Gravel kola

-30%
Cannondale Topstone Carbon Lefty 1
Cannondale Topstone Carbon Lefty 1 Dvojité odpružení Muselo se to stát. Dali jsme dohromady náš osvědčený, lehký a velmi jednoduchý systém zadního odpružení KikgPin se špičkovou gravelovou vidlicí Lefty Oliver se 30 mm zdvihu. Výsledkem je lepší kontrola nad kolem, více komfortu a maximální zábava. Jet tvrději snadněji. Propracovaná geometrie a pozice jezdce nabídnou jízdní zážitek, který je stabilní a pohodlný bez toho, aby se vytratila jiskra. Jeďte dále, déle, tvrději. Záběr, pohodlí a plná ovladatelnost Nový Topstone Carbon Lefty přichází s menším průměrem kol a objemnějšími plášti (650 x 47c). Jeho terénní schopnosti a celkové pohodlí se tak opět navyšují. Momentálně je kolo osazeno ráfky 29/700c  DT SWISS GR 531 db 28/32 a plášti Bontrager Bontrager GR1 team issue 700x40 Detaily na konec. Mysleli jsme na všechno. Velká průchodnost pro pláště, hromada úchytů pro různé vybavení, zadní osa Speed Release, kompatibilita s vnitřním ovládáním teleskopické sedlovky. Jednoduše to funguje.
-15%
Giant Revolt 0 2022
Giant

Revolt 0

Giant Revolt 0 2022 Více než polovina cest na světě je nezpevněných. A to znamená nespočet příležitostí pro dobrodružství na štěrku, lesních a polních cestách i malebných vedlejších silničkách. Revolt je lehký a všestranný gravel bike, který bude dokonalým nástrojem k prozkoumání silnic a cest, o kterých jste vždy přemýšleli, ale nikdy po nich nejeli. Model Revolt je postaven je na lehkém hliníkovém rámu ALUXX s celokarbonovou vidlicí (karbonový je i sloupek vidlice) a navržen je tak, aby perfektně kombinoval tuhost pro co nejvyšší efektivitu šlapání a poddajnost pro vysoký komfort při jízdě. Pro ještě vyšší pohodlí je tu sedlovka typu D-Fuse, která pod zátěží mírně pruží, a hodně nízko umístěné sedlové vzpěry. Stejnou technologií jako sedlovka jsou vyrobena také řídítka Contact XR D-Fuse, která pro vyšší komfort také mírně pruží (tímto typem řídítek jsou vybaveny dva vyšší modely). Samozřejmostí jsou kotoučové brzdy s pevnými osami (u dvou vyšších modelů hydraulické), širší bezdušové pláště (až do rozměru 45c), chránič spodní trubky X-Defender a úchyty pro přední i zadní nosič – to pro případ, že byste chtěli vyrazit i s veškerou výbavou na pobyt v přírodě. Hliníkový rám ALUXX a karbonová vidlice Hliníkový rám vyrobený z naší slitiny ALUXX spolu s celokarbonovou vidlicí (karbonový je i sloupek vidlice) efektivně využívá sílu vašeho šlapání a umožňuje rychlou, přitom pohodlnou jízdu na různých typech povrchu. Rám kola je vyráběn v naší vlastní továrně, což je zárukou maximální kontroly výrobního procesu. Každý rám, který opustí výrobní linku, musí splňovat vysoké standardy pro kvalitu a stanovené přísné tolerance pro hliníkové rámy. Moderní gravel geometrie Geometrie modelu Revolt spočívá především ve výrazném slopingu, tzn. snížení horní rámové trubky, a také v kratší zadní stavbě. Výsledkem je precizní ovládání, hbitost a perfektní kontrola nad kolem ve všech situacích, od jízdy ze sedla v prudkých výjezdech až po rychlé sjezdy na hrubých cestách. Vysoký komfort Pro vyšší pohodlí je tu sedlovka D-Fuse (u všech modelů), která pod zátěží mírně pruží, stejně jako řídítka Contact XR D-Fuse (kromě modelu Revolt 3). K vyššímu komfortu zejména při jízdě na hrubším povrchu napomáhají také hodně nízko umístěné sedlové vzpěry i širší bezdušové pláště (až do rozměru 45c).  
-19%
GT Grade Expert
GT Grade Expert Někdy nastanou chvíle, kdy se nic nevyrovná větru ve vlasech a výjezdu na kopec, který vám ukáže život z jiné perspektivy. Ať už se jedná o tréninková kola nebo kola čistě k dojíždění do práce, tak řada Pavement vám nabídne vše potřebné.
-20%
Cannondale Topstone 3
Cannondale

Topstone 3

Cannondale Topstone 3 Objevujte a buďte volní Schopný, univerzální gravel bike. Postaven proto, abyste mohli objevovat nové horizonty, projíždět neznámé cesty nebo si urychlit vaše dojíždění do práce. » Jistá kontrola Vyladěná jízdní pozice: dostatečně vzpřímená pro celodenní pohodlí a kontrolu v náročném terénu a sportovní tak akorát pro rychlost a efektivitu. » Pohodlí a schopnosti Navržen tak, aby měl dostatek místa i pro pláště o šířce 42 mm. Pohodlí, přilnavost a schopnosti v terénu jsou zaručeny. » Připraven na dobrodružství Úchyty až na 3 košíky na láhve, úchyt na horní trubce pro kapsičku. Topstone je připraven na dlouhá dobrodružství. Různé pozice úchytů na spodní rámové trubce pomohou při výběru správné rámové brašny.  
Author Guru 2023
Author

Guru

Author Guru 2023
Author Ronin SL 2022
Author

Ronin SL

Author Ronin SL 2022  
-20%
Author Aura XR6 2023
Author

Aura XR6

Author Aura XR6 2023  
-25%
Author Aura XR5 2023
Author

Aura XR5

Author Aura XR5 2023
až -21%
Author Ronin 2023
Author

Ronin

Author Ronin 2023 Chrommolybdenový 3× zeslabovaný rám, chrommolybdenová vidlice | Komponenty SHIMANO GRX 600/400, 20 rychlostí | Hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO GRX 400 Dostupnější varianta sportovně-turisticky-expedičního modelu Author Ronin je postavena na 3× zeslabovaném chrommolybdenovém rámu s vidlicí ze stejného materiálu. V záplavě dnešních tlustých karbonových či duralových trubek vypadají jeho štíhlé rámové linie jako z jiného světa. Představuje tak pro spoustu lidí možnost úniku z mainstreamu a zdůraznění odlišného životního stylu. Tento proud však má i racionální výhody a přínosy pro jezdce v podobě vyššího komfortu a jednodušší opravitelnosti ocelového materiálu. To se hodí zejména na dlouhých expedicích mimo civilizaci, kde je tento stroj jako doma. Osazen všemi možnými nosiči a brašnami může sloužit jako dokonalý parťák třeba i na cestě kolem světa. To samozřejmě není jeho jediná parketa, stejně dobře funguje jako kolo na denní použití, toulání po lesních a polních cestách, dojíždění do práce nebo i jako „zimák“ do každého počasí. Sada Shimano GRX s hydraulickými kotoučovými brzdami je zárukou bezproblémového fungování v každých podmínkách. To je Author Ronin, železný samuraj, který hledá svého nového pána, aby mu nabídl svoje služby a nevšední zážitky.  
až -23%
Author Aura XR4 2023
Author

Aura XR4

Author Aura XR4 2023 HYDROFORMNÍ TŘIKRÁT ZESLABOVANÝ DURALOVÝ RÁM S KARBONOVOU VIDLICÍ  |  SHIMANO GRX 400/TIAGRA, 20 RYCHLOSTÍ, KOMPAKT PŘEVODNÍK  |  PLÁŠTĚ PANARACER GRAVEL KING SK SPORT
až -23%
Author Aura XR3 2023
Author

Aura XR3

Author Aura XR3 2023 HYDROFORMNÍ TŘIKRÁT ZESLABOVANÝ DURALOVÝ RÁM S DURALOVOU VIDLICÍ  |  SHIMANO SORA, 18 RYCHLOSTÍ, KOMPAKT PŘEVODNÍK  |  PLÁŠTĚ PANARACER GRAVEL KING SK SPORT, 700 × 38C
až -19%
Kellys Soot 90 2022
Kellys

Soot 90

Kellys Soot 90 2022           Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let   Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.    
-26%
Kellys Soot 30 2023
Kellys

Soot 30

Kellys Soot 30 2023           Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let   Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.    
až -21%
Kellys Soot 50 2022
Kellys

Soot 50

Kellys Soot 50 2022           Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let   Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.    
-20%
Kellys Soot 70 2022
Kellys

Soot 70

Kellys Soot 70 2022         Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let   Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.    
až -15%
Trek Checkpoint SL 7 eTap 2023
Trek Checkpoint SL 7 eTap 2023 Checkpoint SL 7 eTap v sobě kombinuje lehký gravelový rám z karbonu OCLV, prvek IsoSpeed a špičkové díly zajišťující výkon a neuvěřitelnou kvalitu jízdy při těch nejdrsnějších a nejnáročnějších dobrodružstvích. Hbitá a zároveň stabilní progresivní geometrie, chytrý a hladký bezdrátový elektronický pohon SRAM, karbonová kola a vnitřní úložný prostor poskytují potřebné pohodlí a schopnosti při dalším výletu na jakékoli silnici. Je pro vás vhodné, pokud… Chcete karbonové gravelové kolo natěšené na dobrodružství, s nímž zvládnete i ty nejnáročnější a nejdelší jízdy. Rovněž si přejete hbité, přesné a bezdrátové řazení, které nabízí špičkový elektronický pohon, a karbonová kola pro větší pohodlí v drsném terénu. Získáte toto vybavení Rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním tlumicím prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník. Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 2x12 SRAM Force eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, kola Bontrager Aeolus Pro 3V z karbonu OCLV se širokými gravelovými plášti 700x40c pro lepší trakci a stabilitu. Lze použít i teleskopickou sedlovku ke snížení sedla při dlouhých sjezdech. Pojme až 45c pláště. Na závěr Toto kolo hravě zvládá ty nejnáročnější závody na štěrku a nejdrsnější bikepackingová dobrodružství na jakémkoli povrchu. Je lehké, rychlé, pohodlné a má díly profesionální kvality, jako je např. pokročilý bezdrátový elektronický pohon a karbonová kola. Proč si je zamilujete SRAM Force eTap AXS řadí chytře, hladce a bez jediného drátku. Tlumený řízený odskok odpružení IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání. Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech. V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.
-20%
Cannondale SuperSix EVO SE
Cannondale

SuperSix EVO SE

Cannondale SuperSix EVO SE Stále rychlý ale ještě schopnější Náš SuperSix byl vždy synonymem rychlosti a jinak tomu není ani u nové verze SE, jež je plně připravena na svižnou jízdu krajinou. Hladká rychlost Osvědčené aerodynamické tvarování rámových trubek znamená vyšší rychlost při menším vynaloženém úsilí. Jezděte rychleji a dojeďte dále. Svižný a jistý Krátká zadní stavba nabízí lepší záběr a zrychlení i na sypkém podkladu. Geometrie OutFront je zárukou jistoty a navýšeného pohodlí. Rozjeďte to ve velkém Rozšířená prostupnost pláště nabízí prostor pro pláště v šířce až 45 mm. Výsledkem je maximální záběr, navýšené pohodlí a lepší odolnost proti defektům.
-27%
Specialized Diverge Sport Carbon 2022
Specialized

Diverge Sport Carbon

Specialized Diverge Sport Carbon 2022 Ať už je tvým cílem utéct na štěrkové cesty, daleko od automobilů a davů, nebo spočinout v čele tvého oblíbeného gravel závodu, žádné kolo to neumožňuje lépe než nový Diverge. Je to prostě nejrychlejší, nejschopnější - a možná i nejzábavnější kolo, které jsme kdy vyrobili. Přináší jízdu, která je rychlá, plná síly, ale současně stabilní a sebevědomí inspirující, když se terén stává drsným. Od systému Future Shock 2.0 a zcela nové gravel geometrie, vnitřnímu úložišti a až po prostor pro extrémně široké pláště představuje nový Diverge vše, co jsme se naučili za více než 40 let jízdy na silnici, štěrku a v lese. Diverge píše zcela novou kapitolu v kategorii gravel kol, takže můžeš snít o úplně nových jízdách. Je to nelepší únikový vehikl..   S karbonovým rámem FACT 9r je kolo Diverge Sport neuvěřitelně schopné a lehké závodní kolo. Díky němu zaznamenáš svůj KOM na vyhlášeném místním stoupání nebo pokoříš všechny vrcholy v okolí, lehký živý Diverge tě tam dostane rychleji. Rychlost, kontrola a důvěra - Future Shock 1.5 je ideální technologie pro gravel jezdce. S 20mm axiální poddajnosti je Future Shock 1.5 progresivně vyladěn speciálně pro gravel jízdu. Díky tomu budeš mít sebevědomí a kontrolu, budeš moci udržet energii cestou dolů a neviset na brzdách ani na prašných cestách, ani v hustém sypkém štěrku, a při tom všem, tvoje ruce, paže i krk budou svěží. Původní 'status-quo' gravel geometrii jsme vzali a hodili z okna. Nový Diverge má nejprogresivnější geometrii, jakou jsme kdy vytvořili pro kolo s berany, což dává jezdcům schopné a stabilní kolo v terénu, které se na silnici stále cítí pohotově a obratně. Zvětšili jsme reach rámu, hlavu jsme trochu položili a vidlici dali delší offset. To vše vytváří neuvěřitelnou jistotu, díky níž máte pocit, že jste do terénu zasazeni jak rostlina do země. Kratší představce udržují celkovou délku kokpitu stejnou a ovládání je velmi živé. Udrželi jsme střed na nízké úrovni, abychom zvýšili stabilitu, ale dost vysoko, abychom mohli použít kola o rozměru 650b, pokud je to tvůj šálek kávy. Dali jsme kolu spoustu možností úchytů na nosiče, včetně uchytů na vidlici a na horní trubce, abychom zajistili, že si s sebou můžeš vzít to, co potřebujetš, bez ohledu na to, jak daleko máš v plánu jet nebo jak dlouho plánuješ zůstat venku. Nic nezlepší schopnost kola tak, jako prostor pro široký plášť. Dali jsme novému Diverge EVO neuvěřitelných 47 mm prostoru ve vidlici s kolem 700c a až 2,1 “s kolem 650b. Díky řetězové vzpěře na straně řetězu s pevným mostem z hliníku za převodníky, jsme vytvořili prostor aniž by hrozilo padání řetězu nebo bychom museli prodloužit řetězové vzpěry.
Trek Checkpoint SLR 9 eTap 2023
Trek Checkpoint SLR 9 eTap 2023 Checkpoint SLR 9 eTap je naše nejlepší karbonové gravelové kolo, který si hravě poradí s těmi největšími gravelovými závody. Lehký rám z karbonu OCLV řady 700 má prvek IsoSpeed tlumící nerovnosti povrchu a hbitou, avšak stabilní progresivní geometrii. Dále je osazeno chytrým a hladkým bezdrátovým elektronickým pohonem SRAM RED pro bleskové řazení, karbonovými koly Aeolus RSL 37 a extra úchyty na vybavení a příslušenství. Tohle kolo je nesmírně výkonný stroj na štěrk. Je pro vás vhodné, pokud… Brousíte si zuby na akce The Mid South, Belgian Waffle Rides nebo Unbound Gravel. Je vám jasné, že na tato impozantní dobrodružství budete potřebovat ten nejpřizpůsobitelnější stroj na štěrk. Chcete náš nejšpičkovější Checkpoint určený a vybavený výlučně pro gravelové závody. Získáte toto vybavení Rám z karbonu OCLV řady 700 s předním prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při vysokých rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na blatníky. Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 2x12 SRAM RED eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, karbonová kola Bontrager Aeolus RSL 37 se širokými gravelovými plášti 700x40c pro lepší trakci a stabilitu. Pojme až 45c pláště. Na závěr Náš nejlepší rám Checkpoint je určen a zhotoven pro výkon a pohodlí při těch nejnáročnějších gravelových závodech. Je velmi lehký, rychlý a má díly špičkové kvality, jako jsou např. pokročilý bezdrátový elektronický pohon SRAM a RSL karbonová kola. Proč si je zamilujete SRAM RED eTap AXS řadí chytře, hladce a bez jediného drátku. Řízený odskok prvku IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání. Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech. V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.
Trek Checkpoint SLR 9 eTap 2023
Trek Checkpoint SLR 9 eTap 2023 Checkpoint SLR 9 eTap je naše nejlepší karbonové gravelové kolo, který si hravě poradí s těmi největšími gravelovými závody. Lehký rám z karbonu OCLV řady 700 má prvek IsoSpeed tlumící nerovnosti povrchu a hbitou, avšak stabilní progresivní geometrii. Dále je osazeno chytrým a hladkým bezdrátovým elektronickým pohonem SRAM RED pro bleskové řazení, karbonovými koly Aeolus RSL 37 a extra úchyty na vybavení a příslušenství. Tohle kolo je nesmírně výkonný stroj na štěrk. Je pro vás vhodné, pokud… Brousíte si zuby na akce The Mid South, Belgian Waffle Rides nebo Unbound Gravel. Je vám jasné, že na tato impozantní dobrodružství budete potřebovat ten nejpřizpůsobitelnější stroj na štěrk. Chcete náš nejšpičkovější Checkpoint určený a vybavený výlučně pro gravelové závody. Získáte toto vybavení Rám z karbonu OCLV řady 700 s předním prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při vysokých rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na blatníky. Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 2x12 SRAM RED eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, karbonová kola Bontrager Aeolus RSL 37 se širokými gravelovými plášti 700x40c pro lepší trakci a stabilitu. Pojme až 45c pláště. Na závěr Náš nejlepší rám Checkpoint je určen a zhotoven pro výkon a pohodlí při těch nejnáročnějších gravelových závodech. Je velmi lehký, rychlý a má díly špičkové kvality, jako jsou např. pokročilý bezdrátový elektronický pohon SRAM a RSL karbonová kola. Proč si je zamilujete SRAM RED eTap AXS řadí chytře, hladce a bez jediného drátku. Řízený odskok prvku IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání. Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech. V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.
Trek Checkpoint SLR 9 eTap 2023
Trek Checkpoint SLR 9 eTap 2023 Checkpoint SLR 9 eTap je naše nejlepší karbonové gravelové kolo, který si hravě poradí s těmi největšími gravelovými závody. Lehký rám z karbonu OCLV řady 700 má prvek IsoSpeed tlumící nerovnosti povrchu a hbitou, avšak stabilní progresivní geometrii. Dále je osazeno chytrým a hladkým bezdrátovým elektronickým pohonem SRAM RED pro bleskové řazení, karbonovými koly Aeolus RSL 37 a extra úchyty na vybavení a příslušenství. Tohle kolo je nesmírně výkonný stroj na štěrk. Je pro vás vhodné, pokud… Brousíte si zuby na akce The Mid South, Belgian Waffle Rides nebo Unbound Gravel. Je vám jasné, že na tato impozantní dobrodružství budete potřebovat ten nejpřizpůsobitelnější stroj na štěrk. Chcete náš nejšpičkovější Checkpoint určený a vybavený výlučně pro gravelové závody. Získáte toto vybavení Rám z karbonu OCLV řady 700 s předním prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při vysokých rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na blatníky. Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 2x12 SRAM RED eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, karbonová kola Bontrager Aeolus RSL 37 se širokými gravelovými plášti 700x40c pro lepší trakci a stabilitu. Pojme až 45c pláště. Na závěr Náš nejlepší rám Checkpoint je určen a zhotoven pro výkon a pohodlí při těch nejnáročnějších gravelových závodech. Je velmi lehký, rychlý a má díly špičkové kvality, jako jsou např. pokročilý bezdrátový elektronický pohon SRAM a RSL karbonová kola. Proč si je zamilujete SRAM RED eTap AXS řadí chytře, hladce a bez jediného drátku. Řízený odskok prvku IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání. Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech. V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.
Trek Checkpoint SLR 9 eTap 2023
Trek Checkpoint SLR 9 eTap 2023 Checkpoint SLR 9 eTap je naše nejlepší karbonové gravelové kolo, který si hravě poradí s těmi největšími gravelovými závody. Lehký rám z karbonu OCLV řady 700 má prvek IsoSpeed tlumící nerovnosti povrchu a hbitou, avšak stabilní progresivní geometrii. Dále je osazeno chytrým a hladkým bezdrátovým elektronickým pohonem SRAM RED pro bleskové řazení, karbonovými koly Aeolus RSL 37 a extra úchyty na vybavení a příslušenství. Tohle kolo je nesmírně výkonný stroj na štěrk. Je pro vás vhodné, pokud… Brousíte si zuby na akce The Mid South, Belgian Waffle Rides nebo Unbound Gravel. Je vám jasné, že na tato impozantní dobrodružství budete potřebovat ten nejpřizpůsobitelnější stroj na štěrk. Chcete náš nejšpičkovější Checkpoint určený a vybavený výlučně pro gravelové závody. Získáte toto vybavení Rám z karbonu OCLV řady 700 s předním prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při vysokých rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na blatníky. Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 2x12 SRAM RED eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, karbonová kola Bontrager Aeolus RSL 37 se širokými gravelovými plášti 700x40c pro lepší trakci a stabilitu. Pojme až 45c pláště. Na závěr Náš nejlepší rám Checkpoint je určen a zhotoven pro výkon a pohodlí při těch nejnáročnějších gravelových závodech. Je velmi lehký, rychlý a má díly špičkové kvality, jako jsou např. pokročilý bezdrátový elektronický pohon SRAM a RSL karbonová kola. Proč si je zamilujete SRAM RED eTap AXS řadí chytře, hladce a bez jediného drátku. Řízený odskok prvku IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání. Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech. V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.
až -15%
Trek Checkpoint SLR 6 eTap 2023
Trek Checkpoint SLR 6 eTap 2023 Checkpoint SLR 6 eTap je karbonové gravelové kolo, které si hravě poradí s těmi největšími gravelovými závody. Lehký rám z karbonu OCLV řady 700 má prvek IsoSpeed tlumící nerovnosti povrchu a hbitou, avšak stabilní progresivní geometrii. Dále je osazeno chytrým a hladkým bezdrátovým elektronickým pohonem SRAM Rival pro velmi rychlé řazení a extra úchyty na vybavení a příslušenství. Tohle kolo je nesmírně výkonný stroj na štěrk. Je pro vás vhodné, pokud… Brousíte si zuby na akce The Mid South, Belgian Waffle Rides nebo Unbound Gravel. Je vám jasné, že na tato impozantní dobrodružství budete potřebovat ten nejpřizpůsobitelnější stroj na štěrk. Chcete náš nejšpičkovější Checkpoint určený a vybavený výlučně pro gravelové závody. Získáte toto vybavení Rám z karbonu OCLV řady 700 s předním prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při vysokých rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na blatníky. Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 2x12 SRAM Rival eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3V OCLV se širokými gravelovými plášti 700x40c pro lepší trakci a stabilitu. Pojme až 45c pláště. Na závěr Náš nejlepší rám Checkpoint je určen a zhotoven pro výkon a pohodlí při těch nejnáročnějších gravelových závodech. Je velmi lehký, rychlý a má díly špičkové kvality, jako jsou např. pokročilý bezdrátový elektronický pohon a karbonová kola. Proč si je zamilujete Bezdrátový pohon SRAM Rival eTap AXS, který si v aplikaci AXS nastavíte podle sebe, získáte za příznivou cenu. Řízený odskok prvku IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání. Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech. V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.
až -15%
Trek Checkpoint SLR 6 eTap 2023
Trek Checkpoint SLR 6 eTap 2023 Checkpoint SLR 6 eTap je karbonové gravelové kolo, které si hravě poradí s těmi největšími gravelovými závody. Lehký rám z karbonu OCLV řady 700 má prvek IsoSpeed tlumící nerovnosti povrchu a hbitou, avšak stabilní progresivní geometrii. Dále je osazeno chytrým a hladkým bezdrátovým elektronickým pohonem SRAM Rival pro velmi rychlé řazení a extra úchyty na vybavení a příslušenství. Tohle kolo je nesmírně výkonný stroj na štěrk. Je pro vás vhodné, pokud… Brousíte si zuby na akce The Mid South, Belgian Waffle Rides nebo Unbound Gravel. Je vám jasné, že na tato impozantní dobrodružství budete potřebovat ten nejpřizpůsobitelnější stroj na štěrk. Chcete náš nejšpičkovější Checkpoint určený a vybavený výlučně pro gravelové závody. Získáte toto vybavení Rám z karbonu OCLV řady 700 s předním prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při vysokých rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na blatníky. Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 2x12 SRAM Rival eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3V OCLV se širokými gravelovými plášti 700x40c pro lepší trakci a stabilitu. Pojme až 45c pláště. Na závěr Náš nejlepší rám Checkpoint je určen a zhotoven pro výkon a pohodlí při těch nejnáročnějších gravelových závodech. Je velmi lehký, rychlý a má díly špičkové kvality, jako jsou např. pokročilý bezdrátový elektronický pohon a karbonová kola. Proč si je zamilujete Bezdrátový pohon SRAM Rival eTap AXS, který si v aplikaci AXS nastavíte podle sebe, získáte za příznivou cenu. Řízený odskok prvku IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání. Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech. V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.
Trek Checkpoint SLR 6 eTap 2023
Trek Checkpoint SLR 6 eTap 2023 Checkpoint SLR 6 eTap je karbonové gravelové kolo, které si hravě poradí s těmi největšími gravelovými závody. Lehký rám z karbonu OCLV řady 700 má prvek IsoSpeed tlumící nerovnosti povrchu a hbitou, avšak stabilní progresivní geometrii. Dále je osazeno chytrým a hladkým bezdrátovým elektronickým pohonem SRAM Rival pro velmi rychlé řazení a extra úchyty na vybavení a příslušenství. Tohle kolo je nesmírně výkonný stroj na štěrk. Je pro vás vhodné, pokud… Brousíte si zuby na akce The Mid South, Belgian Waffle Rides nebo Unbound Gravel. Je vám jasné, že na tato impozantní dobrodružství budete potřebovat ten nejpřizpůsobitelnější stroj na štěrk. Chcete náš nejšpičkovější Checkpoint určený a vybavený výlučně pro gravelové závody. Získáte toto vybavení Rám z karbonu OCLV řady 700 s předním prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při vysokých rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na blatníky. Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 2x12 SRAM Rival eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3V OCLV se širokými gravelovými plášti 700x40c pro lepší trakci a stabilitu. Pojme až 45c pláště. Na závěr Náš nejlepší rám Checkpoint je určen a zhotoven pro výkon a pohodlí při těch nejnáročnějších gravelových závodech. Je velmi lehký, rychlý a má díly špičkové kvality, jako jsou např. pokročilý bezdrátový elektronický pohon a karbonová kola. Proč si je zamilujete Bezdrátový pohon SRAM Rival eTap AXS, který si v aplikaci AXS nastavíte podle sebe, získáte za příznivou cenu. Řízený odskok prvku IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání. Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech. V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.
Trek Checkpoint SLR 6 eTap 2023
Trek Checkpoint SLR 6 eTap 2023 Checkpoint SLR 6 eTap je karbonové gravelové kolo, které si hravě poradí s těmi největšími gravelovými závody. Lehký rám z karbonu OCLV řady 700 má prvek IsoSpeed tlumící nerovnosti povrchu a hbitou, avšak stabilní progresivní geometrii. Dále je osazeno chytrým a hladkým bezdrátovým elektronickým pohonem SRAM Rival pro velmi rychlé řazení a extra úchyty na vybavení a příslušenství. Tohle kolo je nesmírně výkonný stroj na štěrk. Je pro vás vhodné, pokud… Brousíte si zuby na akce The Mid South, Belgian Waffle Rides nebo Unbound Gravel. Je vám jasné, že na tato impozantní dobrodružství budete potřebovat ten nejpřizpůsobitelnější stroj na štěrk. Chcete náš nejšpičkovější Checkpoint určený a vybavený výlučně pro gravelové závody. Získáte toto vybavení Rám z karbonu OCLV řady 700 s předním prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při vysokých rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na blatníky. Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 2x12 SRAM Rival eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3V OCLV se širokými gravelovými plášti 700x40c pro lepší trakci a stabilitu. Pojme až 45c pláště. Na závěr Náš nejlepší rám Checkpoint je určen a zhotoven pro výkon a pohodlí při těch nejnáročnějších gravelových závodech. Je velmi lehký, rychlý a má díly špičkové kvality, jako jsou např. pokročilý bezdrátový elektronický pohon a karbonová kola. Proč si je zamilujete Bezdrátový pohon SRAM Rival eTap AXS, který si v aplikaci AXS nastavíte podle sebe, získáte za příznivou cenu. Řízený odskok prvku IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání. Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech. V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.
až -17%
Trek Checkpoint SL 6 eTap 2023
Trek Checkpoint SL 6 eTap 2023 Checkpoint SL 6 eTap je karbonové gravelové kolo, které vás zaveze do míst, o kterých by se vám na běžném silničním kole ani nesnilo. Lehký rám z karbonu OCLV s prvkem IsoSpeed tlumícím nerovnosti povrchu, chytrý a hladký bezdrátový elektronický pohon SRAM Rival AXS, hbitá a zároveň stabilní progresivní geometrie, vnitřní úložný prostor a řada úchytů činí z tohoto kola velmi výkonný gravelový stroj, který je nejlepší volbou pro zaryté dobrodruhy na jakýchkoli cestách. Je pro vás vhodné, pokud… Sníte o velkých gravelových dobrodružstvích a víte, že na to potřebujete to nejpřizpůsobitelnější a nejschopnější kolo. Chcete také neuvěřitelnou rychlost, přesnost a elegantní vzhled nejnovějšího bezdrátového elektronického pohonu SRAM. Získáte toto vybavení Rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním tlumicím prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník. Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 1x12 SRAM Rival eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem, kola Bontrager Paradigm Comp 25 a široké gravelové pláště 700x40c pro lepší trakci a stabilitu. Lze použít i teleskopickou sedlovku ke snížení sedla při dlouhých sjezdech. Pojme až 45c pláště. Na závěr Karbonové gravelové kolo, se kterým zvládnete celodenní výpravy, nejdrsnější silnice i velkolepé výlety. Je lehké, pohodlné a osazené špičkovými díly pro podávání výkonu i v tom nejnáročnějším terénu, jako je např. bezdrátový elektronický pohon, který bleskově rychle řadí (i pod zatížením) a je méně náročný na údržbu. Proč si je zamilujete Bezdrátový pohon SRAM Rival eTap AXS, který si v aplikaci AXS nastavíte podle sebe, získáte za příznivou cenu. Tlumený řízený odskok odpružení IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti bez trhání. Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech. V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení.
-20%
Trek Checkpoint ALR 5 Driftless 2023
Trek Checkpoint ALR 5 Driftless 2023 Checkpoint ALR 5 Driftless se speciálním barevným motivem je velmi kvalitní gravelové kolo, které zvládá dlouhé a náročné vzdálenosti na asfaltu, nezpevněných površích a dokonce i na nejzrádnějších štěrkových cestách. Řada prvků, jako je např. hbitá a zároveň stabilní progresivní geometrie, spousta úchytů a pohon GRX, usnadňují úpravu kola na veškerá dobrodružství. Je pro vás vhodné, pokud… Chcete kolo na dobrodružné výpravy, které vypadá jako umělecké dílo. Tohle kolo s odolnými komponenty a rámem doplněné barevným motivem inspirovaným nekonečnou kopcovitou krajinou a klidnými silnicemi Wisconsinu je ztělesněním terénních dobrodružství. Získáte toto vybavení Solidní hliníkový rám s exkluzivním zakázkovým lakem a progresivní geometrií, která se postará o stabilitu při vysokých rychlostech a účinnost při stoupáních, skrytá lanka, jež nepřekážejí brašnám, úchyty na nosič a blatníky a integrované úchyty na rámovou brašnu. Pohon 2x11 Shimano GRX s pomalejšími převody na stoupání či jízdu drsným štěrkovým terénem a široké gravelové pláště 700x40c s vyšší stabilitou a trakci. Pojme pláště až do velikosti 45c. Na závěr Checkpoint ALR 5 Driftless nabízí kvalitní díly, odolný slitinový rám, prémiový zakázkový barevný motiv a řadu designových prvků, například větší prostor pro pláště a široké možnosti přizpůsobení na míru vašim potřebám, abyste se mohli směle vrhnout do delších, výživnějších dobrodružství. Proč si je zamilujete Zbrusu nová progresivní geometrie se pyšní rychlostí a hbitostí, ale při rychlých a náročných sjezdech nijak neztrácí na stabilitě a ovladatelnosti. Nádherný barevný motiv se ztvárněním topografické mapy vás přenese do nekonečně kopcovitého Wisconsinu, který nevyhladily ledovce. Tenhle model je vybaven rámovou brašnou Bontrager se stejným motivem. Je to nesmírně všestranný stroj vyhovující různým jízdním stylům. Zvládne jízdu po štěrku, několikadenní výlety na těžko i každodenní dojíždění. Integrované úchyty na rámovou brašnu a úchyty na nosič a blatníky usnadňují převážení výbavy a vody.
-20%
Trek Checkpoint ALR 5 2023
Trek Checkpoint ALR 5 2023 Checkpoint ALR 5 je ve své řadě nejvýhodnější gravelové kolo. Jeho velmi kvalitní konstrukce odolá dlouhým a drsným vzdálenostem na asfaltu, nezpevněných površích a dokonce i na zrádných štěrkových cestách. Řada prvků, jako je např. hbitá a zároveň stabilní progresivní geometrie, spousta úchytů a pohon GRX, usnadňují úpravu kola na veškerá dobrodružství. Je pro vás vhodné, pokud… Na rozdíl od ryzího silničkáře, který si měří výkon a váží každé jídlo, upřednostňujete dobrodružství v jakémkoli terénu, v jehož cíli vás patrně čeká pivo a další dobroty. Neznamená to však, že slevujete z výkonu. Za těžce vydělané peníze očekáváte hodně, a to včetně kvality, všestrannosti, odolnosti i nesmírné zábavy. Získáte toto vybavení Odolný hliníkový rám s progresivní geometrií je stabilní při vysokých rychlostech a účinný při zdolávání stoupání, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na nosič a blatníky a úchyty na brašny integrované v rámu, pohon 2x11 Shimano GRX s pomalejšími převody na zdolávání kopců či jízdu štěrkem, hydraulické kotoučové brzdy pro brzdný výkon v jakýchkoli podmínkách, ráfky umožňující použití bezdušových plášťů a široké gravelové pláště 700x40c pro vyšší stabilitu a trakci. Na závěr Hledíte-li předně na dobrodružství za vynaložené peníze, pak je pro vás stroj Checkpoint ALR 5 ideální volbou. Kvalitní díly, odolný slitinový rám a řada prvků, k nimž např. patří vyšší prostor pro pláště a možnosti vlastních úprav, takže se můžete sebevědomě vrhnout na ještě větší a lepší dobrodružství. Proč si je zamilujete Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech. Je to nesmírně všestranný stroj vyhovující řadě jízdních stylů, a to včetně jízd po štěrku, několikadenních bikepackingových výletů i každodenního dojíždění. Obrovský prostor umožňuje použití až 45c plášťů pro větší trakci a stabilitu v jakýchkoli podmínkách. Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.
-17%
Trek Checkpoint ALR 5 2023
Trek Checkpoint ALR 5 2023 Checkpoint ALR 5 je ve své řadě nejvýhodnější gravelové kolo. Jeho velmi kvalitní konstrukce odolá dlouhým a drsným vzdálenostem na asfaltu, nezpevněných površích a dokonce i na zrádných štěrkových cestách. Řada prvků, jako je např. hbitá a zároveň stabilní progresivní geometrie, spousta úchytů a pohon GRX, usnadňují úpravu kola na veškerá dobrodružství. Je pro vás vhodné, pokud… Na rozdíl od ryzího silničkáře, který si měří výkon a váží každé jídlo, upřednostňujete dobrodružství v jakémkoli terénu, v jehož cíli vás patrně čeká pivo a další dobroty. Neznamená to však, že slevujete z výkonu. Za těžce vydělané peníze očekáváte hodně, a to včetně kvality, všestrannosti, odolnosti i nesmírné zábavy. Získáte toto vybavení Odolný hliníkový rám s progresivní geometrií je stabilní při vysokých rychlostech a účinný při zdolávání stoupání, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na nosič a blatníky a úchyty na brašny integrované v rámu, pohon 2x11 Shimano GRX s pomalejšími převody na zdolávání kopců či jízdu štěrkem, hydraulické kotoučové brzdy pro brzdný výkon v jakýchkoli podmínkách, ráfky umožňující použití bezdušových plášťů a široké gravelové pláště 700x40c pro vyšší stabilitu a trakci. Na závěr Hledíte-li předně na dobrodružství za vynaložené peníze, pak je pro vás stroj Checkpoint ALR 5 ideální volbou. Kvalitní díly, odolný slitinový rám a řada prvků, k nimž např. patří vyšší prostor pro pláště a možnosti vlastních úprav, takže se můžete sebevědomě vrhnout na ještě větší a lepší dobrodružství. Proč si je zamilujete Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech. Je to nesmírně všestranný stroj vyhovující řadě jízdních stylů, a to včetně jízd po štěrku, několikadenních bikepackingových výletů i každodenního dojíždění. Obrovský prostor umožňuje použití až 45c plášťů pro větší trakci a stabilitu v jakýchkoli podmínkách. Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení vybavení a vody.
-27%
Kross Esker 2.0 2022-23
Kross

Esker 2.0

Kross Esker 2.0 2022-23 Čas na dobrodružství!  Modely Esker se charakterizují vysokou komfortností jízdy na silnicích i terénu, účinným pohonem a předvídatelným chováním za všech podmínek. I proto jsme ho vybavili osvědčeným a spolehlivým pohonem Shimano Sora R3000 spolu s mechanickými hydraulickými brzdami Tektro MD C550. Díky tomuto řešení budete moci provést servis i v té největší divočině. Shimano Sora R3000 je 9rychlostní kazeta s dvoupřevodníkem vpředu – to vám umožní snadný výběr převodu pro různé podmínky na trase.   KROSS Esker 2.0 je vybaven hliníkovým rámem a vidlicí vytvořeným ze superlite hliníku. Pro už tak pohodlně nakonfigurované řešení jsme vybrali další komponenty zvyšující komfort. Jedním z nich jsou i široká řídítka Flare (rozšiřující se dolů) pro zlepšení kontroly nad kolem při drsnějších podmínkách.  Naše gravelová kola jsou také vybaveny širokými plášti – tento model byl osazen plášti WTB Riddler Comp Tan s šířkou 37 mm.   Prověřená řešení Pro zajištění maximální použitelnosti byl KROSS Esker 2.0 vybaven všemi řešeními, které byste na gravelovém kole očekávali. Vyslyšeli jsme rad odborníků na cyklistickou turistiku a model jsme vybavili četnými montážními otvory pro usnadnění instalace dalších doplňků jako jsou držáky na láhve, nosiče, blatníky a jiné doplňující komponenty. Pro zajištění všestrannosti jsme zanechali v rámu a vidlici spoustu volného prostoru pro pláště. Pro zachování stability při jízdě v terénu jsme se rozhodli zvětšit mezery osy vzhledem k našim silničním nebo XC kolům. Pro ty, kdo s bikepackingem teprve začínají, je model vybaven širokým rozsahem převodů. Kolo je také vybaveno sedlem WTB Sport Volt upraveným pro terénní jízdu.
×
KURsport.cz