AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.

Kellys

WHIP 50


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Kelly's WHIP 50 2015

Tohle dirtové kolo je prostě nejvíc. Rám z lehké a přitom odolné hliníkové slitiny 6061 jsme zkonstruovali s cílem, aby tě podržel i při těch nejodvážnějších tricích. Dirt jumpu jsme přizpůsobili geometrii kola i polohu těžiště – díky tomu budeš překvapen, jak hravý a obratný KELLYS Whip 50 je.Dirtové kolo KELLYS Whip 50 je vybaveno bez kompromisů a bez nedodělků. Promýšleli jsme každý detail počínaje konstrukcí rámu přes cool design až po výběr komponentů. Dominantním prvkem kola je odpružená vidlice SR Suntour Duro, která je vyvinuta přímo pro dirt jump a proto má zesílený CrMo sloupek a pevnou 20 mm osu. Řazení obstarává prakticky nerozbitný SRAM X.5, brzdy jsme svěřili hydraulickým kotoučovým brzdám Avid Elixir 1 s kotouči průměru 180 mm. Příslušnost k dirt bikům dávají tušit kliky Truvativ Ruktion 1.0 s napínákem řetězu a také představec, řidítka a sedlovka Truvativ Hussefelt. Samozřejmostí jsou u kol této kategorie i nízkoprofilové pedály, tzv. platformy. KELLYS Whip 50 je prostě bike do nepohody a opravdový „držák".

 

 

Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let

Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.


SPECIFIKACE
rám KELLYS Dirt Proven 6061 double butted – Dirt Series Geometry
velikost rámu M / L
vidlice MANITOU Circus Comp, 100mm, coil spring – 20mm thru axle
hlav.složení semi-integrated
střed.složení TRUVATIV Howitzer XR oversize cartridge
kliky TRUVATIV Ruktion 1.0 (36)
řazení SRAM X5 Trigger rear
měnič SRAM X5
počet převodů 9
kazetové pastorky SRAM PG-950–9 (12–23)
řetěz KMC X9 (106 links)
brzdy AVID DB3 Hydraulic Disc
brzdové kotouče 180mm front / 180mm rear
brzdové páky AVID DB3
náboje KLS D20 Disc (20mm front thru axle / 36 holes)
ráfky KLS Brave Disc 559×23 (36 holes)
výplet kola stainless steel black
pláště KENDA Kinetics 60–559 (26×2.35)
představec TRUVATIV Hussefelt (diam 28.6mm / bar bore 31.8mm)
řídítka TRUVATIV Hussefelt Comp RiseBar (31.8mm)
rukojete KLS Advancer LockOn gel
sedlovka TRUVATIV Hussefelt (30.9mm)
sedlo KLS Dirt
pedály WELGO – BMX alloy

O ZNAČCE

25 let vášne

Uplynulo už 25 let od doby kdy mladí a ambiciózní cyklisti bratři Divincovi, založili vlastní společnost na výrobu kol pod názvem Kellys. Dvacet pět let naplněných upřímnou vášní k cyklistice, vynikajícími nápady, náročnými projekty a tvrdou prací umožnili společnosti Kellys vyvinout se a stát se skutečným výrobcem kol.

Historie bratrů Divincových dokazuje, že jen maximální soustředění a nadšení pro svěřené úlohy vedou k úspěchu. Už od začátku věřili v to, co dělali, věřili a rozuměli své úloze, svému poslání. Právě proto v Kellys věříme v naše poslání a víme, že každé kolo Kellys má poslání – poslání, které se naplní ve vašem životě.

Začátky
Všechno to začalo v roce 1991, kdy se bratři Petr a Braňo Divincovi plní energie, vizionářští nadšenci s vášní pro cyklistiku rozhodli vybudovat skutečnou výrobu kol. Začátky byly opravdu skromné, začali s půjčovnou kol, později prodávali kola na městském trhu. Hodiny tvrdé práce, kilometry na kole a pocit jedinečné mise – to všechno umožnilo nové společnosti rychle se vyvíjet a stát se na Slovensku známou značkou. Od začátku jim trvalo jen dva roky, aby dosáhli obratu 30 tisíc prodaných kol. Rozvoj společnosti umožnil implementaci dalších ambiciózních projektů bratrů Divincových. V následujícíh letech otevřeli montážní závod na Slovensku a značka Kellys se stala dobře známou i na zahraniční trzích v Polsku a v Česku. V roce 2000 vzniklo první kolo navrhnuté výlučně vývojovým oddělením Kellys – jeden z největších snů Petra a Braňa se konečně vyplnil. V současnosti nabízí Kellys více než 150 modelů a vyváží kola do 35 států na celém světě, značka si získává uznání a je stále populárnější.


Mise pokračuje
Historie společnosti Kellys ukazuje, že na vznik skutečného výrobce kol je potřebná skutečná a odhodlaná vášeň ke kolům. Je to jediný způsob jak dělat ty nejlepší kola, která splňují potřeby skutečných cyklistů, dokonale tak naplňují poslání, na které byla kola určena. Věříme v naše poslání, právě proto věříme, že každé kolo Kellys má svoje vlastní poslání. Náš zákazník v nás věří také – dokazují to milióny kol Kellys prodaných na celém světě.

Každé kolo má vlastní poslání
Při jízdě na kole Kellys cítíte 25 let pozoruhodné historie, inovativního designu, čisté cyklistické vášně a skutečného odhodlání. Známe svoje poslání. Teď je čas, abyste si zvolili to svoje, vyberte si své nové kolo Kellys k 25. výročí založení společnosti. 

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:KURsport.cz