BELL upínací systémy

Twin Axis Gear (TAG)

 

Upínací systém, který se přizpůsobuje tvaru a velikosti vaší hlavy na dvou osách (vertikální a horizontální), ovládá se jednou rukou pomocí stahovacího kolečka. Čelenka systému je pro maximální komfort vyrobena z měkké gumy. Je navíc umístěna výše, aby byla zajištěna kompatibilita se slunečními brýlemi.

TAG.jpg

Geared Positioning System (GPS)

 

Důmyslný ergonomický upínací systém, který je použit u vyšších modelů přileb. Tvoří jej čelenka obepínající 3/4 hlavy, která neomezuje odvětrání. Nastavení čelenky provedete zatlačením a otočením kolečka, které se nachází na zátylku. Napětí zvýšíte otočením kolečka po směru hodinových ručiček. V opačném směru upínací systém povolíte.

GPS.jpg

ErgoDial

 

Tento upínací systém je použit u přileb Bell určených pro rekreační jízdu, které jsou nabízeny v univerzální velikosti. Úzká nastavitelná čelenka obepíná celou hlavu a usnadňuje nejen seřízení, ale i samotný výběr přilby. Jejím stažením lze snadno dosáhnout přesného a stabilního uchycení přilby na různých tvarech hlavy.

ErgoDial.jpg

One-Step Fit System

 

Upínací systém speciálně vyvinutý pro dětské přilby. Pružné pásky se samy přizpůsobí velikosti hlavy dítěte, odpadá tedy zdlouhavé nastavování přilby. Bezpečnost zvyšují integrované blikačky.

One_Step_Fit_system.jpg
KURsport.cz