AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.

TREK KUR ENDURO TEAM

Je pravdou, že od letošní sezóny 2021 náš závodní enduro tým bude jezdit na kolech TREK SLASH. Naši závoďáci jsou oficiálními ambasadory této světové značky!

Závodní formace ve složení: Milan Myšík ml., Jan Vaner a Vojta Moudrý se zaměří na kompletní Českou Enduro sérii a mnoho další závodů, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Socials

Pro aktuální dění v týmu fotky, videa, reporty sledujte týmový INSTAGRAMFACEBOOK

Team sponsors

KUR, TREK, MITAS, Dakine

Team riders

Milan Myšík (muži Elite)
Mistr ČR 2018 a Evropský enduro šampion z roku 2019

 

,,Do letošní sezóny vstupuji s těmi nejvyššími ambicemi. Nic jiného mi taky nezbývá po loňském druhém místě v Enduro sérii a 35. místě ve světovém žebříčku je mým cílem tyto výsledky vylepšit. K tomu mi pomůže nová raketa Trek Slash 9.9, který je nabitý komponenty od Sramu, RockShoxu, Bontrageru, či Ergonu. Těším se, až vypukne závodní kolotoč a roztočím kola mého koně!“

Jan Vaner (muži Masters 35+) 
3. na MČR 2020 a vítěz České Enduro série 2018

 

,,Ahojda, jmenuji se Vanik a na kole jezdím už dlouho... Letos na kole Trek Slash 8. Abych mohl jezdit za barákem, tak se rád šourám v lesech po okolí a čistím cyklo pěšinky. Kdyby jezdil rychlejc, tak je můj vzor Číža. Tvoje motto moje motto: Práce a pivo šlechtí. Letos bych rád opět úřadoval v TOP 3 na českých závodech v kategorii Masters 35+."

Vojtěch Moudrý (muži Elite)
8. místo na MČR 2020 (U21)

 

,,Na kole jezdím už 8 let. Nejdříve jsem jezdil na motorce, na které pořád rád lítám. Pak jsem začal DHčku, a až minulou sezónu jsem přesedlal na enduro. První rok jsem byl severským ambasadorem pro KUR sport, načež mě chytlo hodně závodění a letos chci objet co nejvíce českých závodů. Jsem rád, že budu v ofiko enduro týmu, který má ty největší ambice v ČR. KUR sport mi na sezónu poskytl pořádnou mašinu, a to TREK Slash 9.8 2021.“

Milan Myšík v akci ...


KURsport.cz