Rámy

Allutec alloy patka
Specialized Patka rámová Epic 26/29 2011/12
Cannondale Patka Jekyll a Trigger 2018
Držák měniče neboli rámová patka kola Cannondale na kola Jekyll a Trigger
-23%
Specialized Patka 9894-4205
Trek patka  na rám kola FX/Hardtail 2010+
GT A49 rámová patka
Trek ABP Convert 142 patka
A45 (KG0006N02) patka
KG0022N02 patka
Author Patka 52-0178 2014
-30%
Specialized Status 160 2021 rám
Specialized

Status 160 rám

Trek Universal Derailleur Hanger for ABP by SRAM patka
Rámová patka - drřák přehazovačky TREK Slah 
-10%
Trek Superfly C 29 rám
Trek Superfly C 29 rám Karbonový rám z legendární řady Superfly.
Trek Superfly AL 29 rám
Trek Superfly AL 29 rám
-27%
Trek Boone Disc rám 2023
Trek Boone Disc rám 2023 Je pro vás vhodné, pokud… Každý víkend jste na startu nějakého závodu a chcete si postavit lehké cyklokrosové kolo (nebo parádní pitbike), abyste mohli trávit víc času tím, co máte nejradši: jízdou v bahně a vyhráváním trofejí. Získáte toto vybavení Elegantní a mimořádně lehký rám z karbonu OCLV řady 600 se zadním prvkem IsoSpeed, integrovaným hlavovým složením se zapouzdřeným ložiskem, vnitřním vedením lanek a závitovaným středovým složením T47. Nemluvě o celokarbonové vidlici Trek Cross. Je připraven na použití s 12mm pevnými osami a kotoučovými brzdami s úchytem Flat Mount. Na závěr Existuje řada karbonových cyklokrosových rámů. Ale jen jediný má zadní prvek IsoSpeed. Boone vyhladí nerovnosti cyklokrosových tratí, a tak zůstanete déle svěží. V cíli budete mít dost síly na pořádnou oslavu. Proč si je zamilujete Tohle kolo jsme navrhli ve spolupráci s cyklokrosovou elitou, včetně mistra světa Svena Nyse a americké šampionky Katie Comptonové. Na cyklokrosových tratích kraluje karbon, protože je lehčí, lépe vstřebává nerovnosti a má lepší vlastnosti než hliník. Přední a zadní prvek IsoSpeed společně absorbují unavující vibrace a v náročných pasážích citlivě pruží. Nabízí tak lepší trakci tam, kde je to potřeba. Se speciální cyklokrosovou geometrií Boone a trubkami tvarovanými pro nošení na ramenou ovládnete všechny aspekty závodu, včetně vybíhání po svých.
-28%
Trek Remedy 27.5 Al rám
Trek Remedy 27.5 Al rám Remedy AL je odolný rámový set určený na drsné traily, náročné sjezdy a divoké allmountain jízdy. Je určen k použití s 27,5palcovými koly a je vhodný pro jezdce, kteří se pouští střemhlav do sjezdů. Tento rám s velmi tuhou dolní trubkou s osvědčenou technologií ABP a 150mm zadním zdvihem tlumiče RockShox Super Deluxe Select+ je připraven na osazení díly, které vyhovují vašemu stylu. Je pro vás vhodné, pokud… Sestavujete si allmountain stroj dle vlastních přání, abyste si mohli parádně zařádit na náročných trasách. Rádi létáte vzduchem a hledáte stroj, který hravě zvládne ty nejdrsnější traily. Získáte toto vybavení Rám z hliníku Alpha Platinum se zadním zdvihem 150 mm, tlumič RockShox Super Deluxe Select+, dále dolní rámová trubka Straight Shot a hlavové složení Knock Block s představcem Bontrager Line 35 mm. Nastavitelná geometrie Mino Link a vedení lanek Control Freak pro vlastní úpravu. K použití s 27,5palcovými koly. Na závěr Solidní rám na traily je parádní i na nejdrsnějších površích a hravě zvládá nejnáročnější allmountain jízdy. Tlumič Piggyback, který se osvědčí při těch nejdelších sjezdech, a upravitelný rám jsou dobrým základem vašeho kola. Proč si je zamilujete Získáte solidní základnu k sestavení stroje, který vás nezklame ani při těch nejdivočejších dobrodružstvích. Mino Link umožňuje snadno a rychle doladit geometrii i za jízdy. Širší pláště jsou stabilnější. Remedy má prostor pro pláště až do šířky 27,5 x 2,8 palce. Vedení lanek Control Freak umožňuje libovolné nastavení, jako jsou např. pravá přední brzda, vnitřně vedená teleskopická sedlovka či elektronické řazení.
-25%
Trek Procaliber 29 rám 2023
Trek Procaliber 29 rám 2023 Rámový set Procaliber je závodní horský a XC rám z karbonu, který je lehký, rychlý a dosahuje stupně vítězů. Nabízí jedinečnou výhodu tlumicího prvku IsoSpeed na spoji horní rámové trubky a sedlové trubky, který zajišťuje lepší pružnost v drsném terénu pro hladší a rychlejší jízdu. Je pro vás vhodné, pokud… Ve skupinových jízdách na trailech a XC závodech jste vždy v čele. Chcete výkonnostní výhodu, kterou přináší lehký karbonový rám s jedinečnou technologií IsoSpeed, jež vyhlazuje únavné nerovnosti trailu, takže vydržíte v sedle déle a s plným nasazením. Získáte toto vybavení Lehký horský rám z karbonu OCLV s prvkem IsoSpeed, kónická hlavová trubka a velmi snadno použitelné ovladače s vnitřním vedením. Rámový set Procaliber zahrnuje hlavové složení Knock Block a je navržen k použití 100mm vidlice, plášťů o šířce až 2,4 palce a pohonů 1x s maximálně 36zubým převodníkem. Určen pro středové složení PF92, kotoučové brzdy s úchytem Post Mount a kola Boost148. Na závěr Lehký rámový set z karbonu pro horská kola vyniká v XC závodech a velmi rychlých skupinových jízdách. Je hbitý, rychlý při výšlapech a hravě řeže zatáčky. Navíc díky tlumicímu prvku IsoSpeed pro hladkou jízdu poskytuje výhodu, pokud jde o rychlost a pohodlí. Proč si je zamilujete Karbon OCLV pro horská kola je lehký na závody a současně odolný na traily. Tlumicí prvek IsoSpeed pohlcuje vibrace a vyhlazuje nerovnosti, takže v porovnání s ostatními hardtaily je jízda mnohem hladší. Nové vnitřní vedení ovladačů je velmi praktické díky vestavěným kanálkům, které vedou hadičky nebo bowdeny rámem. Dolní rámová trubka Straight Shot se postará o extra tuhost a citlivější ovládání bez navýšení hmotnosti a hlavové složení se systémem Knock Block ochrání rám, aby do něj v případě přetočení řídítek nenarazily korunky vidlice.
až -0%
Trek Madone SLR Headset Spacers
Trek Záslepka hlavové trubky Trek Control Freak
×
KURsport.cz