Ovládání

-25%
S-WRAP cork omotávka
Specialized

S-WRAP cork omotávka

-37%
Comp představec
ABE-302 rohy
Author

ABE-302 rohy

ABE-402 rohy
Author

ABE-402 rohy

-20%
Race Flat 7D 620mm
Bontrager

Race Flat 7D 620mm

-10%
Fatbar Lite 740mm 31,8mm
Renthal Fatbar Lite 740mm 31,8mm Renthal ® Fatbar ® Lite – to jsou dokonalá lehká řídítka pro váš trail-bike. Byly navrženy tak aby dokonale spojily požadavky na lehkost, pevnost a trvanlivost. S řídítky Renthal Fatbar Lite budete jezdit rychleji a skákat dál. Upínací průměr 31,8 mm Vysoce pevná hliníková slitina řady 7 se zvýšenou únavovou životností Optimálně zeslabovaná čířka stěny řidítek Korozi a otěru odolný tvrdě eloxovaný povrch Vypálen polohovací rošt pro snadné nastavení Trvanlivá grafika
Duo stem 31,8mm představec
Lock-on Super Comfort
Lock-on Kevlar
Renthal

Lock-on Kevlar

-7%
GP1 Biokork gripy
-7%
GP2 gripy
Ergon

GP2 gripy

Gripy Ergon Inovativní řešení klasických problému. Jistě to znáte, ztuhlé prsty, brnění v rukou, bolavé ruce a předloktí. Všechny tyto problémy bývají často zapříčiněné vysokým tlakem na velmi citlivé vnitřní oblastí dlaní. Hlavním cílem značky Ergon bylo vytvořit takové gripy, které napomohou tyto časté problémy vyřešit. Gripy Ergon Vám poskytnou 100% jistotu úchopu a anatomický tvar, který rovnoměrně rozloží tlak do celých rukou. Gripy uvolní tlak zejména v blízkosti nervu – nervus ulnaris a braní tak otupění rukou. Gripy Ergon jsou rozdělené do tři kategorii podle stylu jízdy. Komfortní gripy Vám nabídnou vysokou míru pohodlí, jistotu úchopu a několik variant provedení. Závodní gripy jsou určené pro závodní nasazení, kdy Vám nabídnou ideální poměr mezi výkonem a pohodlím. Gripy pro technickou jízdu jsou určené pro freeride a all mountain.
-7%
GP1 gripy
Ergon

GP1 gripy

-7%
GP3 gripy
Ergon

GP3 gripy

Ergon GP3 gripy Gripy ERGON GP3 vznikly na základě zkušeností jezdců z extrémně obtížného bikového závodu Transalp. Ergonomický roh je vytvořen z kompozitních materiálů a využívá proti skluzové pryžové vložky. Roh i grip se dají nastavit samostatně. Variant gripů  klasické řazení Upozornění!Tyto gripy nejsou vhodné pro použití s karbonovými řidítky.
-9%
GP4 gripy
Ergon

GP4 gripy

Ergon GP4 gripy Nastavte si úhel rohů těchto gripu Ergon GP4 přesně dle Vaší potřeby tak, abyste se na kole cítili komfortně. Tyto gripy Ergon GP4 jsou opatřeny protiskluznou pohodlnou pryží pro lepší úchyt a pocit z jízdy. Pryž gripu je vyrobena v Německu a splňuje přísné automobilové standardy. Konstrukce gripy optimálně rozloží tlak působící na ruce. S těmito gripy zapomenete na nepříjemné brnění a tuhnutí rukou.
-13%
MASTER
Kellys

MASTER

-10%
AGR Junior R15 gripy
-7%
GP3 Gripshift gripy
GS2 gripy
Ergon

GS2 gripy

Apex představec
Integra II představec
Hifi 35
Chromag

Hifi 35

-7%
Ergon GP5 biokork gripy
-10%
Ergon GE1 slim gripy
×
KURsport.cz