AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.

TREK - Gary Fisher

RUMBLEFISH PRO


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

TREK RUMBLEFISH PRO 2013

Proč právě kolo z řady RUMBLEFISH?
29" celoodpružené kolo předurčené do náročného terénu. Už dávno totiž neplatí, že 29" kola jsou jen do lehkého terénu, právě naopak. Lepší úhel nájezdu na překážku, ve spojení s odpružením DRCV, Vám dodá maximální jistotu, která posune Vaše jezdecké schopnosti o pořádný kus dál.

G2 geometrie
Genesis 2.0 geometrie je základním kamenem ve skvělé ovladatelnosti 29" kol značky TREK. Revoluční nápad Gary Fishera, který spočívá v předsazení korunky přední odpružené vidlice, přináší zkrácení stopy kola, což výrazně zlepšuje ovladatelnost. S příchodem G2 geometrie je zcela vymazán mýtus, že jsou 29? kola špatně ovladatelná. Exklusivně pouze na kolech TREK.

Patentovaný a osvědčený systém brždění ABP
Patentovaný systém ABP zaručuje dokonalé pružení při šlapání či brždění. ABP zaručuje plynulé zadní pružení po celou dobu jízdy. ABP přináší navíc o 40 % pevnější uchycení zadního kola v rámu. Jezdec má možnost volby, zda použije pevnou osu 142×12 mm nebo klasickou osu 135×5 mm, stačí pouze prohodit výměnné patky.

Dvakrát větší kontrola
Firma TREK vlastní patentovanou technologii vidlic a tlumičů DRCV. Tato legendární technologie DRCV je nyní obsažena v předních vidlicích značky FOX. S DRCV technologií získáte dokonalou vyváženost a maximální kontrolu při jízdě v terénu. Exklusivně pouze na kolech TREK.

Vyvážený 120mm zdvih
Rumblefish je kolo s vyváženým zdvihem 120 mm, který je doplněn o systém dvoukomorového tlumení DRCV. V kombinaci s 29" koly tak RUMBLEFISH představuje ideální volbu pro dlouhé výlety a také jízdu v opravdu náročném terénu.


SPECIFIKACE
Rám Alpha Platinum Aluminium main frame & stays w/E2 tapered head tube, press-fit bottom bracket, ABP Convert, magnesium swing link, G2 Geometry, 120mm travel
Vidlice Fox Factory Series 32 Float w/DRCV, CTD (climb-trail-descend) adjustable Fit Adjust damper, rebound, E2 tapered steerer, Kashima coating, 15QR thru axle, custom G2 Geometry w/51mm offset, 120mm travel, tuned by Trek in California
Tlumič Fox Factory Series Float w/DRCV, CTD (climb-trail-descend) damper, rebound, tuned by Trek in California, 7.25×1.875"
Kola Bontrager Rhythm Elite Tubeless Ready Disc 29 wheel system, 15mm FCC front hub, 142×12mm rear hub, 28-hole
Pláště Bontrager 29–3, Team TLR, 29×2.3"
Řazení Shimano Deore XT, 10 speed
Přesmykač Shimano Deore XT, direct mount
Přehazovačka Shimano Deore XT Shadow Plus
Kliky Shimano Deore XT, 42/32/24
Kazeta Shimano XT 11–36, 10 speed
Sedlo Bontrager Evoke 2, chromoly rails
Sedlovka RockShox Reverb, 31.6mm, zero offset
Řidítka Bontrager Race Lite Low Riser, 31.8mm, 5mm rise, 9 degree sweep
Představec Bontrager Rhythm Pro, 31.8mm, 7 degree
Hlavové složení FSA NO.57, E2, ACB sealed bearings
Brzdy Shimano XT hydraulic disc
Gripy Bontrager Race Lite, lock-on 

O ZNAČCE

Gary Fisher Collection by TREK

Gary Fisher je považován za duchovního otce mountainbikingu - jízdy na horském kole. Byla to parta lidí okolo Gary Fishera, která začala v Kalifornii jezdit na kolech v terénu. Jednalo se o takzvané clun­kery – kola ze šrotu. Gary Fisher je začal upravovat. Stále se ale jednalo o klasické kolo, i když upravené. Proto začal Gary Fisher se svými přáteli se stavbou speciálních kol určených i do náročných terénních podmínek.

Byl to právě Gary Fisher, který pojmenoval v roce 1979 jeden ze svých modelů Mountain Bike. V poslední době je však především autorem mnoha myšlenek a inovátorských technických řešení. Prostě Gary Fisher tvoří a mění svět horských kol.

V sezóně 2011 začal Gary Fisher nabízet svá kola jako součást značky TREK pod názvem Gary Fisher Collection. To se projevilo i ve výrazném nárůstu prodejů a poptávka po kolech Gary Fisher Collection se zvedla takřka osminásobně. V sezóně 2012 přišel Gary s úplně novým designem kol, která nesou jeho podpis. Sen Gary Fishera, jak přitáhnout co nejvíce lidí k aktivnímu ježdění, pokračuje dál…

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Související produktyKURsport.cz