Shaman Racing

Enduro napínák


PŮVODNÍ CENA 790 Kč -10%
710 Kč

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Shaman Racing Enduro napínák

Nemůže chybět na žádném pořádném freeridovém kole!!! Napínák zabraňuje padání a nadměrnému mlácení řetězu při agresivnější jízdě. Napínák je kompatibilní se všemi běžnými druhy středových osiček (čtyř i tisícihranné, ISIS i Octalink). Funguje v kombinaci tří i dvou převodníků a přesmykače.Velikost největšího použitého převodníku je max. 44 zubů. Ideální funkce dosáhne při použití dvou menších převodníků (22 a 32 zubů) a rockringu libovolné tloušťky. Dá se použít i v kombinaci s kladkou DS nebo DH, jako samostatné spodní vodítko řetězu na jednopřevodníku. V tomto případě musí vedení řetězu v horní části převodníku zajišťovat jiný samostatný napínák. Kladka napínáku je vyrobena ze speciálního materiálu, který zajistí její dlouhou funkci. Tu podpoří dvě zapouzdřená kuličková ložiska.


SPECIFIKACE
Materiál AL 2024 4mm, průmyslová ložiska, Ertalon, Dakromet hardware
Hmotnost 90g
Rozměry 32–44 teeth
Barva černá
Provedení 1 ISCG slot

O ZNAČCE

Každá část produktů ShamanRacing je vyráběna v České republice. Díky tomuto faktu může ShamanRacing flexibilně reagovat na požadavky svých zákazníků.

Za každým produktem ShamanRacing je poctivé testování v terénu ať už profesionálními nebo běžnými jezdci ve všech možných podmínkách. Heslo „Tested on human“ mluví za vše.

ShamanRacing jde s dobou a sleduje nejnovější trendy na trhu a díky výrobě v ČR může téměř ihned reagovat na nové produkty v cyklistice.


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz