TREK

Checkpoint SL 7 eTapPOPIS

Trek Checkpoint SL 7 eTap 2023

Checkpoint SL 7 eTap v sobě kombinuje lehký gravelový rám z karbonu OCLV, prvek IsoSpeed a špičkové díly zajišťující výkon a neuvěřitelnou kvalitu jízdy při těch nejdrsnějších a nejnáročnějších dobrodružstvích. Hbitá a zároveň stabilní progresivní geometrie, chytrý a hladký bezdrátový elektronický pohon SRAM, karbonová kola a vnitřní úložný prostor poskytují potřebné pohodlí a schopnosti při dalším výletu na jakékoli silnici.

Je pro vás vhodné, pokud…

Chcete karbonové gravelové kolo natěšené na dobrodružství, s nímž zvládnete i ty nejnáročnější a nejdelší jízdy. Rovněž si přejete hbité, přesné a bezdrátové řazení, které nabízí špičkový elektronický pohon, a karbonová kola pro větší pohodlí v drsném terénu.

Získáte toto vybavení

Rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním tlumicím prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník. Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 2×12 SRAM Force eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, kola Bontrager Aeolus Pro 3V z karbonu OCLV se širokými gravelovými plášti 700×40c pro lepší trakci a stabilitu. Lze použít i teleskopickou sedlovku ke snížení sedla při dlouhých sjezdech. Pojme až 45c pláště.

Na závěr

Toto kolo hravě zvládá ty nejnáročnější závody na štěrku a nejdrsnější bikepackingová dobrodružství na jakémkoli povrchu. Je lehké, rychlé, pohodlné a má díly profesionální kvality, jako je např. pokročilý bezdrátový elektronický pohon a karbonová kola.

Proč si je zamilujete

  1. SRAM Force eTap AXS řadí chytře, hladce a bez jediného drátku.
  2. Tlumený řízený odskok odpružení IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání.
  3. Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech.
  4. V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení.
  5. Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.

SPECIFIKACE
Rám Karbon OCLV řady 500, IsoSpeed,vnitřní vedení lanek, kryt úložného prostoru dolní trubky, držák řetězu 3S, středové složení T47 BB, úchyty na nosič a blatník, integrované úchyty pro brašnu na rám, kotouč s úchytem Flat Mount, kompatibilní s teleskopickou sedlovkou, 142 × 12mm pevná osa.
Vidlice Trek Checkpoint, celokarbonový, kónický karbonový sloupek, úchyty na nosič, úchyty na blatník, kotouč s úchytem Flat Mount, pevná osa 12 × 100 mm.
Přední kolo Bontrager Aeolus Pro 3V, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, šířka ráfku 25 mm, pevná osa 100 × 12 mm.
Zadní kolo Bontrager Aeolus Pro 3V, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, šířka ráfku 25 mm, unášeč SRAM XD-R, pevná osa 142 × 12 mm.
Přední rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka
Zadní rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka.
Plášť Bontrager GR1 Team Issue, možnost použití bezdušových plášťů, odolná vrstva Inner Strength, aramidová patka, 120 tpi, 700×40c.
Díl pláště : Size: 49, 52, 54, 56, 58, 61
Těsnicí tmel : Bontrager TLR, 6 oz. Size: 49, 52, 54, 56, 58, 61 Bontrager XXX ventilek TLR, 55 mm.
Páska do ráfku Bontrager TLR
Přesmykač SRAM Force eTap AXS, pro širší kliky, braze-on.
Přehazovačka SRAM Force eTap AXS, pastorek max. 36 zubů.
Sedlo : Size: 49, 52 Bontrager P3 Verse Comp, ocelové ližiny, šířka 155 mm. / Size: 54, 56, 58, 61 Bontrager P3 Verse Comp, ocelové ližiny, šířka 145 mm.
Sedlovka Bontrager, karbon, 27,2 mm, offset 8 mm, délka 330 mm.
Řídítka : Size: 49 Bontrager Elite Gravel, šířka 38 cm. / Size: 52 Bontrager Elite Gravel, šířka 40 cm. / Size: 54, 56 Bontrager Elite Gravel, šířka 42 cm. / Size: 58, 61 Bontrager Elite Gravel, šířka 44 cm.
Omotávka na řídítka Omotávka řídítek Bontrager Supertack Perf.
Představec : Size: 49 Bontrager Pro, objímka 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů, délka 70 mm. / Size: 52, 54 Bontrager Pro, objímka 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů, délka 80 mm. / Size: 56, 58 Bontrager Pro, objímka 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů, délka 90 mm. / Size: 61 Bontrager Pro, objímka 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů, délka 100 mm.
Brzdový rotor SRAM CenterLine X, centerlock, zaoblené hrany, 160 mm.
Brašna Sáček do rámu Bontrager BITS Internal Frame Storage Bag
Hmotnost 56 – 19.62 lbs / 8.9 kg
Hmotnostní limit Kolo má maximální celkový hmotnostní limit 125 kg (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu).

V návaznosti na výrobce si vyhrazujeme právo změny specifikace a ceny bez udání důvodu. Obrázky jsou pouze orientační.


TABULKA VELIKOSTÍ VIDEO

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

PříslušenstvíPřihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz