AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.

Kellys

WHIP 10


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Kelly's WHIP 10 2015

Dirt jump není pro slečinky. Je to tvrdá disciplína a potřebuješ na něj pořádný bike, který vydrží i ty nejodvážnější triky. Naše dirtová kola řady Whip mají mohutnou konstrukci a přitom jsou překvapivě hravá a obratná. Je to díky rámu z lehké a zároveň odolné hliníkové slitiny 6061 a díky speciální geometrii určené pro dirt jump. Promýšleli jsme totiž každý detail – konstrukcí rámu počínaje, přes cool design až po výběr komponentů.Dirtové kolo KELLYS Whip 10 je dodáváno ve dvou barevných variantách. Má 100 mm odpruženou vidlici SR Suntour XCT, mechanické kotoučové brzdy Tektro a kliky SR Suntour XCT se třemi převodníky a devítistupňovou přehazovačku Shimano Acera. Příslušnost k dirt bikům dávají tušit představec a řidítka Truvativ Hussefelt a samozřejmě i nízkoprofilové pedály, tzv. platformy. Zkrátka dirt bike jak se patří.

 

 

Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let

Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.


SPECIFIKACE
rám KELLYS Dirt Proven 6061 double butted – Dirt Series Geometry
velikost rámu M / L
vidlice SR SUNTOUR XCT, 100mm, coil spring
hlav.složení semi-integrated
střed.složení SR SUNTOUR cartridge (122mm)
kliky SR SUNTOUR XCE (42×34×24)
řazení SHIMANO ST-EF51–7 EZ-fire Plus
přesmykač SHIMANO TX50 (34.9mm)
měnič SHIMANO Acera M360
počet převodů 21
kazetové pastorky SHIMANO CS-HG20–7 (12–32)
řetěz KMC Z51 (108 links)
brzdy ZOOM Mechanical Disc
brzdové kotouče 160mm front / 160mm rear
brzdové páky SHIMANO ST-EF51–7 EZ-fire Plus
brzdové lanká DRIVING Force SCS (SlickCableSystem)
náboje KT Disc (32 holes)
ráfky KLS Draft Disc 559×19 (32 holes)
výplet kola stainless steel
pláště KENDA Kinetics 60–559 (26×2.35)
představec KALLOY (diam 28.6mm / bar bore 31.8mm)
řídítka KLS Master RiseBar (31.8mm)
rukojete KLS Advancer
sedlovka KALLOY (30.9mm)
sedlo KLS Dirt
pedály HT Pedals – BMX nylon composite

O ZNAČCE

25 let vášne

Uplynulo už 25 let od doby kdy mladí a ambiciózní cyklisti bratři Divincovi, založili vlastní společnost na výrobu kol pod názvem Kellys. Dvacet pět let naplněných upřímnou vášní k cyklistice, vynikajícími nápady, náročnými projekty a tvrdou prací umožnili společnosti Kellys vyvinout se a stát se skutečným výrobcem kol.

Historie bratrů Divincových dokazuje, že jen maximální soustředění a nadšení pro svěřené úlohy vedou k úspěchu. Už od začátku věřili v to, co dělali, věřili a rozuměli své úloze, svému poslání. Právě proto v Kellys věříme v naše poslání a víme, že každé kolo Kellys má poslání – poslání, které se naplní ve vašem životě.

Začátky
Všechno to začalo v roce 1991, kdy se bratři Petr a Braňo Divincovi plní energie, vizionářští nadšenci s vášní pro cyklistiku rozhodli vybudovat skutečnou výrobu kol. Začátky byly opravdu skromné, začali s půjčovnou kol, později prodávali kola na městském trhu. Hodiny tvrdé práce, kilometry na kole a pocit jedinečné mise – to všechno umožnilo nové společnosti rychle se vyvíjet a stát se na Slovensku známou značkou. Od začátku jim trvalo jen dva roky, aby dosáhli obratu 30 tisíc prodaných kol. Rozvoj společnosti umožnil implementaci dalších ambiciózních projektů bratrů Divincových. V následujícíh letech otevřeli montážní závod na Slovensku a značka Kellys se stala dobře známou i na zahraniční trzích v Polsku a v Česku. V roce 2000 vzniklo první kolo navrhnuté výlučně vývojovým oddělením Kellys – jeden z největších snů Petra a Braňa se konečně vyplnil. V současnosti nabízí Kellys více než 150 modelů a vyváží kola do 35 států na celém světě, značka si získává uznání a je stále populárnější.


Mise pokračuje
Historie společnosti Kellys ukazuje, že na vznik skutečného výrobce kol je potřebná skutečná a odhodlaná vášeň ke kolům. Je to jediný způsob jak dělat ty nejlepší kola, která splňují potřeby skutečných cyklistů, dokonale tak naplňují poslání, na které byla kola určena. Věříme v naše poslání, právě proto věříme, že každé kolo Kellys má svoje vlastní poslání. Náš zákazník v nás věří také – dokazují to milióny kol Kellys prodaných na celém světě.

Každé kolo má vlastní poslání
Při jízdě na kole Kellys cítíte 25 let pozoruhodné historie, inovativního designu, čisté cyklistické vášně a skutečného odhodlání. Známe svoje poslání. Teď je čas, abyste si zvolili to svoje, vyberte si své nové kolo Kellys k 25. výročí založení společnosti. 

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:KURsport.cz