KURsport na Rychlebských stezkách 2018

23.10.2018

Určitě jste zaznamenali, že většina našich prodejen byla v sobotu zavřená. Co za tím stálo? Důvodem byl společný teambuilding na Rychlebských stezkách.

Díky dvoudennímu ježdění, večernímu turnaji v ping pongu i gastronomickým zážitkům od pana domácího (zdravíme na chalupu Mate) nám pobyt utekl jako voda.

Projeli jsme skoro všechno. Jakmile jsme rozdýchali stoupací trail Dr. Wiessnera, dali jsme si na zahřátí Superflow, který nás nadchl - především jeho druhá a třetí část, kterou si někteří z nás zpestřili skokem (video na našem FB). Následovala krátká pauza na Základně, kde jsme se občerstvili a zas jsme mastili nahoru na kopec. Tam jsme se rozdělili na 2 skupiny - jedna si vyšlápla ještě o kousek výš a střihla si dolu dosti hrbolatý Wales, kterému sychravé počasí na obtížnosti značně přidalo. Dál pokračovali všichni na Velrybu, Obelix, Sjezdy a domu do tepla.

Večer jsme si zahráli turnaj dvojic v ping pongu, což bylo napínavé až do posledního zápasu. Především prohra byla nemilá - jeden z dvojice totiž měl vysvobodit polibkem místní Princeznu (prasátko) a druhý měl oběhnout chalupu v trenkách :)

V neděli jsme si ještě jednou vyšlápli Dr. Wiessnera a sjeli Superflow, protože tohle klopení zatáček, houpání a skákání nás prostě baví.

Během víkendu jsme otestovali nové bajky TREK Slash i Remedy a musíme s čistým svědomím podotknout, že tahle kola jsou stezkách jako doma. Děkujeme TREK Centrum u Kyselky za půjčení těchto kol.

Shrnutí? My jsme dobili baterky po náročné sezóně a nezbývá nám nic jiného než vám doporučit vyrazit do Rychleb!

KURsport.cz