Kellys

Physio 30


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Kellys Physio 30 2013

Jízdní kolo KELLYS Physio 30 spojuje mnohdy vzájemně se vylučující vlastnosti. Vždyť kolo do města by mělo být lehké, rychlé, dobře ovladatelné a přitom pohodlné. A samozřejmě i hezky vypadat! KELLYS Physio 30 je ideální společník do městského provozu i pro pohodové výlety, se kterým vyjádříte svůj aktivní životní styl.

Rám kola jsme vyrobili z hliníkové slitiny 6061, který je i díky použití technologie 3ple butted, tedy tří různých mocností trubek rámu, velmi lehký a přitom odolný. Městský cyklista ocení maximální komfort jízdy, který byl pro nás při konstrukci rámu hlavním úkolem. Na KELLYS Physio 30 tak můžete dojíždět do práce, do školy, za zábavou, jen tak na posezení s přáteli a nebo se i vydat na výlet po okolí.

Díky použití 28" ráfků, tedy o něco větších než znáte z horských kol, a úzkých plášťů je jízda na KELLYS Physio 30 lehká a svižná. K dispozici pro pohyb ve městě i mimo něj je vám 27 převodů – k řazení jsou použity komponenty Shimano Alivio a Acera. Krotit živost kola mají za úkol spolehlivé ráfkové brzdy Avid Single Digit 3.

 

 

Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let

Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.

 


SPECIFIKACE
rám  Aluminum alloy 6061 3ple butted – Urban Move Concept
vidlice  Aluminum alloy
hlav.složení  RITCHEY Logic Zero semi-integrated
střed.složení  SR SUNTOUR cartridge (113mm)
kliky  SR SUNTOUR XCR (48×36×26)
řazení  SHIMANO Alivio SL-M430 Rapidfire Plus
přesmykač  SHIMANO Acera M390 (31.8mm)
měnič  SHIMANO Alivio M430
počet převodů  27
kazetové pastorky  SRAM PG-950–9 (12–23)
řetěz  KMC Z99 (108 links)
brzdy AVID Single Digit 3
brzdové páky  AVID FR-5
brzdové lanká  JAGWIRE stainless
náboje  SHIMANO 2200 (32 holes)
ráfky  KELLYS Spark 622×15 (32 holes / eyelets)
pláště  SCHWALBE Spicer 30–622 (700×30C) ReflectiveLine
představec  KLS Expert (diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / 7°)
řídítka  KLS Expert FlatBar (31.8mm)
rukojete  KELLYS LockOn foam
sedlovka  KLS Expert (diam 27.2mm)
sedlo  KLS Mirage
pedály  KLS Master – alloy 

O ZNAČCE

25 let vášne

Uplynulo už 25 let od doby kdy mladí a ambiciózní cyklisti bratři Divincovi, založili vlastní společnost na výrobu kol pod názvem Kellys. Dvacet pět let naplněných upřímnou vášní k cyklistice, vynikajícími nápady, náročnými projekty a tvrdou prací umožnili společnosti Kellys vyvinout se a stát se skutečným výrobcem kol.

Historie bratrů Divincových dokazuje, že jen maximální soustředění a nadšení pro svěřené úlohy vedou k úspěchu. Už od začátku věřili v to, co dělali, věřili a rozuměli své úloze, svému poslání. Právě proto v Kellys věříme v naše poslání a víme, že každé kolo Kellys má poslání – poslání, které se naplní ve vašem životě.

Začátky
Všechno to začalo v roce 1991, kdy se bratři Petr a Braňo Divincovi plní energie, vizionářští nadšenci s vášní pro cyklistiku rozhodli vybudovat skutečnou výrobu kol. Začátky byly opravdu skromné, začali s půjčovnou kol, později prodávali kola na městském trhu. Hodiny tvrdé práce, kilometry na kole a pocit jedinečné mise – to všechno umožnilo nové společnosti rychle se vyvíjet a stát se na Slovensku známou značkou. Od začátku jim trvalo jen dva roky, aby dosáhli obratu 30 tisíc prodaných kol. Rozvoj společnosti umožnil implementaci dalších ambiciózních projektů bratrů Divincových. V následujícíh letech otevřeli montážní závod na Slovensku a značka Kellys se stala dobře známou i na zahraniční trzích v Polsku a v Česku. V roce 2000 vzniklo první kolo navrhnuté výlučně vývojovým oddělením Kellys – jeden z největších snů Petra a Braňa se konečně vyplnil. V současnosti nabízí Kellys více než 150 modelů a vyváží kola do 35 států na celém světě, značka si získává uznání a je stále populárnější.


Mise pokračuje
Historie společnosti Kellys ukazuje, že na vznik skutečného výrobce kol je potřebná skutečná a odhodlaná vášeň ke kolům. Je to jediný způsob jak dělat ty nejlepší kola, která splňují potřeby skutečných cyklistů, dokonale tak naplňují poslání, na které byla kola určena. Věříme v naše poslání, právě proto věříme, že každé kolo Kellys má svoje vlastní poslání. Náš zákazník v nás věří také – dokazují to milióny kol Kellys prodaných na celém světě.

Každé kolo má vlastní poslání
Při jízdě na kole Kellys cítíte 25 let pozoruhodné historie, inovativního designu, čisté cyklistické vášně a skutečného odhodlání. Známe svoje poslání. Teď je čas, abyste si zvolili to svoje, vyberte si své nové kolo Kellys k 25. výročí založení společnosti. 

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz