Kellys

Ebase


450mm 480mm
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Kellys Ebase 2018

RÁM:
Rám z hliníkové slitiny s kom­paktním pohonem Shima­no a sníženou monotube geometrií je lehký a odolný. Umožňuje pohodlné nasedání a sesedání z kola ať už máš oblečeno cokoliv.

POHON:
Výkonný, efektivní a odolný vůči každému počasí. Jednoduché ovládání Shimano Steps SC-E6000 se třemi rychlostními módy zabezpeču­je integrovaný displej. S ním zdoláš dlouhé vzdálenosti bez nadměrného úsilí a vychutnáš si pohodlnou cestu do práce.

PŘEVOD:
Efektivní, robustní a odolný vůči každému počasí. 8-rychlostnípře­vod Shimano s vnit­řním převodovým nábojem nabízí hladký převodový výkon a nízké nároky na údržbu.

BRZDY:
Shimano hydraulický kotoučový brzdový systém se 160 mm rotory ti dovolí sebevědomě ovládat rychlost tvého kola v každé situaci.


SPECIFIKACE
rám KELLYS e-Power Aluminium alloy monotube 28
vidlice SR SUNTOUR NCX-D LO, 63mm, coil / Speed Lockout
hlav.složení TH semi-integrated (threaded)
kliky SHIMANO Steps E6000 (38) – length 175mm
řazení SHIMANO Nexus SL-8S31 Revoshift
počet převodů 8
pastorky SHIMANO for internal hub 18T
řetěz KMC Z33 (108 links)
brzdy SHIMANO M365 Hydraulic Disc
brzdové kotouče 160mm front / 160mm rear Center Lock
brzdové páky SHIMANO BL-M365
náboje SHIMANO Dynamo 3D37 Disc / SHIMANO Nexus C6000 Inter-8 Disc – Center Lock (36 holes)
ráfky KELLYS Scart 622×20 (36 holes)
výplet kola stainless steel black
pláště SCHWALBE Energizer Life 47–622 (28×1.75) ReflectiveLine
představec KALLOY – nastavitelný – diam 25.4mm / length 90mm
řídítka steel RiseBar – diam 25.4mm / width 610mm
rukojete KLS 2Density ergonomic
sedlovka suspension – diam 27.2mm / length 350mm
sedlo SELLE ROYAL Freedom Royalgel
pedály VP NonSlip – alloy
přední osvětlení BÜCHEL Urban
zadní osvětlení BÜCHEL Champs Elysees LED
blatníky RPZ
doplňky nosič, stojan, zvonek
e-bike system SHIMANO Steps E6000 / battery capacity 418Wh

VIDEO

O ZNAČCE

25 let vášne

Uplynulo už 25 let od doby kdy mladí a ambiciózní cyklisti bratři Divincovi, založili vlastní společnost na výrobu kol pod názvem Kellys. Dvacet pět let naplněných upřímnou vášní k cyklistice, vynikajícími nápady, náročnými projekty a tvrdou prací umožnili společnosti Kellys vyvinout se a stát se skutečným výrobcem kol.

Historie bratrů Divincových dokazuje, že jen maximální soustředění a nadšení pro svěřené úlohy vedou k úspěchu. Už od začátku věřili v to, co dělali, věřili a rozuměli své úloze, svému poslání. Právě proto v Kellys věříme v naše poslání a víme, že každé kolo Kellys má poslání – poslání, které se naplní ve vašem životě.

Začátky
Všechno to začalo v roce 1991, kdy se bratři Petr a Braňo Divincovi plní energie, vizionářští nadšenci s vášní pro cyklistiku rozhodli vybudovat skutečnou výrobu kol. Začátky byly opravdu skromné, začali s půjčovnou kol, později prodávali kola na městském trhu. Hodiny tvrdé práce, kilometry na kole a pocit jedinečné mise – to všechno umožnilo nové společnosti rychle se vyvíjet a stát se na Slovensku známou značkou. Od začátku jim trvalo jen dva roky, aby dosáhli obratu 30 tisíc prodaných kol. Rozvoj společnosti umožnil implementaci dalších ambiciózních projektů bratrů Divincových. V následujícíh letech otevřeli montážní závod na Slovensku a značka Kellys se stala dobře známou i na zahraniční trzích v Polsku a v Česku. V roce 2000 vzniklo první kolo navrhnuté výlučně vývojovým oddělením Kellys – jeden z největších snů Petra a Braňa se konečně vyplnil. V současnosti nabízí Kellys více než 150 modelů a vyváží kola do 35 států na celém světě, značka si získává uznání a je stále populárnější.


Mise pokračuje
Historie společnosti Kellys ukazuje, že na vznik skutečného výrobce kol je potřebná skutečná a odhodlaná vášeň ke kolům. Je to jediný způsob jak dělat ty nejlepší kola, která splňují potřeby skutečných cyklistů, dokonale tak naplňují poslání, na které byla kola určena. Věříme v naše poslání, právě proto věříme, že každé kolo Kellys má svoje vlastní poslání. Náš zákazník v nás věří také – dokazují to milióny kol Kellys prodaných na celém světě.

Každé kolo má vlastní poslání
Při jízdě na kole Kellys cítíte 25 let pozoruhodné historie, inovativního designu, čisté cyklistické vášně a skutečného odhodlání. Známe svoje poslání. Teď je čas, abyste si zvolili to svoje, vyberte si své nové kolo Kellys k 25. výročí založení společnosti. 

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se