AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.

Kellys

THORX 10


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Kelly's THORX 10 27,5 2015

Horská jízdní kola s rozměrem kol 27.5" kombinují výhody jízdních kol s koly 26 a 29 palců. 27.5" kola oproti 26" nabízejí lepší průchodnost horským terénem, jízdní kolo má v nerovném terénu při vyšší rychlosti větší stabilitu, jízda je pohodlnější, kola mají větší setrvačnost a zachovávají si svou rychlost.

Pro top modely horských jízdních kol KELLYS Hacker jsme použili lehký rám z karbonového kompozitu KELLYS iCAD HT Carbon Composite. Karbonový rám vyniká nízkou hmotností, mimořádnou tuhostí a schopností pohlcovat vibrace. Rámy iCAD jsou konstruovány nejmodernější Monocoque a Tube to Tube technologií zpracování karbonu.Rámy nové modelové řady Thorx na 27.5" kolech jsou z profilovaných a třikrát ztenčováných trubek hliníkové slitiny KELLYS 6BOX 3ple butted. Abychom docílili čistotu designu, rámy z formovaných šestiúhelníkových profilů jsou svařeny technologií SWT (Smooth Welding Technology) – hlavní rámový trojúhelník má dokonale opracované a zabroušené sváry, zároveň řadící bowdeny jsou vedeny vnitřkem rámu. Pro větší tuhost rámového setu jsme pro modely Hacker a Thorx, které vyšly z konstrukční dílny KELLYS, použili systém THT (Tapered Head Tube) – rám má rozšířenou hlavovou trubku pro vidlice s kónickým krkem a takové řešení zaručuje mnohem vyšší tuhost.Novinkou jsou také horská jízdní kola KELLYS Madman postavená na nových profilovaných rámech z hliníkové slitiny KELLYS Alutec Avant DRT 650B.

 

 

Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let

Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.


SPECIFIKACE
rám KELLYS 6BOX SWT 6061 3ple butted 650B – Race Geometry
velikost rámu S / M / L
vidlice ROCK SHOX XC 32 TK (27.5), 100mm, Solo Air / TurnKey Lockout
hlav.složení FSA 1.5 integrated
střed.složení integrated
kliky SHIMANO Deore XT M782 Hollowtech ll (40×30×22)
řazení SHIMANO Deore SL-M610 Rapidfire Plus
přesmykač SHIMANO Deore M611 (34.9mm)
měnič SHIMANO Deore XT M781
počet převodů 30
kazetové pastorky SHIMANO CS-HG50–10 (11–36)
řetěz KMC X10L (108 links)
brzdy AVID DB3 Hydraulic Disc
brzdové kotouče 160mm front / 160mm rear
brzdové páky AVID DB3
náboje KLS Firework Disc (32 holes)
ráfky KLS MadMax Disc 584×18 (32 holes)
výplet kola stainless steel black
pláště SCHWALBE Rapid Rob 57–584 (27.5×2.25)
představec KLS Expert (diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / 7°)
řídítka KLS Expert RiseBar (31.8mm)
rukojete KLS Advancer 2Density
sedlovka KLS Expert (31.6mm)
sedlo KLS Falcon
pedály SHIMANO M505 SPD

O ZNAČCE

25 let vášne

Uplynulo už 25 let od doby kdy mladí a ambiciózní cyklisti bratři Divincovi, založili vlastní společnost na výrobu kol pod názvem Kellys. Dvacet pět let naplněných upřímnou vášní k cyklistice, vynikajícími nápady, náročnými projekty a tvrdou prací umožnili společnosti Kellys vyvinout se a stát se skutečným výrobcem kol.

Historie bratrů Divincových dokazuje, že jen maximální soustředění a nadšení pro svěřené úlohy vedou k úspěchu. Už od začátku věřili v to, co dělali, věřili a rozuměli své úloze, svému poslání. Právě proto v Kellys věříme v naše poslání a víme, že každé kolo Kellys má poslání – poslání, které se naplní ve vašem životě.

Začátky
Všechno to začalo v roce 1991, kdy se bratři Petr a Braňo Divincovi plní energie, vizionářští nadšenci s vášní pro cyklistiku rozhodli vybudovat skutečnou výrobu kol. Začátky byly opravdu skromné, začali s půjčovnou kol, později prodávali kola na městském trhu. Hodiny tvrdé práce, kilometry na kole a pocit jedinečné mise – to všechno umožnilo nové společnosti rychle se vyvíjet a stát se na Slovensku známou značkou. Od začátku jim trvalo jen dva roky, aby dosáhli obratu 30 tisíc prodaných kol. Rozvoj společnosti umožnil implementaci dalších ambiciózních projektů bratrů Divincových. V následujícíh letech otevřeli montážní závod na Slovensku a značka Kellys se stala dobře známou i na zahraniční trzích v Polsku a v Česku. V roce 2000 vzniklo první kolo navrhnuté výlučně vývojovým oddělením Kellys – jeden z největších snů Petra a Braňa se konečně vyplnil. V současnosti nabízí Kellys více než 150 modelů a vyváží kola do 35 států na celém světě, značka si získává uznání a je stále populárnější.


Mise pokračuje
Historie společnosti Kellys ukazuje, že na vznik skutečného výrobce kol je potřebná skutečná a odhodlaná vášeň ke kolům. Je to jediný způsob jak dělat ty nejlepší kola, která splňují potřeby skutečných cyklistů, dokonale tak naplňují poslání, na které byla kola určena. Věříme v naše poslání, právě proto věříme, že každé kolo Kellys má svoje vlastní poslání. Náš zákazník v nás věří také – dokazují to milióny kol Kellys prodaných na celém světě.

Každé kolo má vlastní poslání
Při jízdě na kole Kellys cítíte 25 let pozoruhodné historie, inovativního designu, čisté cyklistické vášně a skutečného odhodlání. Známe svoje poslání. Teď je čas, abyste si zvolili to svoje, vyberte si své nové kolo Kellys k 25. výročí založení společnosti. 

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:KURsport.cz