Silniční kola

-25%
Trek Domane SL 6 2021
Trek Domane SL 6 2021 Výkonné silniční kolo Domane SL 6 Disc je rychlé a pohodlné. Nabízí výhody lehkého rámu z karbonu OCLV s předním a zadním odpružením IsoSpeed, kompletní sadou komponent Shimano Ultegra, kvalitními koly a hydraulickými kotoučovými brzdami pro větší jistotu a lepší brzdný účinek za každého počasí. Má rovněž úložný prostor se snadným přístupem k ukládání nezbytností pro jízdu. Je pro vás vhodné, pokud…Hlavně hledíte na kvalitu, pohodlí, rychlost a dobrodružství. Chcete lehké karbonové kolo, které obstojí při celodenních jízdách a závodech. Navíc si hodláte užít hladké jízdy díky širokým plášťům a přednímu a zadnímu odpružení IsoSpeed. Brzdný účinek za každého počasí vám zajistí hydraulické kotoučové brzdy. Získáte toto vybaveníRám z karbonu OCLV řady 500 s předním a zadním odpružením IsoSpeed k vyhlazení nerovností, stabilní geometrie Edurance pro pohodlí na dlouhých jízdách, výkonné kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount a kompletní sada komponent 2x11 Shimano Ultegra. Dále kola Bontrager Paradigm Comp umožňující použití bezdušových plášťů s plášti 700x32 pro jistotu a přizpůsobitelnost, řídítka Bontrager Elite IsoZone minimalizující únavu, mikronastavitelný sedlový nástavec a úchyty na blatníky. Vnitřní úložný prostor a vedení lanek zvyšují možnosti a elegantní vzhled kola. Na závěrVeškeré vibrace tlumící výhody karbonového kola Domane se sadou komponent Shimano Ultegra zaměřenou na výkon a extra brzdným účinkem hydraulických kotoučových brzd. Toto kolo je rychlé, lehké, hladké a připraveno na dobrodružství. Proč si je zamilujete? Domane SL 6 Disc je výborný univerzální silniční stroj, který je připraven na závody. Má lehký karbonový rám a přední a zadní odpružení IsoSpeed, které vyhlazuje nerovnosti a umožňuje vydržet déle v sedle s plným nasazením. Jedinečná karbonová vidlice IsoSpeed směřuje vpřed k patkám a tlumí vibrace, takže se při jízdě paže hned neunaví. Elegantní vnitřní úložný prostor je univerzálním místem na převážení náčiní a vybavení. Kola Bontrager Paradigm umožňující použití bezdušových plášťů zvyšují sebevědomí a poskytují pohodlí při dlouhých a rychlých jízdách. Stabilní vytrvalostní geometrie je pohodlná na dlouhé vzdálenosti, ale stále se jedná o rychlé závodní kolo.
-22%
Trek Emonda SL 6 Disc 2022
Trek Emonda SL 6 Disc 2022 Émonda SL 6 Disc má všechny výhody úžasně lehké karbonové silničky s aerodynamicky tvarovanými trubkami, které vás zrychlí ve stoupáních i na rovinkách. Prvotřídní sada komponent řazení a pevná osa vpředu i vzadu jsou ideální volbou pro rychlé silničkáře, kteří se na své brzdy chtějí spolehnout za každého počasí. Je pro vás vhodné, pokud… Na dlouhých a rychlých trasách jste jako doma. Hledáte extrémně lehké, aerodynamické kolo se závodními komponenty a upřednostňujete kotoučové brzdy, protože mají širší možnosti nastavení a vyšší účinnost. Získáte toto vybavení Lehký a aerodynamický rám a vidlice z karbonu OCLV řady 500, kompletní sada Shimano Ultegra 2x11 a kvalitní kola Bontrager Paradigm připravená na bezdušový systém. Kotoučové brzdy jsou účinnější a lze je přesněji nastavit. Na závěr Ano, klidně můžete mít všechno najednou: superlehké kolo, aerodynamický rám s nižším odporem vzduchu na jakémkoli povrchu, jedinečnou ovladatelnost, závodní sadu komponent a brzdy účinné za každého počasí. A v neposlední řadě i rozumnou cenu. Proč si je zamilujete Hydraulické kotoučové brzdy se postarají o brzdný účinek a ovladatelnost v každém počasí a na jakémkoli povrchu. Jedná se o nejrychlejší model z řady Émonda SL na rovinky i stoupání. Zásluhu na tom mají aerodynamicky tvarované trubky. Tohle kolo se nezalekne těch nejdelších stoupání, nejprudších sjezdů ani nejrychlejších spurtů. Se špičkovou sadou komponent Shimano Ultegra budete řadit jako profíci, hladce a přesně. Modely z řady Émonda jsou nejlehčí a nejrychlejší ve své třídě a vztahuje se na ně neomezená záruka.
až -20%
Trek Emonda SL 6 Disc Pro 2022
Trek Emonda SL 6 Disc Pro 2022 V řadě silničních karbonových speciálů je Émonda SL 6 Disc Pro prvním modelem s karbonovými koly, která odpovídají nízké hmotnosti rámu. Aerodynamicky tvarované trubky, kotoučové brzdy a špičkový pohon z něj dělají ideální volbu pro silničkáře, kteří ocení skvělou ovladatelnost a pořádnou rychlost. Je pro vás vhodné, pokud… Při rychlých skupinových vyjížďkách a závodech vám záleží na každé výhodě, která vám pomůže k lepšímu výkonu. Radši si hned pořídíte kolo podle svých představ, než abyste později sháněli karbonová kola. Chcete aerodynamický rám, který snižuje odpor vzduchu. Získáte toto vybavení Lehký rám a vidlice z karbonu OCLV řady 500, karbonová kola Bontrager Aeolus Elite 35, kompletní 11rychlostní sada Shimano Ultegra a účinné kotoučové brzdy Ultegra. Na závěr Na tomhle kole je nejlepší to, že má extrémně rychlý aerodynamický rám, špičkový pohon a parádní karbonová kola. Díky téhle kombinaci je vhodné prakticky na jakoukoli vyjížďku, od švihů na okreskách po profesionální etapové závody nebo závody do vrchu. Proč si je zamilujete Lehké díly, lehký rám. Už prostě není co vylepšovat. Jedná se o nejrychlejší model z řady Émonda SL na rovinky i stoupání. Zásluhu na tom mají aerodynamicky tvarované trubky. Hydraulické kotoučové brzdy se postarají o brzdný účinek a ovladatelnost v každém počasí a na jakémkoli povrchu. Modely z řady Émonda jsou nejlehčí a nejrychlejší ve své třídě a vztahuje se na ně neomezená záruka. Důvěra v karbon: V případě poškození karbonových kol Bontrager během prvních dvou let vlastnictví vám je opravíme nebo vyměníme zdarma.
-30%
Cannondale Topstone Carbon Lefty 1
Cannondale Topstone Carbon Lefty 1 Dvojité odpružení Muselo se to stát. Dali jsme dohromady náš osvědčený, lehký a velmi jednoduchý systém zadního odpružení KikgPin se špičkovou gravelovou vidlicí Lefty Oliver se 30 mm zdvihu. Výsledkem je lepší kontrola nad kolem, více komfortu a maximální zábava. Jet tvrději snadněji. Propracovaná geometrie a pozice jezdce nabídnou jízdní zážitek, který je stabilní a pohodlný bez toho, aby se vytratila jiskra. Jeďte dále, déle, tvrději. Záběr, pohodlí a plná ovladatelnost Nový Topstone Carbon Lefty přichází s menším průměrem kol a objemnějšími plášti (650 x 47c). Jeho terénní schopnosti a celkové pohodlí se tak opět navyšují. Momentálně je kolo osazeno ráfky 29/700c  DT SWISS GR 531 db 28/32 a plášti Bontrager Bontrager GR1 team issue 700x40 Detaily na konec. Mysleli jsme na všechno. Velká průchodnost pro pláště, hromada úchytů pro různé vybavení, zadní osa Speed Release, kompatibilita s vnitřním ovládáním teleskopické sedlovky. Jednoduše to funguje.
-25%
Trek Émonda SL 7 Disc eTap 2022
Trek Émonda SL 7 Disc eTap 2022 Émonda SL 7 Disc eTap je mimořádně lehké karbonové silniční kolo s aerodynamickými tvary, které snižují odpor vzduchu na všech typech povrchů. Je ideální pro všechny závodně naladěné silničkáře, kteří ocení bezdrátový elektronický pohon SRAM Force eTap AXS, lehká karbonová kola, integrovaný měřič výkonu i každou ušetřenou setinku. Je pro vás vhodné, pokud… Hledáte lehký, rychlý a aerodynamicky tvarovaný karbonový rám, karbonová kola a už nechcete nespolehlivé řazení. 12rychlostní pohon SRAM Force eTap AXS nabízí hladší a přesnější přeřazování, spolehlivost a eleganci bezdrátové elektronické sady. Získáte toto vybavení Lehký a aerodynamický rám a vidlice z karbonu OCLV řady 500, kompletní bezdrátový elektronický pohon SRAM Force eTap AXS 2x12, karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 37, hydraulické kotoučové brzdy SRAM Force a měřič výkonu SRAM Force AXS. Na závěr Lehkost, rychlost a sebevědomí. Émonda je díky mimořádně lehkému aerodynamickému rámu z karbonu, nejmodernějšímu bezdrátovému elektronickému řazení, 12rychlostní kazetě a hydraulickým kotoučovým brzdám jasnou volbu pro všechny, kteří chtějí při závodech řadit jako po másle a excelovat za každého počasí. Proč si je zamilujete 12rychlostní kazeta umožňuje přesnější kadenci. Jedná se o nejrychlejší model z řady Émonda SL na rovinky i stoupání. Zásluhu na tom mají aerodynamicky tvarované trubky. Součástí výbavy je měřič výkonu SRAM Force AXS, který umožňuje účinnější trénink hned od samého začátku. Tohle kolo se nezalekne těch nejdelších stoupání, nejprudších sjezdů ani nejrychlejších spurtů. Modely z řady Émonda jsou nejlehčí a nejrychlejší ve své třídě a vztahuje se na ně neomezená záruka.
-20%
Trek Domane AL 5 Disc 2023
Trek Domane AL 5 Disc 2023 Domane AL 5 Disc je rychlé, hladké a sebejisté kolo. Náš nejlepší slitinový Domane je osazen sadou komponent Shimano vhodných na závody, výkonnými hydraulickými kotoučovými brzdami a vidlicí a řídítky tlumícími vibrace, takže na dlouhých a soupeřivých jízdách vydržíte déle v sedle. Je pro vás vhodné, pokud… Vybíráte pohodlné a vysoce výkonné slitinové silniční kolo osazené špičkovými komponenty. Hodláte si užít spoustu zábavy, rychle zajet řadu kilometrů na asfaltu a dokonce i na nenáročných štěrkových stezkách po zrušených železnicích. Získáte toto vybavení Pohon 2x11 (22 rychlostí) Shimano 105 má široký rozsah převodů pro jízdu v libovolném terénu. Lehký hliníkový rám má úchyty na blatníky a stabilní vytrvalostní geometrii pro sebevědomou a pohodlnou jízdu. Ráfky připravené na použití bezdušových plášťů a hydraulické kotoučové brzdy zajišťují brzdný účinek v jakýchkoli podmínkách. Karbonová vidlice a řídítka IsoZone tlumí únavné vibrace při jízdě. Na závěr Náš nejlepší hliníkový Domane je osazen díly vhodnými na závody. Jeho pohodlnosti se při dlouhých jízdách a na drsných silnicích nic nevyrovná. Proč si je zamilujete Toto univerzální kolo hravě zvládá drsné silnice, náročné jízdy, závody a dokonce i nenáročné jízdy na štěrku. Jedinečná karbonová vidlice IsoSpeed směřuje vpřed k patkám a tlumí vibrace, takže se při jízdě paže hned neunaví. Přechodem na bezdušové pláště snížíte celkovou hmotnost kola a minimalizujete možný výskyt defektů. Díky většímu prostoru můžete používat širší pláště, čímž získáte vetší trakci a stabilitu na stezkách na zrušených železnicích či dalších nenáročných štěrkových cestách. Kompatibilita s DuoTrap S usnadňuje bezdrátové sledování jízd k vytyčení a dosažení cílů.
-20%
Trek Domane AL 4 Disc 2022-2023
Trek Domane AL 4 Disc 2022-2023 Domane AL 4 Disc v sobě kombinuje hladké a pohodlné vlastnosti špičkového slitinového rámu s výkonností dílů vyšší kvality. Stroj je osazen vylepšeným pohonem a spolehlivými hydraulickými kotoučovými brzdami. Je to rychlé silniční kolo ideální pro soupeřivé skupinové vyjížďky a dokonce i závody. Je pro vás vhodné, pokud… Plánujete vyrazit na kolo, co nejčastěji to půjde, a dokonce i trénujete na závody a dlouhé jízdy v rámci charitativních akcí. Hodláte investovat do špičkových výkonných dílů, které s vámi budou držet krok při zlepšování vašich silničních cyklistických dovedností. Získáte toto vybavení Pohon 2x10 (20 rychlostí) Shimano Tiagra má široký rozsah převodů na jízdu v libovolném terénu. Lehký hliníkový rám má úchyty na blatníky a stabilní vytrvalostní geometrii pro sebevědomou jízdu. Karbonová vidlice tlumí nerovnosti silnice. Ráfky připravené na použití bezdušových plášťů a hydraulické kotoučové brzdy zajišťují brzdný účinek v jakýchkoli podmínkách. Na závěr Solidní silniční kolo zaměřené na pohodlí s vylepšenými díly, na kterých záleží, jako jsou třeba pohon a brzdy. Stroj Domane AL 4 Disc je určen na dlouhé kilometry zábavné a rychlé jízdy na asfaltu a dokonce i nenáročném štěrku. Proč si je zamilujete Lehký pohodlný rám a kvalitní díly z něj činí parádní platformu pro dlouhé rychlé jízdy ve skupině. Jedinečná karbonová vidlice IsoSpeed směřuje vpřed k patkám a tlumí vibrace, takže se při jízdě paže hned neunaví. Hydraulické kotoučové brzdy poskytují přesnější a spolehlivější brzdný účinek v jakýchkoli podmínkách. Díky většímu prostoru můžete používat širší pláště, čímž získáte vetší trakci a stabilitu na stezkách na zrušených železnicích či dalších nenáročných štěrkových cestách. Kompatibilita s DuoTrap S usnadňuje bezdrátové sledování jízd k vytyčení a dosažení cílů.  
-7%
Trek Domane AL 3 Disc 2022-2023
Trek Domane AL 3 Disc 2022-2023 Silniční kolo Domane AL 3 Disc je hladké, stabilní a nesmírně zábavné. Parádně zvládá jakékoli jízdy od delších okruhů po skupinové vyjížďky a dokonce i nenáročné štěrkové traily. Lehký a pohodlný rám je osazen karbonovou vidlicí tlumící nerovnosti silnic, kvalitními díly a širokým rozsahem převodů vhodným na ještě větší dobrodružství. Je pro vás vhodné, pokud… Teprve se začínáte věnovat silniční cyklistice nebo chcete vyměnit staré silniční kolo za nové. Hledáte fantastický stroj za neuvěřitelnou cenu. Vybíráte stroj s kvalitními díly a výkonnými kotoučovými brzdami, které s vámi budou držet krok při dlouhých kilometrech v sedle. Získáte toto vybavení Pohon Shimano Sora poskytuje 18 rychlostí s integrovanými brzdovými/řadicími páčkami. Jedná se o lehčí sadu dílů, než nabízí základní řada Shimano. Poskytuje tak větší rozsah převodů ideálních pro stoupání. Lehký hliníkový rám má stabilní vytrvalostní geometrii zajišťující spolehlivou jízdu, kotoučové brzdy, karbonovou vidlici Domane, úchyty na blatníky a ráfky umožňující použití bezdušových plášťů. Na závěr Toto kolo má lehčí díly, špičkový hliníkový rám, výkonné kotoučové brzdy a geometrii zaměřenou na pohodlí, díky níž si oblíbíte silniční cyklistiku. Proč si je zamilujete Toto univerzální kolo umožňuje hladkou jízdu, která vás postupně přiměje k delším výpravám. Stabilní vytrvalostní geometrie poskytuje pohodlí a sebevědomí. Jedinečná karbonová vidlice IsoSpeed směřuje vpřed k patkám a tlumí vibrace silnic, takže se při jízdě paže hned neunaví. Kompatibilita s DuoTrap S usnadňuje bezdrátové sledování jízd k vytyčení a dosažení cílů. A stejně jako v případě všech kol Trek se i na něj vztahuje neomezená záruka a podporuje ho široká síť maloobchodních partnerů.
-20%
Trek Domane AL 2 Disc 2023
Trek Domane AL 2 Disc 2023 Silniční kolo Domane AL 2 Disc je parádní první volbou. Lehký rám má výbornou odezvu. Je však rovněž stabilní pro zábavnou jízdu podporující sebedůvěru. Stroj je osazen spolehlivými díly a kotoučovými brzdami, které zaručují lepší brzdný účinek za každého počasí. Design zaměřený na pohodlí zaručuje zábavu při každé jízdě. Je pro vás vhodné, pokud… Teprve na kole začínáte a chcete parádní první stroj, který vás uvede do světa silniční cyklistiky. Chcete všestranné, pohodlné a cenově výhodné kolo osazené kotoučovými brzdami pro brzdný účinek za každého počasí. Získáte toto vybavení Pohon Shimano nabízí 16 rychlostí s řadicími páčkami integrovanými do brzdových páček, takže není třeba přesouvat ruce z řídítek. Široký rozsah převodů usnadňuje jízdu v terénu s různým převýšením. Lehký hliníkový rám má úchyty na blatníky a karbonovou vidlici. Jedná se o prvky, které není běžně vidět na silničních kolech za tuto cenu. Oproti ráfkovým brzdám nabízejí kotoučové brzdy lepší a spolehlivější brzdný účinek ve všech jízdních podmínkách. Na závěr Vyrazte na silnici na ideálním kole, které je vhodné pro začátečníky. Design zaměřený na pohodlí je stabilní, ale i tak dost rychlý. Kolo je osazeno spolehlivými díly a kotoučovými brzdami, které vás nezklamou v žádném počasí. Proč si je zamilujete Hladké, pohodlné a velmi zábavné kolo za cenu, která vás nezruinuje. Stabilní vytrvalostní geometrie poskytuje pohodlí a sebevědomí. Jedinečná karbonová vidlice IsoSpeed směřuje vpřed k patkám a tlumí vibrace, takže se při jízdě paže hned neunaví. Kompatibilita s DuoTrap S usnadňuje bezdrátové sledování jízd k vytyčení a dosažení cílů. A stejně jako v případě všech kol Trek se i na něj vztahuje neomezená záruka a podporuje ho široká síť maloobchodních partnerů.
-25%
Trek Domane AL 2 2022-2023
Trek Domane AL 2 2022-2023 Domane AL 2 vás dokonale provede prvními kilometry na silnici. Je lehké a stabilní. Snadno ho dovybavíte příslušenstvím a parádně si na něm zajezdíte. Proto je ideální volbou pro ty, kteří si vstup mezi silničkáře chtějí užít na opravdovém silničním kole. Je pro vás vhodné, pokud… Chcete otestovat vody silniční cyklistiky a je pro vás důležitá cena. Hledáte silničku, která horské nebo krosové modely s rovnými řídítky překoná jízdními vlastnosti, rychlostí i efektivitou šlapání. Domane AL 2 je výbornou volbou, pokud na silnicích začínáte a chcete si pořídit kvalitní silniční model, který vám nějaký čas vydrží. Získáte toto vybavení Osazení Shimano nabízí 16 rychlostí s řazením v brzdových páčkách, abyste nemuseli sundavat ruce z řídítek. Široký rozsah převodů usnadňuje jízdu v kopcovitém terénu. Lehký hliníkový rám má úchyty na blatníky a karbonovou vidlici, což není u silničních kol v podobné cenové relaci zvykem. Na závěr Domane AL 2 je pohodlné kolo, které vás úspěšně zasvětí do silniční cyklistiky. Je rychlé, ale pohodlné. Nemá totiž tak agresivní geometrii jako kola na závodech Tour de France. Navíc na něj poskytujeme neomezenou záruku. Proč si je zamilujete Pravé a nefalšované silniční kolo za skvělou cenu, které vás zasvětí do silniční cyklistiky. Vyrobili jsme ho tradičními postupy značky Trek a poskytujeme na něj neomezenou záruku. Geometrie rámu vhodná na dlouhé jízdy se postará o pohodlí a dodá sebevědomí. Jedinečná karbonová vidlice IsoSpeed směřuje vpřed k patkám a pohlcuje vibrace, takže se paže při jízdě hned tak neunaví. Kompatibilita se systémem DuoTrap S usnadňuje bezdrátové sledování jízd, abyste si mohli stanovit cíle a pak je plnit.
-24%
Trek Boone 6 Disc 2021
Trek Boone 6 Disc 2021 Boone 6 Disc je závodní cyklokrosové kolo z karbonu, které vyniká v náročných terénních podmínkách. Je osazeno odolným pohonem Shimano GRX 1x a výkonnými kotoučovými brzdami. Díky nim hravě zvládá hrbolaté a blátivé terény. Lehký karbonový rám s předním a zadním prvkem IsoSpeed zajišťují trakci a pohodlí v každém závodě. Je pro vás vhodné, pokud… Asfalt necháváte ostatním. Vy se totiž vyžíváte na drsném povrchu. Chcete kolo, které se osvědčilo na cyklokrosových dráhách a lehce zvládá i dobrodružství na štěrku. Rádi využijete prvků, které vyrovnávají nerovnosti povrchu, jako jsou přední a zadní prvek IsoSpeed, poddajný rám a vidlice z karbonu. Získáte toto vybavení Velmi lehký rám z karbonu OCLV řady 600 s předním a zadním prvkem IsoSpeed, karbonová vidlice Trek IsoSpeed Cross, pohon 1x11 Shimano GRX, řídítka Bontrager Elite IsoZone a výkonné hydraulické kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount, které zaručují přesný brzdný účinek i v těch nejnáročnějších podmínkách. Na závěr Kolo Boone 6 Disc je speciálně navrženo na cyklokros. Jinak se však nezalekne ani drsných cest. Je totiž osazeno díly na štěrk, jako je pohon CRX a únavu minimalizující přední a zadní prvek IsoSpeed. Proč si je zamilujete: Pohon Shimano GRX je navržen na drsné jízdy. Nabízí skvělé uchycení řetězu a lepší grip na návlecích a páčkách. Toto kolo bylo navrženo ve spolupráci s hvězdami cyklokrosu včetně mistra světa Svena Nyse a americké šampionky Katie Comptonové. Kombinace předního a zadního IsoSpeed absorbuje unavující nárazy na náročných tratích, zvyšuje pružnost a nabízí lepší trakci tam, kde je to potřeba. Speciální cyklokrosová geometrie Boone a tvary trubek na nošení na ramenou jsou pro závody jako stvořené. Na cyklokrosových tratích je králem karbon, protože je lehčí a výkonnější než hliník.
-15%
Giant Revolt 0 2022
Giant

Revolt 0

Giant Revolt 0 2022 Více než polovina cest na světě je nezpevněných. A to znamená nespočet příležitostí pro dobrodružství na štěrku, lesních a polních cestách i malebných vedlejších silničkách. Revolt je lehký a všestranný gravel bike, který bude dokonalým nástrojem k prozkoumání silnic a cest, o kterých jste vždy přemýšleli, ale nikdy po nich nejeli. Model Revolt je postaven je na lehkém hliníkovém rámu ALUXX s celokarbonovou vidlicí (karbonový je i sloupek vidlice) a navržen je tak, aby perfektně kombinoval tuhost pro co nejvyšší efektivitu šlapání a poddajnost pro vysoký komfort při jízdě. Pro ještě vyšší pohodlí je tu sedlovka typu D-Fuse, která pod zátěží mírně pruží, a hodně nízko umístěné sedlové vzpěry. Stejnou technologií jako sedlovka jsou vyrobena také řídítka Contact XR D-Fuse, která pro vyšší komfort také mírně pruží (tímto typem řídítek jsou vybaveny dva vyšší modely). Samozřejmostí jsou kotoučové brzdy s pevnými osami (u dvou vyšších modelů hydraulické), širší bezdušové pláště (až do rozměru 45c), chránič spodní trubky X-Defender a úchyty pro přední i zadní nosič – to pro případ, že byste chtěli vyrazit i s veškerou výbavou na pobyt v přírodě. Hliníkový rám ALUXX a karbonová vidlice Hliníkový rám vyrobený z naší slitiny ALUXX spolu s celokarbonovou vidlicí (karbonový je i sloupek vidlice) efektivně využívá sílu vašeho šlapání a umožňuje rychlou, přitom pohodlnou jízdu na různých typech povrchu. Rám kola je vyráběn v naší vlastní továrně, což je zárukou maximální kontroly výrobního procesu. Každý rám, který opustí výrobní linku, musí splňovat vysoké standardy pro kvalitu a stanovené přísné tolerance pro hliníkové rámy. Moderní gravel geometrie Geometrie modelu Revolt spočívá především ve výrazném slopingu, tzn. snížení horní rámové trubky, a také v kratší zadní stavbě. Výsledkem je precizní ovládání, hbitost a perfektní kontrola nad kolem ve všech situacích, od jízdy ze sedla v prudkých výjezdech až po rychlé sjezdy na hrubých cestách. Vysoký komfort Pro vyšší pohodlí je tu sedlovka D-Fuse (u všech modelů), která pod zátěží mírně pruží, stejně jako řídítka Contact XR D-Fuse (kromě modelu Revolt 3). K vyššímu komfortu zejména při jízdě na hrubším povrchu napomáhají také hodně nízko umístěné sedlové vzpěry i širší bezdušové pláště (až do rozměru 45c).  
-19%
GT Grade Expert
GT Grade Expert Někdy nastanou chvíle, kdy se nic nevyrovná větru ve vlasech a výjezdu na kopec, který vám ukáže život z jiné perspektivy. Ať už se jedná o tréninková kola nebo kola čistě k dojíždění do práce, tak řada Pavement vám nabídne vše potřebné.
-20%
Cannondale Topstone 3
Cannondale

Topstone 3

Cannondale Topstone 3 Objevujte a buďte volní Schopný, univerzální gravel bike. Postaven proto, abyste mohli objevovat nové horizonty, projíždět neznámé cesty nebo si urychlit vaše dojíždění do práce. » Jistá kontrola Vyladěná jízdní pozice: dostatečně vzpřímená pro celodenní pohodlí a kontrolu v náročném terénu a sportovní tak akorát pro rychlost a efektivitu. » Pohodlí a schopnosti Navržen tak, aby měl dostatek místa i pro pláště o šířce 42 mm. Pohodlí, přilnavost a schopnosti v terénu jsou zaručeny. » Připraven na dobrodružství Úchyty až na 3 košíky na láhve, úchyt na horní trubce pro kapsičku. Topstone je připraven na dlouhá dobrodružství. Různé pozice úchytů na spodní rámové trubce pomohou při výběru správné rámové brašny.  
-10%
Cannondale CAAD Optimo 2
Cannondale

CAAD Optimo 2

Cannondale CAAD Optimo 2  
Author Guru 2023
Author

Guru

Author Guru 2023
Author Ronin SL 2022
Author

Ronin SL

Author Ronin SL 2022  
-20%
Author Aura XR6 2023
Author

Aura XR6

Author Aura XR6 2023  
-25%
Author Aura XR5 2023
Author

Aura XR5

Author Aura XR5 2023
až -21%
Author Ronin 2023
Author

Ronin

Author Ronin 2023 Chrommolybdenový 3× zeslabovaný rám, chrommolybdenová vidlice | Komponenty SHIMANO GRX 600/400, 20 rychlostí | Hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO GRX 400 Dostupnější varianta sportovně-turisticky-expedičního modelu Author Ronin je postavena na 3× zeslabovaném chrommolybdenovém rámu s vidlicí ze stejného materiálu. V záplavě dnešních tlustých karbonových či duralových trubek vypadají jeho štíhlé rámové linie jako z jiného světa. Představuje tak pro spoustu lidí možnost úniku z mainstreamu a zdůraznění odlišného životního stylu. Tento proud však má i racionální výhody a přínosy pro jezdce v podobě vyššího komfortu a jednodušší opravitelnosti ocelového materiálu. To se hodí zejména na dlouhých expedicích mimo civilizaci, kde je tento stroj jako doma. Osazen všemi možnými nosiči a brašnami může sloužit jako dokonalý parťák třeba i na cestě kolem světa. To samozřejmě není jeho jediná parketa, stejně dobře funguje jako kolo na denní použití, toulání po lesních a polních cestách, dojíždění do práce nebo i jako „zimák“ do každého počasí. Sada Shimano GRX s hydraulickými kotoučovými brzdami je zárukou bezproblémového fungování v každých podmínkách. To je Author Ronin, železný samuraj, který hledá svého nového pána, aby mu nabídl svoje služby a nevšední zážitky.  
až -23%
Author Aura XR4 2023
Author

Aura XR4

Author Aura XR4 2023 HYDROFORMNÍ TŘIKRÁT ZESLABOVANÝ DURALOVÝ RÁM S KARBONOVOU VIDLICÍ  |  SHIMANO GRX 400/TIAGRA, 20 RYCHLOSTÍ, KOMPAKT PŘEVODNÍK  |  PLÁŠTĚ PANARACER GRAVEL KING SK SPORT
až -23%
Author Aura XR3 2023
Author

Aura XR3

Author Aura XR3 2023 HYDROFORMNÍ TŘIKRÁT ZESLABOVANÝ DURALOVÝ RÁM S DURALOVOU VIDLICÍ  |  SHIMANO SORA, 18 RYCHLOSTÍ, KOMPAKT PŘEVODNÍK  |  PLÁŠTĚ PANARACER GRAVEL KING SK SPORT, 700 × 38C
až -19%
Kellys Soot 90 2022
Kellys

Soot 90

Kellys Soot 90 2022           Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let   Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.    
-26%
Kellys Soot 30 2023
Kellys

Soot 30

Kellys Soot 30 2023           Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let   Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.    
×
KURsport.cz