Silniční rámy

-27%
Trek Boone Disc rám 2023
Trek Boone Disc rám 2023 Je pro vás vhodné, pokud… Každý víkend jste na startu nějakého závodu a chcete si postavit lehké cyklokrosové kolo (nebo parádní pitbike), abyste mohli trávit víc času tím, co máte nejradši: jízdou v bahně a vyhráváním trofejí. Získáte toto vybavení Elegantní a mimořádně lehký rám z karbonu OCLV řady 600 se zadním prvkem IsoSpeed, integrovaným hlavovým složením se zapouzdřeným ložiskem, vnitřním vedením lanek a závitovaným středovým složením T47. Nemluvě o celokarbonové vidlici Trek Cross. Je připraven na použití s 12mm pevnými osami a kotoučovými brzdami s úchytem Flat Mount. Na závěr Existuje řada karbonových cyklokrosových rámů. Ale jen jediný má zadní prvek IsoSpeed. Boone vyhladí nerovnosti cyklokrosových tratí, a tak zůstanete déle svěží. V cíli budete mít dost síly na pořádnou oslavu. Proč si je zamilujete Tohle kolo jsme navrhli ve spolupráci s cyklokrosovou elitou, včetně mistra světa Svena Nyse a americké šampionky Katie Comptonové. Na cyklokrosových tratích kraluje karbon, protože je lehčí, lépe vstřebává nerovnosti a má lepší vlastnosti než hliník. Přední a zadní prvek IsoSpeed společně absorbují unavující vibrace a v náročných pasážích citlivě pruží. Nabízí tak lepší trakci tam, kde je to potřeba. Se speciální cyklokrosovou geometrií Boone a trubkami tvarovanými pro nošení na ramenou ovládnete všechny aspekty závodu, včetně vybíhání po svých.
Trek Émonda ALR rámový set
Trek Émonda ALR rámový set Rámový set Émonda ALR se vyznačuje vzhledem a výkonem karbonových modelů, ale cenově odpovídá levnějším slitinovým variantám. Tvarované trubky a technologie nenápadných svarů Invisible Weld činí z tohoto hliníkového silničního rámu ideální výchozí model se skvělými parametry za rozumnou cenu. Je pro vás vhodné, pokud… Stavíte silniční kolo pro klubové jízdy či závody a chcete špičkový hliníkový rám, který se elegantním vzhledem a ovladatelností vyrovná karbonovým modelům. Získáte toto vybavení Lehký rám z hliníku Alpha řady 300 s tvarovanými trubkami, technologie nenápadných svarů Invisible Weld a vnitřní vedení lanek. Zahrnuje karbonovou vidlici Émonda SL s karbonovým sloupkem a hlavové složení. K použití s ráfkovými brzdami pro přímou montáž. Na závěr Vzhled a jízdní vlastnosti karbonového kola za cenu toho hliníkového. Vzhledem a výkonem dokáže slitina úspěšně konkurovat karbonu. Rámový set Émonda ALR je cenově dostupný a jeho parametry jsou srovnatelné s mnohem dražšími karbonovými variantami.  Proč si je zamilujete Rychle zvládá stoupání, skvěle řeže zatáčky a sjezdy dává s jistotou. Osvědčená geometrie H2 přináší jízdní vlastnosti, které nacházíme u mnohem dražších karbonových kol. Díky vnitřnímu vedení je životnost lanek delší a kolo má elegantnější vzhled. Modely z řady Émonda jsou lehké a rychlé a vztahuje se na ně neomezená záruka.
Trek Émonda ALR Disc 2024
Trek Émonda ALR Disc 2024 Émonda ALR je špičkový závodní rámový set ze slitiny, který je neuvěřitelně lehký, rychlý a mnohem dostupnější než karbonové verze stejné úrovně. Tento lehký rám má špičkovou silniční závodní geometrii H1.5, integrovaný kokpit a tvarované trubky Kammtail, které přinášejí aerodynamickou výhodu. Je pro vás vhodné, pokud… Stavíte silniční kolo s kotoučovými brzdami pro klubové jízdy či závody a chcete špičkový hliníkový rám, který se svým elegantním vzhledem a ovladatelností vyrovná karbonovým modelům. Získáte toto vybavení Mimořádně lehký rám z hliníku Alpha řady 300 s aerodynamicky tvarovanými trubkami Kammtail, technologií nenápadných svarů Invisible Weld a vnitřním vedením lanek. Zahrnuje karbonovou vidlici Émonda SL s karbonovým sloupkem a hlavové složení. Připraveno na kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount. Na závěr Špičková kvalita jízdy a vzhled karbonového kola za cenu hliníku. Vzhledem a výkonem dokáže slitina úspěšně konkurovat karbonu. Rámový set Émonda ALR Disc je cenově dostupný a jeho parametry jsou srovnatelné s mnohem dražšími karbonovými variantami. Proč si je zamilujete Tento lehoučký slitinový rám je určen na závody a nabízí velmi elegantní vedení lanek. Rychle zvládá stoupání, skvěle řeže zatáčky a sjezdy dává s jistotou. Díky tvarování trubek Kammtail je Émonda ALR ještě rychlejší. Má stejnou geometrii jako naše nejšpičkovější karbonová závodní kola Émonda a nabízí jízdní vlastnosti srovnatelné s mnohem dražšími karbonovými koly. Díky vnitřnímu vedení je životnost lanek delší a kolo má elegantnější vzhled.
Trek 920 rám
TREK

920 rám

Trek 920 rám 920 je cestovní kolo na jakákoli dobrodružství. Tento rámový set hravě zvládne jakýkoli drsný terén na bikepackingové výpravě a je osazen řadou úchytů, abyste si ho mohli vybavit dle vlastních představ. Zahrnuje hlavové složení, podložky hlavového složení, vodítka a zakončení lanek, objímku sedlovky a přední a zadní upínáky pevné osy. Je pro vás vhodné, pokud… Dobrodružství máte v krvi. Úložný prostor a všestrannost jsou pro vás nejdůležitější. Ostatní kamarádi si od vás půjčují výbavu na stanování a u táboráku jste loni připravili stejně jídel jako v kuchyni. Získáte toto vybavení Lehký hliníkový rám Alpha řady 100 a slitinová vidlice, 15mm přední a 12mm zadní pevná osa. Tento rámový set je určen k použití s horskými 29“ koly a zahrnuje hlavové složení, podložky hlavového složení, vodítka a zakončení lanek, objímku sedlovky a přední a zadní upínáky pevné osy. Na závěr 920 je cestovní kolo pro ty, kdo oceňují svobodu vyrazit kamkoli. Vyniká tam, kde skončí asfalt. Je stabilní, rychlé a parádně se na něm jezdí na trailech, nezpevněném povrchu či silnicích. Pokud by mohl být jediný stroj ztělesněním hesla ‚Vždy připraven‛, pak je to právě tento. Proč si je zamilujete Chcete-li objet svět, našli jste ten správný stroj. Extra úchyty na bidony, včetně jednoho na spodní straně dolní rámové trubky. Přední a zadní nosiče 920 (prodávají se zvlášť) pojmou více vybavení, než si kdy s sebou budete chtít vzít (25 kg vzadu a 11,5 kg vpředu). Vyvážená geometrie je výjimečně stabilní i při plném zatížení.
×
KURsport.cz