Bontrager Blendr systém

Blendr je jedinečný systém integrace pro elegantní a snadnou instalaci světel, cyklopočítačů a dalších příslušenství.

Na co se Blendr používá?
Nejčastěji na elegantní instalaci světel na představec (i pod představec), řídítka nebo helmu. Nově Bontrager představil i sedla, které už mají integrovaný blendr systém pro jednoduché nainstalování zadní blikačky Bontrager Flare R City a Bontrager Flare RT. Na sedlo, kde je nástavec již připraven se blikačka připne zcela jednoduše:

  • po vybalení blikačku vytáhněte pomocí stisknutím malé páčky z gumové objímky
  • samotnou blikačku jen nasunete ze strany na blendr

Pokud si koupíte sedlo Bontrager bez blendr systému nezoufejte. Máme ho k sehnání i samostatně. Blendr je kompatibilní pouze se sedly Bontrager.

Nově i blatník s blender systémem
Letos v létě Trek udělal i na zimní vyjížďky široký, ale jednoduchý blatník, který přiděláte na blendr sedla a na ten blatník pak ještě blikačku! To je něco úžasného. Má to styl, zachrání vám to při průjezdu kaluží záda a na estetice kola to vůbec neubírá.

V jednoduchosti je krása
Často si zákazníci kladou otázku, kam dát přední světlo, když mám na řídítkách Garmin?
Máme jednoduchou odpověď. Bontrager vymyslel blendr systém, aby zákazník cyklista byl spokojený a měl život jednodušší :) Blendr se vloží na přední stranu řídítek, doprostřed mezi šrouby na představci, jež utahují řídítka. Tím pádem zákazník jednoduše nasune své přední světlo Bontrager vzhůru nohama na blendr. Garmin blendr pak nainstaluje vodorovně a má obě tyto zařízení pod sebou.

Při použití blendr systému na přední světlo, či blikačku je potřeba mít Bontrager představec, který je k tomu určený. Kola Trek už ho mají!
Bontrager Blendr systém vyrábí i držáky na přední světla, které lze jednoduše připevnit i na přilby Trek a Bontrager. Celý tento systém dodá vašemu kolu plnohodnotnou eleganci, jednoduchost a krásu. 

Za nás rozhodně palec nahoru - tomuto super systému :)

VYBER SI SVŮJ BLENDR 

Zveřejněno: 25/10/2023
Autor: Milan myšík jr.


Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz