Specialized

Women's S-Works 6


9 299 Kč

36 37 38 38,5 39 39,5 40 40,5 41 41,5 42
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

SPECIFIKACE

Specialized Women's S-Works 6

Výhody bot příští generace S-Works 6 je možné shrnout do dvou jednoduchých frází – výbušná rychlost a nejvyšší pohodlí. Rychlost přichází jako přímý důsledek skvěle padnoucí konstrukce a lepšího spojení, kdy poskytuje vyšší efektivitu při šlapání. Nová pata PadLock ve spojení s revolučně silným a lehkým materiálem v horním krytu, poskytuje přiléhavý tvar pro ženy a je neobyčejně bezpečná. Výsledek? Získáte botu, která pomáhá převést více vaší energie do pedálu, když roztočíte pedály. A tento legendární výkon a nastavitelnost systému utahování Boa® a S-Works 6 se nestává jen botou, umožňuje vám a vašemu kolu pracovat plynule s maximální efektivitou.

  • Konstrukce podrážky a vložky do bot Body Geometry: Jsou ergonomicky navrženy a vědecky testovány, aby zvýšily sílu, efektivitu, výdrž a snížili riziko zranění optimalizací zarovnání boku, kolene a chodidla.
  • Tvar Standard Fit pro ženy pro celodenní pohodlí.
  • Naše nejlehčí deska Powerline™ s nejvyšší tuhostí (chráněno patentem) z karbonu FACT pro maximální přenos síly: Index tuhosti 13,0.
  • Směrová vlákna Dyneema® Cubic Tech™ jsou vázaná termovazbou a vytváří tuhé zóny pro nejlepší spojení.
  • Dvě nezávislá kolečka Boa® S2-Snap pro snadnou úpravu podpořena doživotní doživotní zárukou Boa®.
  • Tvarovaná pata PadLock a stabilní svršek z jednoho kusu pro nejlépe padnoucí tvar.
  • Matky zámku z titanové slitiny se mohou otáčet do polohy pedálu/zámku až 5mm směrem dozadu.
  • Neklouzavý, vyměnitelný vzorek na patě s vnitřně zapuštěnými šrouby kvůli bezpečnosti.
  • Vzorek zámku pro tři šrouby vyhovuje všem známým silničním pedálům.

VIDEO

O ZNAČCE

Firma Specialized byla založena v Americe roku 1974 Mikem Sinyardem. O 7 let později vyrábí své první horské kolo Stumpjumper, které mělo velký úspěch u široké veřejnosti. V roce 1982 se firma stěhuje ze svých původních malých skladových prostorů v San Jose do nových prostorů v Morgan Hill. V následujicích letech vytvořil Specialized velmi úspěšný závodní tým.
V průběhu dalších let Specialized stále vylepšoval a zdokonaloval svoji výrobu – např. jako první vyrobil metal-matrix ráfek, který byl veřejnosti představen v roce 1990. Specialized „rozjel“ velkou reklamní kampaň v Kanadě a v Evropě, kde začal prodávat. 
Během roku 1998 vydal Specialized několik pozoruhodných produktů – včetně prvního cenově dostupného horského kola Stumpjumper Epic.
Firma Specialized díky svým velkým zkušenostem přišla na trh s několika převratnými technologiemi, mezi které patří na příklad systém Body geometry (BG), který vznikl za spolupráce s vědci a lékaři. Body Geometry je patentovaná technologie navržená tak, aby při zvyšované výkonnosti sportovce (cyklisty) se zachovávalo pohodlí a snižovala se únava pohybového aparátu.

Specialized Body Geometry:
Technologie bot zde
Technologie helem zde
Technologie rukavic zde
Technologie sedel zde


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

ESSOX

Související produktyPřihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz