KUR FREE TEST 2023 jsme si fantasticky užili!

Tradiční KUR FREE TEST se letos uskutečnil o pár měsíců později než obvykle. Vždy jsme ho pořádali ne zkraje sezony, letos jsme však vymysleli novou lokalitu, nový formát a datum jsme posunuli na 10. června. Letošní testování kol jsme pořádali v ,,našem“ městě Benešově nad Ploučnicí se základnou na dětském trailu Míša.

Právě na Bene trails byla základna vůbec poprvé a místo bylo super! Už 2 měsíce před testováním na našem webu probíhala registrace a lidi se hlásili na dvě vyjížďky s našimi prodavači & guidy, kteří provedli danou skupinu a pokecali o testovacích kolech, modelech, novinkách...

Kolem 13té hodiny se na Táborský vrch u trailu začali sjíždět první testeři. V tu dobu už byly nachystané test biky od značky Trek, NS Bikes a Rondo. Než začali ofiko vyjížďky lidé testovali v okolí dětského trailu, což bylo taky přínosem. Adélka s Péťou zajistili samoobslužný bar, takže účastníci měli k dispozici komplet občerstvení.První vyjížďka byla ve 14.30 a druhá v 16.30. Skupinky byly dle cyklistického odvětví – gravel&cross country, enduro a e-bike. Všechny trasy byly parádní, testeři si je chválili a přesně otestovali to, co chtěli. XC a gravel měli zastávku vždy na rychlé občerstvení na pivko, zatímco enduristi a ebikeři, měli technický okruh na trailech, takže na občerstvení přišlo až na základně.Všichni byli nadšeni, ebikeři si chválili technický okruh s těžkým výjezdem a měli možnost otestovat jak silné velkokapacitní ebiky, tak i tzv: lightweight ebike novinku Trek EX-e. Endurové tratě byly vyčištěné, vysekané a XC okruh vedl lehkým singlem a nechyběl ani stoupák na Ostrák a sjezd zpátky do Benešova.

Moc děkujeme všem za skvělou atmosféru, účast a opět se ukázalo, že ačkoliv to bylo v plné sezoně, mělo to SMYSL a bylo to NEJlepší.

 

VIDEO Z TESTOVÁNÍ

Díky všem #KURsportCZ

Sledujte nás na sociálních sítích

     

#KURsportCZ #TvojeJizdaNasBavi

Galerie


Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz