ČERNÝ PÁTEK - až 70% SLEVY na vše od značky SPECIALIZED
ČERNÝ PÁTEK - až 70% SLEVY na vše od značky SPECIALIZED
ČERNÝ PÁTEK - až 70% SLEVY na vše od značky SPECIALIZED

Získejte ZDARMA novou knihu od Radka Jaroše

Funkční prádlo CRAFT je spojeno s horolezcem Radkem Jarošem  od jeho první expedice na osmitisícovku v roce 1998 na Mt. Everest. V loňském roce se podařilo Radkovi vystoupit i na poslední, 14. osmitisícovku - K2 a dosáhnout tak koruny Himaláje.
Chceš zjistit pro je Radek tak dlouho věrný právě Craftu? Nebo již Craft neodmyslitelně patří i do Tvé výbavy a chceš ke svému oblíbenému triku něco víc? Nyní je ideální příležitost.

CRAFT EXTREME TRIKA - PÁNSKÁDÁMSKÁ
Řada funkčního prádla s extrémně výkonným transportem potu. Materiál kombinuje dvě high-tech vlákna, která zahřejí nebo ochladí podle aktuální potřeby organismu. Osvědčené celoroční prádlo do proměnlivých podmínek.

CRAFT WARM TRIKA - PÁNSKÁDÁMSKÁ
Vysoce funkční prádlo pro aktivity ve velmi chladných podmínkách. 3D konstrukce obsahuje duté vlákno Hollow-fibre pro tepelný komfort a integrované funkční panely pro odvod potu. Pro všechny, kteří z jakýchkoliv důvodů nemůžou nosit vlněné prádlo.

CRAFT WARM WOOL TRIKA - PÁNSKÁDÁMSKÁ
Skutečně "sportovní" vlněné prádlo kombinující v ideálním poměru vysoce kvalitní merino vlnu a polyesterové vlákno s maximálním využitím výhod obou materiálů. Ideální pro zimní STOP&GO aktivity, při kterých se mění intenzita pohybu.

Radek Jaroš - K2
Kniha uzavírá svým příběhem dvacetileté himálajské dobrodružství nejúspěšnějšího českého horolezce Radka Jaroše. Na jehož úplném konci stanul Radek na vrcholu K2, čímž se stal prvním Čechem, který slezl všech 14 osmitisícových vrcholů na světě.

Prohlédnout kompletní nabídku pánských a dámských triček CRAFT.

NAKOUPENO?

Na našich prodejnách dostanete k tričku knihu ZDARMA.
nebo:

 

AKCE prodloužena do 31.12.2015! 


KURsport.cz