Computery, GPS, Radary

držák computerů BC 509-1609
-17%
Velo 7
Cateye

Velo 7

-14%
Velo 9
Cateye

Velo 9

-10%
Velo 9
Cateye

Velo 9

-17%
Cateye Velo Wireless (VT230W)
-15%
Cateye Velo Wireless (VT230W)
-20%
Gotime bezdrátový computer
-20%
RIDEtime
Bontrager

RIDEtime

-22%
Kellys Direct WL computer
Kellys

Direct WL

-28%
Bontrager RIDEtime Elite
Bontrager

RIDEtime Elite

-20%
Bontrager Elite Stem Blendr držák na představec
-11%
Garmin Varia Radar RTL515 se světlem
Garmin Varia Radar RTL515 se světlem Cyklistický radar Varia RTL515 poskytuje majiteli vizuální a zvuková upozornění na vozidla přibližující se zezadu a to až na vzdálenost 140 metrů. Radar je možné spárovat s většinou cyklocomputerů a sportovních hodinek, na jejichž displeji bude po straně vidět pruh s posouvajícími se body, představujícími přibližující se vozidla za Vámi. Novinkou je možnost připojit radar k mobilnímu telefonu pomocí Bluetooth technologie a nové Varia aplikace. Mobilní telefon poté upozorní na blížící se automobil akusticky nebo pomocí vibrace. Výdrž baterie Varia radaru je na jedno nabití až 15 hodin v režimu deního blikání nebo cca 6 hodin v režimu nepřetržitého svícení. Detekuje přibližující se vozidla do vzdálenosti až 140 metrů. Vizuální a zvukové upozornění na blížící se vozidla. Velmi jasné červené zadní světlo viditelné i ve dne ze vzdálenosti více než 1 km. Držák pro montáž na sedlovku kola. Kompatibilní s aktuálně nabízenými cyklocomputery řady Garmin Edge. Bluetooth propojení s mobilním telefonem. Výdrž až 15 hodin na jedno nabití. BEZPEČNÝ ODSTUP - Na základě barevného podkreslení lze získat představu o rychlosti přibližujícího se vozidla a možném riziku: zelená barva znamená, že prostor za Vámi je volný a máte dostatek času k manévrování, oranžová barva značí přibližující se vozidlo, červená barva znamená vozidlo přibližující se vysokou rychlostí. VAROVÁNÍ ŘIDIČŮ - Svým velmi jasným červeným světlem s dostatečným předstihem upozorní řidiče vozidel na překážku (cyklistu) před nimi, za denního světla je vidět na vzdálenost až 1,6 km a úhel svitu je v rozsahu až 220°. Čím blíže bude automobil k cyklistovi, tím intenzivnější bude jas a frekvence blikání. JÍZDA VE SKUPINĚ - Varia RTL515 nově také obsahuje režim "Peloton", při kterém dochází ke snížení intenzity blikání tak, aby nedocházelo k oslnění ostatních cyklistů jedoucích ve skupině.    
-33%
Garmin Varia Radar RVR315
Garmin Varia Radar RVR315 Cyklistický radar Varia RVR315 poskytuje majiteli vizuální a zvuková upozornění na vozidla přibližující se zezadu a to až na vzdálenost 140 metrů. Radar je možné spárovat s většinou cyklocomputerů a sportovních hodinek, na jejichž displeji bude po straně vidět pruh s posouvajícími se body, představujícími přibližující se vozidla za Vámi. Novinkou je možnost připojit radar k mobilnímu telefonu pomocí Bluetooth technologie a nové Varia aplikace. Mobilní telefon poté upozorní na blížící se automobil akusticky nebo pomocí vibrace. Výdrž baterie Varia radaru je na jedno nabití až 7 hodin. Detekuje přibližující se vozidla do vzdálenosti až 140 metrů. Vizuální a zvukové upozornění na blížící se vozidla. Držák pro montáž na sedlovku kola. Kompatibilní s aktuálně nabízenými cyklocomputery řady Garmin Edge. Bluetooth propojení s mobilním telefonem. Výdrž až 7 hodin na jedno nabití. BEZPEČNÝ ODSTUP - Na základě barevného podkreslení lze získat představu o rychlosti přibližujícího se vozidla a možném riziku: zelená barva znamená, že prostor za Vámi je volný a máte dostatek času k manévrování, oranžová barva značí přibližující se vozidlo, červená barva znamená vozidlo přibližující se vysokou rychlostí.
Bontrager měkký pás k měření tepové frekvence ANT+/BLE
-20%
Bontrager DuoTrap S digitální čidlo
-20%
Bontrager Interchange Digital kombinované čidlo
-20%
Bontrager Blendr RIDEtime úchyt
Bontrager Úchyt Blendr Garmin pro montáž nahoře
-10%
Knog Scout Alarm & Locator
-20%
Slitinový úchyt na cyklopočítač Bontrager Pro Blendr
-20%
Bontrager Pro Blendr Garmin disk adaptéru
Základna Trek Madone SLR Blendr Mono
-20%
Garmin Edge 130 Plus
Garmin

Edge 130 Plus

Garmin Edge® 130 Plus MALÝ, LEHKÝ A NEUVĚŘITELNĚ VÝKONNÝ Edge 130 Plus je malý, lehký cyklopočítač s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Monochromatický displej nabízí vynikající čitelnost nejen na přímém slunci, ale ve všech světelných podmínkách. V seznamu funkcí nabízí vše důležité a hodí se i pro závodní použití. Propojení s chytrými telefony, bezdrátový přenos do tréninkového deníku. Výškový profil trati? Funkce ClimbPro vám pomůže s rozložením sil. Možnost navigace po předem naplánované trase. Automatická detekce nehody1 a odeslání zprávy na nouzové kontakty. Chytré funkce, zobrazení volání a zpráv z mobilního telefonu během jízdy2. Delší výdrž baterie, až 12 hodin v režimu GPS3.  
-6%
Garmin Varia™ RCT715 radar
Garmin Varia™ RCT715 radar ZA JÍZDY SLEDUJE PROSTOR ZA VÁMI Zpětný cyklistický radar s kamerou a zadním světlem nepřetržitě nahrává vaši jízdu1. Detekuje také vozidla přijíždějící zezadu a schematicky je zobrazuje na kompatibilním Garmin zařízení ve vašem zorném poli. Zadní kamera s nepřetržitým nahráváním a automatickým ukládáním videa. Monitoring prostoru za cyklistou do vzdálenosti 140m. Bezplatná mobilní aplikace Varia™ pro chytré telefony s přístupem k videonahrávkám. Snadná instalace, kompatibilita s většinou kol. Flexibilní nastavení kamery a zadního světla pro maximální výdrž baterie. Výdrž až 6 hodin provozu se zapnutým radarem, světlem a nahráváním.
×
KURsport.cz