPZ
doplňky nosič, stojan, zvonek
e-bike system SHIMANO Steps E6000 / battery capacity 418Wh

25 let vášne

Uplynulo už 25 let od doby kdy mladí a ambiciózní cyklisti bratři Divincovi, založili vlastní společnost na výrobu kol pod názvem Kellys. Dvacet pět let naplněných upřímnou vášní k cyklistice, vynikajícími nápady, náročnými projekty a tvrdou prací umožnili společnosti Kellys vyvinout se a stát se skutečným výrobcem kol.

Historie bratrů Divincových dokazuje, že jen maximální soustředění a nadšení pro svěřené úlohy vedou k úspěchu. Už od začátku věřili v to, co dělali, věřili a rozuměli své úloze, svému poslání. Právě proto v Kellys věříme v naše poslání a víme, že každé kolo Kellys má poslání – poslání, které se naplní ve vašem životě.

Začátky
Všechno to začalo v roce 1991, kdy se bratři Petr a Braňo Divincovi plní energie, vizionářští nadšenci s vášní pro cyklistiku rozhodli vybudovat skutečnou výrobu kol. Začátky byly opravdu skromné, začali s půjčovnou kol, později prodávali kola na městském trhu. Hodiny tvrdé práce, kilometry na kole a pocit jedinečné mise – to všechno umožnilo nové společnosti rychle se vyvíjet a stát se na Slovensku známou značkou. Od začátku jim trvalo jen dva roky, aby dosáhli obratu 30 tisíc prodaných kol. Rozvoj společnosti umožnil implementaci dalších ambiciózních projektů bratrů Divincových. V následujícíh letech otevřeli montážní závod na Slovensku a značka Kellys se stala dobře známou i na zahraniční trzích v Polsku a v Česku. V roce 2000 vzniklo první kolo navrhnuté výlučně vývojovým oddělením Kellys – jeden z největších snů Petra a Braňa se konečně vyplnil. V současnosti nabízí Kellys více než 150 modelů a vyváží kola do 35 států na celém světě, značka si získává uznání a je stále populárnější.


Mise pokračuje
Historie společnosti Kellys ukazuje, že na vznik skutečného výrobce kol je potřebná skutečná a odhodlaná vášeň ke kolům. Je to jediný způsob jak dělat ty nejlepší kola, která splňují potřeby skutečných cyklistů, dokonale tak naplňují poslání, na které byla kola určena. Věříme v naše poslání, právě proto věříme, že každé kolo Kellys má svoje vlastní poslání. Náš zákazník v nás věří také – dokazují to milióny kol Kellys prodaných na celém světě.

Každé kolo má vlastní poslání
Při jízdě na kole Kellys cítíte 25 let pozoruhodné historie, inovativního designu, čisté cyklistické vášně a skutečného odhodlání. Známe svoje poslání. Teď je čas, abyste si zvolili to svoje, vyberte si své nové kolo Kellys k 25. výročí založení společnosti. 

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Mohlo by se vám také líbit…Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se