prázdný

Sponser

Magnesium 250 25ml


30 Kč

skladem - tmavě modrá

Sponser Magnesium 250 25ml

Sponser MAGNESIUM 250mg je praktická ampulka vhodná k doplnění hořčíku, vitamínu C a B6 pro sportovce a aktivní osoby všech věkových kategorií.

Hořčík hraje důležitou roli při svalové kontrakci a energetickém metabolismu. Dostatečný příjem zabraňuje napětí svalů a může zvýšit zátěžovou toleranci. Svoji úlohu sehrává rovněž v oblasti elektrolytické rovnováhy. Vysoká potivost a vysoký fyzický výkon zvyšuje potřebu hořčíku a opodstatňuje dodávání hořčíku pomocí doplňku Sponser Magnesium 250.

Vitamín B6 je nezbytný pro metabolismus bílkovin a jejich součástí (peptidy a aminokyseliny), přispívá k eliminaci únavy a vyčerpání. Vitamín C je antioxidant, který přispívá k ochraně buněk a podporuje energetický metabolismus.

Magnesium 250 je ve tvaru praktické ampule (25 ml) a může tedy být užíván kdykoliv a kdekoliv.

Výhody

  • 1 ampulka obsahuje 250mg hořčíku (= 67% doporučené denní dávky)
  • obohaceno o vitamíny C a B6
  • svěží chuť a bez kalorií

Aplikace
Příjem při fyzické aktivitě nebo v každodenním životě.

Upozornění
Doporučená denní dávka je 1–2 ampule denně. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Skladujte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy.


Švýcarská značka SPONSER je celosvětově uznávaným symbolem špičkové kvality v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy. Díky široké škále produktů dokáže uspokojit požadavky profesionálních sportovců, ale i amatérských a fitness nadšenců. Produkty jsou rozděleny do několika kategorii- energie, sílá, fitness, professional. 

Hlavními propagátory této značky jsou olympijští šampioni z Ria 2017 Nino Schurter a Jenny Rissveds.


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Mohlo by se vám také líbit…Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se