TREK

Vapor dámská přilba


PŮVODNÍ CENA 990 Kč -20%
790 Kč

49-57 cm
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

SPECIFIKACE

TREK Vapor dámská přilba

In – mold kontrukce
Přilba je vyráběná technologií přímého vstřikování pěnového polystyrénu do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě. Touto cestou výroby se dosáhne velmi pevného, odolného a kompaktního jednolitého celku. Skelet a korpus je spojený pevně, ne jak u dřívějších typů kdy byl pouze nalepený.

  • Perfektně „padnoucí“ dámská přilba
  • 24 větracích otvorů
  • štítek – možnost odejmutí
  • ZIP TITE 2 – Důmyslný ergonomický systém pro nastavení velikosti. Tvoří jej upínací pásek, který obepíná 70% hlavy a neomezuje odvětrávání.

Nastavení se provádí otočením (utažení) nebo zatlačením (povolení) otočného kolečka.

Stavitelná hloubka upevnění na hlavě.
obvod: 49 – 57cm
hmotnost: 295g

 


O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je skutečnost, že pokud si své kolo zaregistrujete, získáte na rám kola doživotní záruku.


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Související produktyPřihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz