TREK - Gary Fisher

MARLIN


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

TREK Marlin 2013

Proč právě kolo z řady sportovních 29 palcových kol?
Důvodů, proč zvolit 29" kolo, je mnoho. Gary Fisher, který se zasadil o prosazení tohoto průměru kol, se vždy snažil přinést jezdcům na horských kolech něco nového, lepšího. Lepší vlastnosti 29" kola v lehkém i těžkém terénu a skvělá variabilita znamenají, že stále více zákazníků volí právě tento rozměr kol. Kolo má navíc i neskutečnou setrvačnost. U TREK Gary Fisher Collection ale dostanete ještě víc. Díky G2 geometrii je kolo skvěle ovladatelné a TREK na všechny své rámy poskytuje doživotní záruku.

29" KOLA
Nápad, se kterým přišel Gary Fisher, se v posledních letech prosazuje stále výrazněji. Jezdci oceňují především lepší trakci 29" kola. V náročnějším terénu potom každý uvítá také menší úhel nájezdu na překážku, takže snáze překonáte nástrahy, stojící v cestě Vašeho oblíbeného trailu.

G2 GEOMETRIE
Genesis 2.0 geometrie je základním kamenem ve skvělé ovladatelnosti 29" kol značky TREK. Revoluční nápad Gary Fishera, který spočívá v předsazení korunky přední odpružené vidlice, přináší zkrácení stopy kola, což výrazně zlepšuje ovladatelnost. Od příchodu G2 geometrie je zcela vymazán mýtus, že jsou 29" kola špatně ovladatelná. Exklusivně pouze na kolech TREK.

LEHKÝ, ODOLNÝ RÁM
Rámy vyrobené z materiálu Alpha Aluminium jsou velmi lehké a zároveň odolné. Zpracování každého detailu je věnována maximální péče a výsledkem je špičkový rám, který nemá konkurenci.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA
Na všechny rámy TREK je v případě registrace kola poskytována limitovaná doživotní záruka pro prvního majitele. Toto Vám nenabídne nikdo jiný, než TREK.

 


SPECIFIKACE
Rám Alpha Gold Aluminium, butted & hydroformed tubing, G2 Geometry
Vidlice SR Suntour XCM w/mechanical lockout, preload, custom G2 Geometry w/51mm offset, 100mm travel
Kola Formula DC20 front hub; Formula DC22 alloy rear hub w/Bontrager AT-650 32-hole double-walled disc rims
Pláště Bontrager 29–1, 29×2.1"
Řazení SRAM X4, 8 speed
Přesmykač Shimano Altus
Přehazovačka SRAM X4
Kliky Shimano Altus 42/32/22
Kazeta Shimano HG31 11–34, 8 speed
Pedaly Wellgo nylon platform
Sedlo Bontrager Evoke 1
Sedlovka Bontrager SSR, 27.2mm, 12mm offset
Řidítka Bontrager Low Riser, 31.8mm, 5mm rise, 9 degree sweep
Představec Bontrager SSR, 31.8mm, 10 degree
Hlavové složení 1–1/8" threadless, semi-integrated, semi-cartridge bearings
Brzdy Tektro Novela mechanical disc brakes w/Tektro adjustable-reach aluminium levers
Gripy Bontrager Rac 

VIDEO

O ZNAČCE

Gary Fisher Collection by TREK

Gary Fisher je považován za duchovního otce mountainbikingu - jízdy na horském kole. Byla to parta lidí okolo Gary Fishera, která začala v Kalifornii jezdit na kolech v terénu. Jednalo se o takzvané clun­kery – kola ze šrotu. Gary Fisher je začal upravovat. Stále se ale jednalo o klasické kolo, i když upravené. Proto začal Gary Fisher se svými přáteli se stavbou speciálních kol určených i do náročných terénních podmínek.

Byl to právě Gary Fisher, který pojmenoval v roce 1979 jeden ze svých modelů Mountain Bike. V poslední době je však především autorem mnoha myšlenek a inovátorských technických řešení. Prostě Gary Fisher tvoří a mění svět horských kol.

V sezóně 2011 začal Gary Fisher nabízet svá kola jako součást značky TREK pod názvem Gary Fisher Collection. To se projevilo i ve výrazném nárůstu prodejů a poptávka po kolech Gary Fisher Collection se zvedla takřka osminásobně. V sezóně 2012 přišel Gary s úplně novým designem kol, která nesou jeho podpis. Sen Gary Fishera, jak přitáhnout co nejvíce lidí k aktivnímu ježdění, pokračuje dál…

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz