Gripy a omotávky

-25%
S-WRAP cork omotávka
Specialized

S-WRAP cork omotávka

Lock-on Super Comfort
Lock-on Kevlar
Renthal

Lock-on Kevlar

-7%
GP1 Biokork gripy
-7%
GP2 gripy
Ergon

GP2 gripy

Gripy Ergon Inovativní řešení klasických problému. Jistě to znáte, ztuhlé prsty, brnění v rukou, bolavé ruce a předloktí. Všechny tyto problémy bývají často zapříčiněné vysokým tlakem na velmi citlivé vnitřní oblastí dlaní. Hlavním cílem značky Ergon bylo vytvořit takové gripy, které napomohou tyto časté problémy vyřešit. Gripy Ergon Vám poskytnou 100% jistotu úchopu a anatomický tvar, který rovnoměrně rozloží tlak do celých rukou. Gripy uvolní tlak zejména v blízkosti nervu – nervus ulnaris a braní tak otupění rukou. Gripy Ergon jsou rozdělené do tři kategorii podle stylu jízdy. Komfortní gripy Vám nabídnou vysokou míru pohodlí, jistotu úchopu a několik variant provedení. Závodní gripy jsou určené pro závodní nasazení, kdy Vám nabídnou ideální poměr mezi výkonem a pohodlím. Gripy pro technickou jízdu jsou určené pro freeride a all mountain.
-7%
GP1 gripy
Ergon

GP1 gripy

-7%
GP3 gripy
Ergon

GP3 gripy

Ergon GP3 gripy Gripy ERGON GP3 vznikly na základě zkušeností jezdců z extrémně obtížného bikového závodu Transalp. Ergonomický roh je vytvořen z kompozitních materiálů a využívá proti skluzové pryžové vložky. Roh i grip se dají nastavit samostatně. Variant gripů  klasické řazení Upozornění!Tyto gripy nejsou vhodné pro použití s karbonovými řidítky.
-9%
GP4 gripy
Ergon

GP4 gripy

Ergon GP4 gripy Nastavte si úhel rohů těchto gripu Ergon GP4 přesně dle Vaší potřeby tak, abyste se na kole cítili komfortně. Tyto gripy Ergon GP4 jsou opatřeny protiskluznou pohodlnou pryží pro lepší úchyt a pocit z jízdy. Pryž gripu je vyrobena v Německu a splňuje přísné automobilové standardy. Konstrukce gripy optimálně rozloží tlak působící na ruce. S těmito gripy zapomenete na nepříjemné brnění a tuhnutí rukou.
-10%
AGR Junior R15 gripy
-7%
GP3 Gripshift gripy
GS2 gripy
Ergon

GS2 gripy

-7%
Ergon GP5 biokork gripy
-10%
Ergon GE1 slim gripy
-7%
GP5 gripy
Ergon

GP5 gripy

-20%
XR Silicone gripy
Bontrager

XR Silicone gripy

Kellys Kiddo gripy
Kellys

Kiddo gripy

SRAM Racing gripy
Fabric Silicone Lock On gripy
-10%
Kellys Silica gripy
Kellys

Silica gripy

Kellys Poison gripy
Kellys

Poison gripy

Kellys Token gripy
Kellys

Token gripy

-20%
Bontrager SE Elite gripy
Bontrager

SE Elite gripy

-20%
Satellite IsoZone gripy
-20%
XR Endurance Elite gripy
×
KURsport.cz