INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: PRODEJNY jsou OTEVŘENÉ pro servis, prodej náhradních dílů a výdej objednávek z eshopu.
INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: PRODEJNY jsou OTEVŘENÉ pro servis, prodej náhradních dílů a výdej objednávek z eshopu.
OTEVŘENÉ PRODEJNY pro servis, prodej náhradních dílů, výdej eshopu.

TREK

Slash 9.8 29 Project One 2020 osboní koloPOPIS

Trek Slash 9.8 29 Project One 2020 osboní kolo

K osobním a testovacím kolům se doprava zdarma nevzta­huje
U osobních a testovacích kol prosíme o platbu převodem na účet, nebo hotově na prodejně.
Lze odečíst DPH.

V ceně pedály SH XT8120 a brzdy SH XT8120

 

Slash 9.8 je skoro DH kolo: hravě zvládá sjezdy, ale není tak těžké. Tlumič RE:aktiv s osou Thru Shaft je rychlejší než normální tlumiče, takže lépe kopíruje povrch a umožňuje lepší ovladatelnost. Je jako doma na závodech i na jízdách v přírodě. Je to závodní kolo, s kterým si užijete zábavu i při jízdě na náročných trailech. Mino Link umožňuje seřídit geometrii, proto v jednom stroji máte nejen enduro závodní kolo, ale i nesmírně schopné kolo na traily. Vedení lanek Control Freak umožňuje používat kombinaci lanek přesně podle vašich potřeb. Je elegantní a chrání lanka před zbytečným opotřebením.

Karbonové horské kolo Slash 9.8 pro vytrvalostní jízdu je navržené pro velké skoky, řezání zatáček a neuvěřitelně rychlé zdolávání kopců nahoru i dolů. Lehký a mimořádně pevný horský rám z karbonu OCLV, karbonová kola, tlumič RE:aktiv s pevnou osou Thru Shaft značky Trek a řada vysoce výkonných dílů činí z tohoto 29palcového horského kola vhodný stroj na vytrvalostní závody.

Je pro vás vhodné, pokud…

Účastníte se vytrvalostních závodů a hledáte vysokovýkonnostní 29palcové kolo se špičkovými díly, které si to sviští dolů v náročných sjezdech a pak vylétne zpět nahoru, aby si to všechno zopakovalo.

Získáte toto vybavení

Lehký celokarbonový OCLV rám pro horská kola, 160mm vidlice RockShox Lyrik Select Plus s tlumičem Charger 2 RC2 a 150mm zadní zdvih s tlumičem RockShox Deluxe RT3 a tlumením RE:aktiv s pevnou osou Thru Shaft exkluzivně od firmy Trek. Dále pohon SRAM GX Eagle 1×12, teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite, karbonová řídítka Bontrager Line Pro a karbonová kola Bontrager Line Carbon 30 s 54zubovým nábojem Rapid Drive pro rychlé zrychlení, kdykoli je to třeba.

Na závěr

Je to nejlepší horské kolo. Odolný rám z karbonu OCLV pro horská kola, karbonová kola Bontrager a špičkové díly činí z kola Slash 9.8 neuvěřitelně rychlý enduro stroj. Je velmi stabilní a nabízí výbornou odezvu. Čím rychleji jedete, tím je jízda lepší. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda 29palcové kolo obstojí na drsném povrchu, Slash vás o tom přesvědčí. 

Proč si je zamilujete:

  1. Slash 9.8 je skoro DH kolo: hravě zvládá sjezdy, ale není tak těžké.
  2. Tlumič RE:aktiv s osou Thru Shaft je rychlejší než normální tlumiče, takže lépe kopíruje povrch a umožňuje lepší ovladatelnost.
  3. Je jako doma na závodech i na jízdách v přírodě. Je to závodní kolo, s kterým si užijete zábavu i při jízdě na náročných trailech.
  4. Mino Link umožňuje seřídit geometrii, proto v jednom stroji máte nejen enduro závodní kolo, ale i nesmírně schopné kolo na traily.
  5. Vedení lanek Control Freak umožňuje používat kombinaci lanek přesně podle vašich potřeb. Je elegantní a chrání lanka před zbytečným opotřebením.

SPECIFIKACE
Hmotnost M – 13.47 kg / 29.7 lbs (včetně duší)
Frame OCLV Mountain Carbon main frame & stays, tapered head tube, Knock Block, Control Freak internal routing, Carbon Armor, ISCG 05, magnesium rocker link, Mino Link, ABP, Boost148, 150mm travel
Fork RockShox Lyrik Select Plus, DebonAir spring, Charger 2 RC damper, tapered steerer, 42mm offset, Boost110, 15mm Maxle Stealth, 160mm travel
Front suspension RockShox Lyrik Select Plus, DebonAir spring, Charger 2 RC damper, tapered steerer, 42mm offset, Boost110, 15mm Maxle Stealth, 160mm travel
Rear suspension : : RockShox Deluxe RT3, DebonAir, RE: aktiv with Thru Shaft 3-position damper, tuned by Trek Suspension Lab, 230×57.5mm
Wheels Bontrager Line Carbon 30, Tubeless Ready, 6-bolt, Boost110 front, Boost148 rear
Tires Bontrager SE5 front, SE4 rear, Team Issue, Tubeless Ready, Core Strength sidewall, aramid bead, 60 tpi, 29×2.60" front, 29×2.40 rear
Shifters SRAM GX Eagle, 12 speed
Rear derailleur SRAM GX Eagle
Crank Truvativ Descendant 7k Eagle DUB, 32T alloy ring, Boost
Bottom bracket SRAM DUB, 92mm, PressFit
Cassette SRAM XG-1275 Eagle, 10–50, 12 speed
Chain SRAM GX Eagle, 12 speed
Saddle Bontrager Arvada, austenite rails
Seatpost Bontrager Line Elite Dropper, internal routing, 31.6mm
Handlebar Bontrager Line Pro, OCLV Carbon, 35mm, 27.5mm rise
Stem Bontrager Line Pro, 35mm, Knock Block, 0 degree
Grips Bontrager XR Trail Elite, alloy lock-on
Headset Knock Block Integrated, sealed cartridge bearing, 1–1/8" top, 1.5" bottom
Brakeset SRAM G2 RSC hydraulic disc, 200mm front rotor, 180mm rear rotor

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:KURsport.cz