AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.

Fischer

XCELERATOR CLASSIC NIS vázání


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

SPECIFIKACE

FISCHER XCELERATOR CLASSIC NIS

Nová technologie pro rychlejší lyžování. Pro snadný závodní úspěch. Čistě závodní vázání Classic, o 40% lehčí, s NIS (Nordic Integrated System).

NNN – MAXIMUM STABILITY
Širší deska vázání zvyšuje kontaktní plochu mezi botou a vázáním. Díky tomu mohou všichni lyžaři pocítit výrazné zlepšení stability.

NNN – MAXIMUM KONTROLY
Dvě vodící lišty výrazně zvyšují stabilitu a ovládání lyží. Výsledkem je přesný přenos sil a zejména optimalizovaná kontrola pohybů do stran.

NNN – MAXIMÁLNÍ KONTAKT
Minimalizovaný prostor mezi botou a lyží zajišťuje vynikající přenos síly. Žádný jiný systém vázání nepřibližuje lidskou nohu tak blízko běžecké lyži.

NIS – BEST POWER TRANSFER
NIS – bezpečné připojení bez šroubů. Vázání je trvale spojené s podložkou použitím patentované vazby tvoří jeden celek. Výsledkem jsou skvělé vlastnosti lyží nenarušených vrtáním šroubů.

NIS – FINE TUNING
NIS – nastavení výhodou. NIS umožňuje posunout vázání dopředu i dozadu. To znamená, že můžete doladit těžiště podle vašich osobních požadavků. Sytémem NIS lze reagovat i na různé techniky lyžování i sněhové podmínky na trati.

TECHNOLOGIE VÁZÁNÍ - RACE CODE
Značka kvality RACE CODE je označením pro nejlepší produkty značky Fischer. Lyže, boty a hole přímo ze závodního oddělení s garantovanými technologiemi pro profesionály a ambiciózní lyžaře.

 


O ZNAČCE

Od svého založení v roce 1924 byla rakouská společnost známá svými inovacemi a využíváním nejnovějších technologií. Fischer Sports GmbH je dodavatelem kompletního vybavení pro běžecké a sjezdové lyžování. Fischer Sports je globální leader v produkci běžeckých lyží a jeden z největších lyžařských výrobců vůbec. Centrála se nachází v rakouském městě Ried im Innkreis. Výrobní kapacity jsou rozděleny mezi Ried a Mukachevo (Ukrajina).

Fischer znamená vývoj, produkci, marketing a distibuci prvotřídního lyžařského vybavení. Jako výrobce kompletní nabídky vybavení pro sjezdové a běžecké lyžování, nabízí Fischer výhradně vysoce kvalitní produkty.

Inovace, vedoucí postavení na trhu a vysoká odbornost v klíčových oblastech tvoří základ úspěchu společnosti v dlouhodobém měřítku. Jako nezávislá společnost, která je v rodinném vlastnictví od svého založení, je Fischer spolehlivým partnerem pro své zákazníky, top závodníky i zaměstnance.

Stabilní financování, silná značka a efektivní podnikové procesy podporují úspěšné pracovní prostředí. Největší předností Fischer jsou věrní zákazníci, kteří mají mají výborné lyžařské zkušenosti s produkty značky Fischer.


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Související produktyKURsport.cz