Dakine

Prodigy rukavice dětské


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

SPECIFIKACE

Dakine Prodigy rukavice dětské

Na pump track nebo na enduro stezky – dětské ruce také potřebují rukavice. Rukavice na horské kolo pro děti Prodigy nabízejí všestrannost uchopení. Sestava pro odvod vlhkosti udržuje ruce v suchu, zatímco čtyřcestný strečový systém a široké otevírání usnadňují nandavání i sundavání rukavic. Semišové dlaně poskytují odolnost a zvyšují přilnavost pro sebevědomý pocit při držení řídítek.

  • 4-way stretch polyester odvádějící vlhkost
  • dlaň z Clarino syntetického semiše
  • palec z příjemného microfleece materiálu
  • rukavice kompatibilní s dotykovými obrazovkami
  • silikonové konečky prstů

O ZNAČCE

Dakine je americká firma sídlící v oregonském Hood River s více jak pětadvacetiletou tradicí, která se specializuje na doplňky pro lyžování a snowboarding, z letních sportů potom pro surfing, windsurfing, skateboarding a horskou cyklistiku.

Firma patří mezi absolutní špičku především mezi výrobci sportovních batohů. Nad konkurencí vyniká Da Kine především díky dokonalé funkčnosti a kvalitě. Batohy perfektně sedí na zádech a na každém z nich najdete velké množství „vychytávek“ jako jsou vertikální a horizontální upínací mechanismy na nošení lyží, nebo snowboardů, speciální kapsy na Discman, kapsy na vak s vodou, vyměkčené kapsy na uložení lyžařských brýlí, či uložení dokladů, nebo karabiny na zavěšení klíčů a mnoho dalších promyšlených detailů. Samozřejmostí je použití maximálně odolných a kvalitních materiálů. Batohy a doplňky Da Kine jsou vyvíjeny ve spolupráci s velmi početným týmem špičkových světových jezdců. Z lyžařských hvězd s firmou spolupracuje např. Candide Thovex, Chris Davenport nebo Micah Black. Bikerskou obec zastupují u Dakine jezdci kalibru Andrewa Shandro, Richieho Shley nebo Wade Simmonse.


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz