HURÁ! Od 10.5. máme OTEVŘENO ve všech prodejnách. Těšíme se na Vás!
HURÁ! Od 10.5. máme OTEVŘENO ve všech prodejnách. Těšíme se na Vás!
HURÁ! Od 10.5. máme OTEVŘENO ve všech prodejnách.

Kellys

Mystery


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Kellys Mystery 2013

Karbon je dnes žádaný materiál, ale stále zůstává dražší než hliníkové slitiny. Horské kolo KELLYS Mystery ale přibližuje uhlíkový kompozit i cyklistům, kteří nechtějí za jízdní kolo utrácet horentní sumy. Základem modelu KELLYS Mystery je stejný karbonový rám KELLYS iCAD HT Carbon Composite, kterým se pyšní naše nejdražší modely. Díky němu je toto horské kolo lehké a zároveň dává jezdci maximální tuhost a pevnost, aby ani kousek energie nepřišel při šlapání vniveč. Díky schopnosti karbonu pohlcovat vibrace je však jízda na tomto kole i velice pohodlná.

Horské kolo KELLYS Mystery s 26" koly se pyšní výborným poměrem ceny a výkonu. Bude vyhovovat cyklistům, kteří mají rádi svižnou jízdu v terénu a občas si třeba chtějí zkusit i nějaký ten závod na horských kolech. Proto jsme tento bike vybavili spolehlivými komponenty Shimano Deore s přehazovačkou Shimano XT, kotoučovými hydraulickými brzdami Avid Elixir 3 a vzduchovou odpruženou vidlicí Rock Shox Recon.

 

 

Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let

Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.

 


SPECIFIKACE
rám  KELLYS iCAD HT Carbon Composite
vidlice  ROCK SHOX Recon Gold TK Solo Air, 100mm, Solo Air / PushLoc Remote Lockout
hlav.složení  KLS Master integrated 1.5 (tapered steerer)
kliky  SHIMANO M552 (42×32×24)
řazení  SHIMANO Deore SL-M591 Rapidfire Plus
přesmykač  SHIMANO Deore M591–10 (34.9mm)
měnič  SHIMANO Deore XT M780
počet převodů  30
kazetové pastorky  SRAM CS PG-1030–10 (11–36)
řetěz  KMC X10 (108 links)
brzdy  AVID Elixir 3 Hydraulic Disc
brzdové kotouče  160mm front / 160mm rear
brzdové páky  AVID Elixir 3
náboje  SHIMANO M475 Disc (32 holes)
výplet kola  SAPIM – stainless steel black
ráfky  KLS MadMax Disc 559×19 (32 holes / eyelets)
pláště  SCHWALBE Rocket Ron Performance 54–559 (26×2.10) folding
představec  KLS Master (diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / 7°)
řídítka  KLS Master RiseBar (31.8mm)
rukojete  KELLYS LockOn gel
sedlovka  KLS Master (diam 31.6mm)
sedlo :  fi´zi: k Nisene Mg
pedály  SHIMANO M520 SPD

O ZNAČCE

25 let vášne

Uplynulo už 25 let od doby kdy mladí a ambiciózní cyklisti bratři Divincovi, založili vlastní společnost na výrobu kol pod názvem Kellys. Dvacet pět let naplněných upřímnou vášní k cyklistice, vynikajícími nápady, náročnými projekty a tvrdou prací umožnili společnosti Kellys vyvinout se a stát se skutečným výrobcem kol.

Historie bratrů Divincových dokazuje, že jen maximální soustředění a nadšení pro svěřené úlohy vedou k úspěchu. Už od začátku věřili v to, co dělali, věřili a rozuměli své úloze, svému poslání. Právě proto v Kellys věříme v naše poslání a víme, že každé kolo Kellys má poslání – poslání, které se naplní ve vašem životě.

Začátky
Všechno to začalo v roce 1991, kdy se bratři Petr a Braňo Divincovi plní energie, vizionářští nadšenci s vášní pro cyklistiku rozhodli vybudovat skutečnou výrobu kol. Začátky byly opravdu skromné, začali s půjčovnou kol, později prodávali kola na městském trhu. Hodiny tvrdé práce, kilometry na kole a pocit jedinečné mise – to všechno umožnilo nové společnosti rychle se vyvíjet a stát se na Slovensku známou značkou. Od začátku jim trvalo jen dva roky, aby dosáhli obratu 30 tisíc prodaných kol. Rozvoj společnosti umožnil implementaci dalších ambiciózních projektů bratrů Divincových. V následujícíh letech otevřeli montážní závod na Slovensku a značka Kellys se stala dobře známou i na zahraniční trzích v Polsku a v Česku. V roce 2000 vzniklo první kolo navrhnuté výlučně vývojovým oddělením Kellys – jeden z největších snů Petra a Braňa se konečně vyplnil. V současnosti nabízí Kellys více než 150 modelů a vyváží kola do 35 států na celém světě, značka si získává uznání a je stále populárnější.


Mise pokračuje
Historie společnosti Kellys ukazuje, že na vznik skutečného výrobce kol je potřebná skutečná a odhodlaná vášeň ke kolům. Je to jediný způsob jak dělat ty nejlepší kola, která splňují potřeby skutečných cyklistů, dokonale tak naplňují poslání, na které byla kola určena. Věříme v naše poslání, právě proto věříme, že každé kolo Kellys má svoje vlastní poslání. Náš zákazník v nás věří také – dokazují to milióny kol Kellys prodaných na celém světě.

Každé kolo má vlastní poslání
Při jízdě na kole Kellys cítíte 25 let pozoruhodné historie, inovativního designu, čisté cyklistické vášně a skutečného odhodlání. Známe svoje poslání. Teď je čas, abyste si zvolili to svoje, vyberte si své nové kolo Kellys k 25. výročí založení společnosti. 

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Související produktyKURsport.cz