Kellys

Bluff 10


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Kellys Bluff 10 2013

100% ZÁBAVY, 0% PROBLÉMŮ
Dirt biky Kellys Ti dávají absolutní svobodu. Mohutné rámy se zpevněnou konstrukcí Tě podrží i při těch nejodvážnějších kouscích, skocích a volných pádech. Modely Bluff jsou vyvinuty pro odvážné povahy, bláznivé nápady a nespoutanou jízdu!

 


SPECIFIKACE
rám KELLYS Dirt Proven 6061 double butted – Dirt Series Geometry
vidlice SR SUNTOUR XCT, 100mm, coil spring
hlav.složení semi-integrated
střed.složení SR SUNTOUR cartridge (113mm)
kliky SR SUNTOUR XCT (42×32×22)
přesmykač SHIMANO Altus M311 (34.9mm)
měnič SHIMANO Acera M390
řazení SHIMANO ST-EF51–8 EZ-fire Plus
počet převodů 24
kazetové pastorky SHIMANO CS-HG31–8 (11–34)
řetěz KMC Z7 (108 links)
brzdy TEKTRO Novela Mechanical Disc
brzdové páky SHIMANO ST-EF51–8 EZ-fire Plus
náboje SRAM MTH-306 Disc (32 holes)
ráfky KLS Draft Disc 559×19 (32 holes)
pláště KENDA Kinetics 60–559 (26×2.35)
představec TRUVATIV Hussefelt (diam 28.6mm / bar bore 31.8mm)
řídítka TRUVATIV Hussefelt Comp RiseBar (31.8mm)
sedlovka KLS Expert (diam 30.9mm)
sedlo SELLE ROYAL Mach
pedály HT Pedals – BMX nylon composite
brzdové lanká Driving Force SCS (SlickCableSystem)
výplet kola stainless steel black
rukojete KELLYS Codex 2Density
brzdové kotouče 160mm front / 160mm rear  

O ZNAČCE

25 let vášne

Uplynulo už 25 let od doby kdy mladí a ambiciózní cyklisti bratři Divincovi, založili vlastní společnost na výrobu kol pod názvem Kellys. Dvacet pět let naplněných upřímnou vášní k cyklistice, vynikajícími nápady, náročnými projekty a tvrdou prací umožnili společnosti Kellys vyvinout se a stát se skutečným výrobcem kol.

Historie bratrů Divincových dokazuje, že jen maximální soustředění a nadšení pro svěřené úlohy vedou k úspěchu. Už od začátku věřili v to, co dělali, věřili a rozuměli své úloze, svému poslání. Právě proto v Kellys věříme v naše poslání a víme, že každé kolo Kellys má poslání – poslání, které se naplní ve vašem životě.

Začátky
Všechno to začalo v roce 1991, kdy se bratři Petr a Braňo Divincovi plní energie, vizionářští nadšenci s vášní pro cyklistiku rozhodli vybudovat skutečnou výrobu kol. Začátky byly opravdu skromné, začali s půjčovnou kol, později prodávali kola na městském trhu. Hodiny tvrdé práce, kilometry na kole a pocit jedinečné mise – to všechno umožnilo nové společnosti rychle se vyvíjet a stát se na Slovensku známou značkou. Od začátku jim trvalo jen dva roky, aby dosáhli obratu 30 tisíc prodaných kol. Rozvoj společnosti umožnil implementaci dalších ambiciózních projektů bratrů Divincových. V následujícíh letech otevřeli montážní závod na Slovensku a značka Kellys se stala dobře známou i na zahraniční trzích v Polsku a v Česku. V roce 2000 vzniklo první kolo navrhnuté výlučně vývojovým oddělením Kellys – jeden z největších snů Petra a Braňa se konečně vyplnil. V současnosti nabízí Kellys více než 150 modelů a vyváží kola do 35 států na celém světě, značka si získává uznání a je stále populárnější.


Mise pokračuje
Historie společnosti Kellys ukazuje, že na vznik skutečného výrobce kol je potřebná skutečná a odhodlaná vášeň ke kolům. Je to jediný způsob jak dělat ty nejlepší kola, která splňují potřeby skutečných cyklistů, dokonale tak naplňují poslání, na které byla kola určena. Věříme v naše poslání, právě proto věříme, že každé kolo Kellys má svoje vlastní poslání. Náš zákazník v nás věří také – dokazují to milióny kol Kellys prodaných na celém světě.

Každé kolo má vlastní poslání
Při jízdě na kole Kellys cítíte 25 let pozoruhodné historie, inovativního designu, čisté cyklistické vášně a skutečného odhodlání. Známe svoje poslání. Teď je čas, abyste si zvolili to svoje, vyberte si své nové kolo Kellys k 25. výročí založení společnosti. 

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Související produktyPřihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz