Specialized

Women's S-Works 6


36 37 38 38,5 39 39,5 40 40,5 41 41,5 42
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

SPECIFIKACE

Specialized Women's S-Works 6

Výhody bot příští generace S-Works 6 je možné shrnout do dvou jednoduchých frází – výbušná rychlost a nejvyšší pohodlí. Rychlost přichází jako přímý důsledek skvěle padnoucí konstrukce a lepšího spojení, kdy poskytuje vyšší efektivitu při šlapání. Nová pata PadLock ve spojení s revolučně silným a lehkým materiálem v horním krytu, poskytuje přiléhavý tvar pro ženy a je neobyčejně bezpečná. Výsledek? Získáte botu, která pomáhá převést více vaší energie do pedálu, když roztočíte pedály. A tento legendární výkon a nastavitelnost systému utahování Boa® a S-Works 6 se nestává jen botou, umožňuje vám a vašemu kolu pracovat plynule s maximální efektivitou.

  • Konstrukce podrážky a vložky do bot Body Geometry: Jsou ergonomicky navrženy a vědecky testovány, aby zvýšily sílu, efektivitu, výdrž a snížili riziko zranění optimalizací zarovnání boku, kolene a chodidla.
  • Tvar Standard Fit pro ženy pro celodenní pohodlí.
  • Naše nejlehčí deska Powerline™ s nejvyšší tuhostí (chráněno patentem) z karbonu FACT pro maximální přenos síly: Index tuhosti 13,0.
  • Směrová vlákna Dyneema® Cubic Tech™ jsou vázaná termovazbou a vytváří tuhé zóny pro nejlepší spojení.
  • Dvě nezávislá kolečka Boa® S2-Snap pro snadnou úpravu podpořena doživotní doživotní zárukou Boa®.
  • Tvarovaná pata PadLock a stabilní svršek z jednoho kusu pro nejlépe padnoucí tvar.
  • Matky zámku z titanové slitiny se mohou otáčet do polohy pedálu/zámku až 5mm směrem dozadu.
  • Neklouzavý, vyměnitelný vzorek na patě s vnitřně zapuštěnými šrouby kvůli bezpečnosti.
  • Vzorek zámku pro tři šrouby vyhovuje všem známým silničním pedálům.

VIDEO

O ZNAČCE

Firma Specialized byla založena v Americe roku 1974 Mikem Sinyardem. O 7 let později vyrábí své první horské kolo Stumpjumper, které mělo velký úspěch u široké veřejnosti. V roce 1982 se firma stěhuje ze svých původních malých skladových prostorů v San Jose do nových prostorů v Morgan Hill. V následujicích letech vytvořil Specialized velmi úspěšný závodní tým.
V průběhu dalších let Specialized stále vylepšoval a zdokonaloval svoji výrobu – např. jako první vyrobil metal-matrix ráfek, který byl veřejnosti představen v roce 1990. Specialized „rozjel“ velkou reklamní kampaň v Kanadě a v Evropě, kde začal prodávat. 
Během roku 1998 vydal Specialized několik pozoruhodných produktů – včetně prvního cenově dostupného horského kola Stumpjumper Epic.
Firma Specialized díky svým velkým zkušenostem přišla na trh s několika převratnými technologiemi, mezi které patří na příklad systém Body geometry (BG), který vznikl za spolupráce s vědci a lékaři. Body Geometry je patentovaná technologie navržená tak, aby při zvyšované výkonnosti sportovce (cyklisty) se zachovávalo pohodlí a snižovala se únava pohybového aparátu.

Specialized Body Geometry:
Technologie bot zde
Technologie helem zde
Technologie rukavic zde
Technologie sedel zde


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Související produktyPřihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz