Bontrager

Elite Road pedály


2 499 Kč

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

SPECIFIKACE

Bontrager Elite Road pedály

Lehké a odolné silniční pedály s nastavitelnou silou vypínání a konstrukce z kompozitních materiálů s kufry KÉO® značky Look Cycle.

Zacvakněte do pedálů a vydejte se na skvělou jízdu
Silniční pedály Bontrager Elite nabízejí bezpečné, účinné a spolehlivé spojení s kolem. Jsou vyrobeny z lehkých a odolných kompozitních materiálů a nabízí plně nastavitelnou sílu vypínání a zapouzdřená ložiska, která zajistí dlouhodobý výkon. Kompatibilní s kufry Look Cycle KÉO®. Včetně kufrů a upínacích prvků.

  • Kompatibilní s kufry Look Cycle KÉO®.
  • Lehké a odolné pedály z kompozitních materiálů
  • Osa z chrom-molybdenové oceli dlouho vydrží.
  • Zapouzdřená ložiska se postarají o hladký a spolehlivý chod.
  • Nastavitelný odpor nášlapů.
  • Včetně kufrů a montážních prvků.
  • LOOK® a KÉO® jsou obchodními značkami Look International. Look Cycle International tento pedál neschválilo ani nepodpořilo

Funkce

Vyladěné vycvakávání
Nastavitelný uvolňovací šroub umožňuje upravit ideální nacvaknutí a vycvaknutí. Utáhněte šroub po směru hodinových ručiček, což vycvaknutí ztíží. Uvolnění opačným směrem vycvaknutí usnadní.

Lehké kompozitní materiály
Silniční pedál Elite má lehkou konstrukci z kompozitních materiálů, která doplňuje eleganci a špičkový výkon vašeho kola.

Udržujte je v čistotě.
Zapouzdřená středová ložiska a čepy s chromoly osou jsou spolehlivé a odolné, takže můžete z pedálů hladce nesčetněkrát zacvaknout a vycvaknout.

Kompatibilní s kufry KÉO® značky Look Cycle
Silniční pedály Bontrager jsou kompatibilní s kufry KÉO® značky Look Cycle (součástí sady pedálu). LOOK® a KÉO® jsou obchodními značkami Look International. Look Cycle International tento pedál neschválilo ani nepodpořilo.


VIDEO

O ZNAČCE

Keith Bontrager (narozený 18. 12. 1954) byl motocyklový závodník, který se stal průkopníkem ve vývoji moderních horských kol.
Po třech otřesech mozku a několika zlomeninách přešl z motocyklů na jízdní kola a v roce 1979 si navrhl a postavil silniční kolo. Pál let poté se začal orientovat na výrobu vlastních součástek a
jako první  vyrobil lehké ale pevné ráfky pro horská kola, i když s použitím profilu určený pro kola silniční závody.
V roce 1995 prodal firmu Bontrager Cycles koncernu Trek.

Bontrager = kvalitní cyklistické doplňky (brašničky, představce, řídítka, sedla, sedlovky, vidlice, pláště, duše, košíky, láhve, gripy, omotávky, nářadí, oblečení a tretry na kolo, atd.).

 

NEOMEZENÁ ZÁRUKA


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz