Kellys

Bluff 10


PŮVODNÍ CENA 12 990 Kč -15%
10 990 Kč

L
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Kellys Bluff 10 2013

100% ZÁBAVY, 0% PROBLÉMŮ
Dirt biky Kellys Ti dávají absolutní svobodu. Mohutné rámy se zpevněnou konstrukcí Tě podrží i při těch nejodvážnějších kouscích, skocích a volných pádech. Modely Bluff jsou vyvinuty pro odvážné povahy, bláznivé nápady a nespoutanou jízdu!

 


SPECIFIKACE
rám KELLYS Dirt Proven 6061 double butted – Dirt Series Geometry
vidlice SR SUNTOUR XCT, 100mm, coil spring
hlav.složení semi-integrated
střed.složení SR SUNTOUR cartridge (113mm)
kliky SR SUNTOUR XCT (42×32×22)
přesmykač SHIMANO Altus M311 (34.9mm)
měnič SHIMANO Acera M390
řazení SHIMANO ST-EF51–8 EZ-fire Plus
počet převodů 24
kazetové pastorky SHIMANO CS-HG31–8 (11–34)
řetěz KMC Z7 (108 links)
brzdy TEKTRO Novela Mechanical Disc
brzdové páky SHIMANO ST-EF51–8 EZ-fire Plus
náboje SRAM MTH-306 Disc (32 holes)
ráfky KLS Draft Disc 559×19 (32 holes)
pláště KENDA Kinetics 60–559 (26×2.35)
představec TRUVATIV Hussefelt (diam 28.6mm / bar bore 31.8mm)
řídítka TRUVATIV Hussefelt Comp RiseBar (31.8mm)
sedlovka KLS Expert (diam 30.9mm)
sedlo SELLE ROYAL Mach
pedály HT Pedals – BMX nylon composite
brzdové lanká Driving Force SCS (SlickCableSystem)
výplet kola stainless steel black
rukojete KELLYS Codex 2Density
brzdové kotouče 160mm front / 160mm rear  

O ZNAČCE

25 let vášne

Uplynulo už 25 let od doby kdy mladí a ambiciózní cyklisti bratři Divincovi, založili vlastní společnost na výrobu kol pod názvem Kellys. Dvacet pět let naplněných upřímnou vášní k cyklistice, vynikajícími nápady, náročnými projekty a tvrdou prací umožnili společnosti Kellys vyvinout se a stát se skutečným výrobcem kol.

Historie bratrů Divincových dokazuje, že jen maximální soustředění a nadšení pro svěřené úlohy vedou k úspěchu. Už od začátku věřili v to, co dělali, věřili a rozuměli své úloze, svému poslání. Právě proto v Kellys věříme v naše poslání a víme, že každé kolo Kellys má poslání – poslání, které se naplní ve vašem životě.

Začátky
Všechno to začalo v roce 1991, kdy se bratři Petr a Braňo Divincovi plní energie, vizionářští nadšenci s vášní pro cyklistiku rozhodli vybudovat skutečnou výrobu kol. Začátky byly opravdu skromné, začali s půjčovnou kol, později prodávali kola na městském trhu. Hodiny tvrdé práce, kilometry na kole a pocit jedinečné mise – to všechno umožnilo nové společnosti rychle se vyvíjet a stát se na Slovensku známou značkou. Od začátku jim trvalo jen dva roky, aby dosáhli obratu 30 tisíc prodaných kol. Rozvoj společnosti umožnil implementaci dalších ambiciózních projektů bratrů Divincových. V následujícíh letech otevřeli montážní závod na Slovensku a značka Kellys se stala dobře známou i na zahraniční trzích v Polsku a v Česku. V roce 2000 vzniklo první kolo navrhnuté výlučně vývojovým oddělením Kellys – jeden z největších snů Petra a Braňa se konečně vyplnil. V současnosti nabízí Kellys více než 150 modelů a vyváží kola do 35 států na celém světě, značka si získává uznání a je stále populárnější.


Mise pokračuje
Historie společnosti Kellys ukazuje, že na vznik skutečného výrobce kol je potřebná skutečná a odhodlaná vášeň ke kolům. Je to jediný způsob jak dělat ty nejlepší kola, která splňují potřeby skutečných cyklistů, dokonale tak naplňují poslání, na které byla kola určena. Věříme v naše poslání, právě proto věříme, že každé kolo Kellys má svoje vlastní poslání. Náš zákazník v nás věří také – dokazují to milióny kol Kellys prodaných na celém světě.

Každé kolo má vlastní poslání
Při jízdě na kole Kellys cítíte 25 let pozoruhodné historie, inovativního designu, čisté cyklistické vášně a skutečného odhodlání. Známe svoje poslání. Teď je čas, abyste si zvolili to svoje, vyberte si své nové kolo Kellys k 25. výročí založení společnosti. 

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Související produktyPřihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz