AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.

Rogelli

Sportovní oblečení, oblečení pro cyklistiku, spinning, běh, outdoor, fitness, zimní oblečení. To vše je náš svět, který tvoříme pro Vás!
 

Wagtmans – fenomen ve světě cyklistiky

Zakladatel firmy GOWA – Rini Wagtmans – byl vynikající cyklista 70-tých let. Na svém kontě má kromě 3 etapových vítězství na Tour de France také 5. a 6. místo v celkovém pořadí. Několikanásobný držitel žlutého trikotu ukončil svoji aktivní cyklistickou kariéru po Olympijských hrách v Moskvě jako trenér národního holandského cyklistického týmu „Royal Dutch Cycling Union“ a začal se věnovat velkoobchodní činnosti zaměřené na sportovní oblečení a potřeby.

 

 

Z malého pokoje – do světa

Vše začalo rokem 1981 v malém pokoji městečka Sint Willebrord poblíž holandské Bredy. GOWA B.V. začala mílovými kroky růst a brzy prostory vlastního domu přestaly expandující firmě na sportovní oblečení stačit. Gowa se přemístila do velké budovy s dostatečnými skladovými prostory. Ve velmi krátké době se podařilo pokrýt celé území Holandska i sousední Belgie.

Nos pro inovaci

Zatímco byl Wachtmans v době své vrcholné kariéry nucen sportovat v akrylových svetrech nasáklých potem, těžkých jako olovo, začaly se v textilním průmyslu postupně rodit technologie, které obrátily svět sportovního oblečení o 180 stupňů. Akryl a vlna skončili !!! Rini Wagtmans/Gowa byl první v Nizozemí, kdo vnesl tyto nové materiály do cyklistického oblečení. Cyklistické oblečení na bázi lehkého a vzdušného polyesteru s potiskem nahradilo trikoty, na nichž byla loga sponzorů pracně přišívána. Wachtmans stál u zrodu nových výrobků a doprovázel je až ke konečným zákazníkům. Dosažená inovace byla představena v revue „Randonneurs“ a v letech 1983–84 zaznamenala Gowa obrovský úspěch ve velkých řetězcích cyklistických maloobchodů v Beneluxu.

 

 

Klíč k úspěchu

V roce 1996 převzal firmu Riniho syn Marijn a vnesl nové, svěží vize, které podpořili další dynamický rozvoj společnosti a výrobu sportovního oblečení. GOWA odkoupila v 90. letech renomovanou holandskou sportovní značku ROGELLI a zůstala ji věrna až dodnes. Rogelli nyní obsahuje nejen sportovní oblečení, ale i oblečení pro cyklistiku, skating, jogging, fitness, běžky, běh, outdoor a volný čas. ROGELLI se svým sloganem „Perfection for Action“ spolehlivě dodává sportovní oblečení téměř po celé Evropě.

A co si myslíme o úspěšnosti našeho sportovního oblečení?

Poměr ceny a kvality je nejlepší na trhu. Není možné najít obdobnou kvalitu za tak dostupnou cenu!!! ROGELLI sportovní oblečení je na dosah každému!

Zobrazit filtr

KURsport.cz