INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: PRODEJNY jsou OTEVŘENÉ pro servis, prodej náhradních dílů a výdej objednávek z eshopu.
INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: PRODEJNY jsou OTEVŘENÉ pro servis, prodej náhradních dílů a výdej objednávek z eshopu.
OTEVŘENÉ PRODEJNY pro servis, prodej náhradních dílů, výdej eshopu.

Kellys

VANITY 90


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Kelly's VANITY 90 27,5 wmn 2015

Víme, jaké mají ženy požadavky a že nemohou pohodlně jezdit na lecjakém kole. Přizpůsobili jsme horské kolo vašim potřebám a fyziologii a vznikl tak dámský model horského kola KELLYS VANITY 90, který vás příjemně překvapí.Rámem to začíná. KELLYS VANITY 90 jsme proto vybavili hliníkovým rámem ze slitiny 6061, který je pro snížení hmotnosti vyroben s využitím technologie 3ple butted. Vtiskli jsme mu specificky dámskou geometrii LSG, aby bylo toto horské kolo co nejlépe ovladatelné a komfortní. Se spolehlivými komponenty Shimano vás, milé dámy, KELLYS VANITY 90 nenechá nikdy „ve štychu" a s účinnými hydraulickými kotoučovými brzdami vždy spolehlivě zastavíte. Vaše nové kolo je vybaveno vzduchovou odpruženou vidlicí SR Suntour XCR LO-R Air. Víme, že kvalitu kola je jedna věc a design věc druhá. Proto jsme si dali záležet a VANITY 90 obarvili do hávu, který se ženám líbí.

 

 

Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let

Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.


SPECIFIKACE
rám KELLYS KLC Lite 27.5 (650B) 6061 – LSG (Lady Sport Geometry)
velikost rámu 375mm (15") / 425mm (17") / 475mm (19")
vidlice ROCK SHOX XC 30 TK (27.5), 100mm, Solo Air / TurnKey Lockout
hlav.složení KLS Expert semi-integrated
střed.složení integrated
kliky KLS RacePro (40×30×22) integrated
řazení SHIMANO Deore SL-M610 Rapidfire Plus
přesmykač SHIMANO Deore M611 (34.9mm)
měnič SHIMANO SLX M670
počet převodů 30
kazetové pastorky SHIMANO CS-HG50–10 (11–36T)
řetěz KMC X10L (108 links)
brzdy SHIMANO M355 Hydraulic Disc
brzdové kotouče 160mm front / 160mm rear
brzdové páky SHIMANO BL-M355
náboje SHIMANO RM33 Disc Center Lock (32 holes)
ráfky KLS Draft Disc 584×19 (32 holles)
výplet kola stainless steel black
pláště SCHWALBE Rapid Rob 57–584 (27.5×2.10) folding
představec KLS Expert (diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / 7°)
řídítka KLS Expert RiseBar (31.8mm)
rukojete KLS Advancer 2Density
sedlovka KLS Expert (diam 30.9mm)
sedlo KLS Ebony Women
pedály KLS Master – alloy

O ZNAČCE

25 let vášne

Uplynulo už 25 let od doby kdy mladí a ambiciózní cyklisti bratři Divincovi, založili vlastní společnost na výrobu kol pod názvem Kellys. Dvacet pět let naplněných upřímnou vášní k cyklistice, vynikajícími nápady, náročnými projekty a tvrdou prací umožnili společnosti Kellys vyvinout se a stát se skutečným výrobcem kol.

Historie bratrů Divincových dokazuje, že jen maximální soustředění a nadšení pro svěřené úlohy vedou k úspěchu. Už od začátku věřili v to, co dělali, věřili a rozuměli své úloze, svému poslání. Právě proto v Kellys věříme v naše poslání a víme, že každé kolo Kellys má poslání – poslání, které se naplní ve vašem životě.

Začátky
Všechno to začalo v roce 1991, kdy se bratři Petr a Braňo Divincovi plní energie, vizionářští nadšenci s vášní pro cyklistiku rozhodli vybudovat skutečnou výrobu kol. Začátky byly opravdu skromné, začali s půjčovnou kol, později prodávali kola na městském trhu. Hodiny tvrdé práce, kilometry na kole a pocit jedinečné mise – to všechno umožnilo nové společnosti rychle se vyvíjet a stát se na Slovensku známou značkou. Od začátku jim trvalo jen dva roky, aby dosáhli obratu 30 tisíc prodaných kol. Rozvoj společnosti umožnil implementaci dalších ambiciózních projektů bratrů Divincových. V následujícíh letech otevřeli montážní závod na Slovensku a značka Kellys se stala dobře známou i na zahraniční trzích v Polsku a v Česku. V roce 2000 vzniklo první kolo navrhnuté výlučně vývojovým oddělením Kellys – jeden z největších snů Petra a Braňa se konečně vyplnil. V současnosti nabízí Kellys více než 150 modelů a vyváží kola do 35 států na celém světě, značka si získává uznání a je stále populárnější.


Mise pokračuje
Historie společnosti Kellys ukazuje, že na vznik skutečného výrobce kol je potřebná skutečná a odhodlaná vášeň ke kolům. Je to jediný způsob jak dělat ty nejlepší kola, která splňují potřeby skutečných cyklistů, dokonale tak naplňují poslání, na které byla kola určena. Věříme v naše poslání, právě proto věříme, že každé kolo Kellys má svoje vlastní poslání. Náš zákazník v nás věří také – dokazují to milióny kol Kellys prodaných na celém světě.

Každé kolo má vlastní poslání
Při jízdě na kole Kellys cítíte 25 let pozoruhodné historie, inovativního designu, čisté cyklistické vášně a skutečného odhodlání. Známe svoje poslání. Teď je čas, abyste si zvolili to svoje, vyberte si své nové kolo Kellys k 25. výročí založení společnosti. 

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:KURsport.cz