NS Bikes

-15%
NS Bikes Rag+ 1 2023
NS Bikes

Rag +1

NS Bikes Rag+ 1 2023 V POSLEDNÍ DOBĚ SE GRAVEL CYKLISTIKA VELMI ROZŠÍŘILA A NENÍ DIVU. TATO KOLA JSOU SKUTEČNĚ VŠESTRANNÝMI STROJI JAK PRO ZAČÁTEČNÍKY, TAK PRO ZKUŠENÉ CYKLISTY. BYLI JSME VE HŘE OD ZAČÁTKU S GRAVELOVÝM KOLEM, KTERÉ MĚLO VE SVÉ DNA DIRTOVÉ DĚDICTVÍ. MODEL RAG+ SE STAL OBLÍBENÝM MEZI NAŠIMI ZAMĚSTNANCI A PŘÁTELI, A TO I MEZI TĚMI, KTEŘÍ BY O KOLE S DROP BAREM DŘÍVE ANI NEUVAŽOVALI. ŠKÁLA VYUŽITÍ JE NEKONEČNÁ - OD DOJÍŽDĚNÍ DO PRÁCE AŽ PO AMATÉRSKÉ CX ZÁVODY NEBO PROSTĚ K VYUŽITÍ JAKO FITNESS KOLO. NĚKOLIK MONTÁŽNÍCH BODŮ VÁM UMOŽNÍ VZÍT SI S SEBOU VŠE, CO POTŘEBUJETE, TAKŽE RAG+ JE PŘIPRAVEN I NA VAŠE DALŠÍ VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ. RAG JE ZKRATKA PRO ROAD & GRAVEL (SILNICE A ŠOTOLINA) A TO "PLUS" JE TAM PROTO, ŽE NA NĚM MŮŽETE JEZDIT SE STANDARDNÍMI SILNIČNÍMI PLÁŠTI 700C, ŠOTOLINOVÝMI PLÁŠTI 700C (AŽ 45C) NEBO DOKONCE S 27,5" KOLY S PLÁŠTI O VELIKOSTI AŽ 2,2"! JE VYBAVENO NEJNOVĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI VČETNĚ SPRÁVNÉHO POHONU 1X S KAZETOU S ŠIROKÝM ROZSAHEM, KOTOUČOVÝMI BRZDAMI A PRŮCHOZÍMI OSAMI. ELEGANTNÍ HLINÍKOVÝ RÁM JE DOPLNĚN CELOKARBONOVOU VIDLICÍ. MODEL 2022 PROŠEL REVIZÍ GEOMETRIE, DÍKY NÍŽ JE TOTO KOLO STABILNĚJŠÍ A POHODLNĚJŠÍ: HLAVOVÉ TRUBKY JSOU VYŠŠÍ, COŽ JEZDCE STAVÍ DO POHODLNĚJŠÍ POZICE. TO JSME VŠAK NEPŘEHNALI - STÁLE CHCEME ZACHOVAT SPORTOVNÍ CHARAKTER KOLA), DOSAH JE DELŠÍ A HLAVOVÝ ÚHEL JE VOLNĚJŠÍ.
-35%
NS Bikes Define AL 160 2023
NS Bikes

Define AL 160

NS Bikes Define AL 160 2023 ZÁBAVA, ZÁBAVA, ZÁBAVA! TATO TŘI SLOVA VYSTIHUJÍ TENTO PŘÍRŮSTEK DO ŘADY DEFINE. KOLO SE PYŠNÍ KRÁSNÝMI LINIEMI ŠPIČKOVÉHO KARBONOVÉHO MODELU DEFINE A JE VYBAVENO CÍVKOVÝMI TLUMIČI PRO SKVĚLOU CITLIVOST NA MALÉ NEROVNOSTI. GEOMETRII JSME NAVRHLI TAK, ABY KOLO PŮSOBILO DOKONALE VYVÁŽENĚ, A OSADILI JSME HO 27,5" KOLY, COŽ Z NĚJ DĚLÁ NEJHRAVĚJŠÍ PLATFORMU V NAŠÍ NABÍDCE. DEFINE 160 MÁ POLOINTEGROVANÉ VEDENÍ KABELŮ (ELEGANTNÍ, ALE SNADNO PŘÍSTUPNÉ) A NASTAVITELNOU VÝŠKU BB. NOVÝ CÍVKOVÝ TLUMIČ HC3 OD SPOLEČNOSTI X-FUSION MÁ TŘÍPOLOHOVÉ NASTAVENÍ PLATFORMY, ODSKOKU A KOMPRESE PŘI NÍZKÝCH RYCHLOSTECH. POZNÁMKA: DOPORUČUJEME ZMENŠIT VELIKOST, POKUD VÁS BAVÍ "SLOPEDURO" NEBO POKUD CHCETE VĚTŠINU ČASU TRÁVIT JIBBINGEM A TRIKY.
-15%
NS Bikes Fuzz 29 1 2023
NS Bikes

Fuzz 29 1

NS Bikes Fuzz 29 1 2023 Tento plnokrevný závodní kůň se osvědčil na okruzích světového poháru a pro svou pověstnou spolehlivost a výkonnost si ho vybralo nespočet soukromníků. Tato verze fuzz není jen staré kolo s upravenou geometrií pro velká kola. Rám byl kompletně přepracován a je vybaven drsňáckou kovanou jednodílnou kyvnou vidlicí, která zvyšuje tuhost zadní stavby a pohání moderní tlumič s čepem. Má nízko položené těžIště, tlumič je schovaný blízko bb, nastavitelný reach pomocí offsetových košíčků a možnost volby vnitřního nebo vnějšího vedení lanek. Kinematika odpružení byla přizpůsobena tak, aby poskytovala výjimečné jízdní vlastnosti. Je zde značný pohyb zadní osy směrem dopředu, který pomáhá vyrovnávat nerovnosti na hranatých plochách, a je zde zabudován dostatečný anti-squat, který minimalizuje kývání odpružení přI šlapání. Rozsah nastavení dosahu je 16 mm díky excentrickému hlavovému složení.
-27%
NS Bikes Define AL 170 1 2023
NS Bikes

Define AL 170 1

NS Bikes Define AL 170 1 2023 Jedná se o největší kolo v řadě define. Je to v podstatě sjezdové kolo, na kterém lze jezdit do kopce. Míchání velikostí kol je pro takové kolo nejlepším řešením a po mnoha testech a zpracování názorů jsme se rozhodli zavést řešení, o kterém jsme skutečně přesvědčeni, že má pro mnoho jezdců velký smysl. Velké, rychle se otáčející 29" kolo vpředu brázdí nerovný terén a menší kolo 27,5 vzadu je schované a umožňuje větší zdvih odpružení bez kontaktu s rámem nebo částmi karoserie. Nezapomínejme, že se stále jedná o definitivu - což znamená, že je postavena na nádherném slitinovém rámu s hydroformovanými trubkami na zakázku, skrytým vedením vnějších kabelů, velkými ložisky a radikální geometrií!
-23%
NS Bikes Define AL 150 1 2023
NS Bikes

Define AL 150 1

NS Bikes Define AL 150 1 2023 S více než 150mm zdvihem vzadu a 160mm vidlicí se tento slitinový 29er dokáže prodírat těmi nejdrsnějšími podmínkami a zároveň se cítí skvěle na široké škále trailů. Toto kolo dokáže vyšlapat úseky, které ostatní musí projít pěšky, a přeletět úseky, které ostatní musí přeorat. Nastavitelný reach a výška bb vám umožní vytočit kolo podle vašeho stylu jízdy a trailů, které plánujete projet. Jedinečné polointerní vedení kabelů na rámu je elegantním řešením, které se snadno servisuje. Velké, utěsněné čepy zaručují dlouhou dobu bezproblémové funkce bez servisu.
-32%
NS Bikes Define AL 130 2 2023
NS Bikes

Define AL 130 2

NS Bikes Define AL 130 2 2023 Jedná se pravděpodobně o jedno z nejuniverzálnějších kol v nabídce. Nahoru I dolů z hor - každý den, po celý den. Pro mnoho jezdců může být tento slitinový krasavec jediným kolem, které kdy budou potřebovat. Sedí přímo uprostřed panoramatu kategorií a lze ho použít na cokoli od dlouhých vyjížděk až po zábavné dny v bikeparku. Na papíře má toto kolo 130 mm zdvihu, ale nenechte se zmást, ve skutečnosti působí, že má mnohem víc než uváděná čísla. Jsou to velká kola a vytočená geometrie, které definují schopnosti tohoto kola. Zároveň jsou stoupací schopnosti tohoto kola impozantní. Jedinečné částečně vnitřní vedení kabeláže rámu je elegantní řešení, které se snadno obsluhuje. Velké, utěsněné čepy zaručují dlouhou dobu bezproblémové funkce bez servisu.
-20%
NS Bikes Synonym RC1 2023
NS Bikes

Synonym RC1

NS Bikes Synonym RC1 2023 Když jsme před dvěma lety uvedli na trh synonymum, lidé nevěřícně kroutili hlavou. Toto kolo bylo na míle vzdálené jakémukoli kolu s krátkým zdvihem, které se kdy sériově vyrábělo. Ultra malý hlavový úhel, masivní dosah a velmi strmá sedlová trubka nebyly nikdy použity u kola s krátkým zdvihem, natož u kola určeného pro xc závody. Ale synonymum bylo předzvěstí revoluce. Dnes všichni víme, že progresivní geometrie je správná cesta - dokonce I v xc! Právě díky této jedinečné geometrii se synonym ve sjezdech cítí spíše jako enduro kolo, ve stoupání je jako koza a na rovinách útočí jako býk. Když jsme s touto geometrií začali experimentovat na prototypech, dosáhli jsme na sjezdových úsecích výsledků, které jsme očekávali. Tato kola byla prostě na jiné planetě v porovnání s čímkoli jiným na trhu s tímto množstvím zdvihu. Nejvíce nás ale překvapilo, že kola také lépe stoupala a byla super rychlá na rovinách! Stoupací schopnosti pramení hlavně z toho, že jezdec sedí více před zadním kolem a rozložení hmotnosti je na prudkých svazích do kopce lepší. Na rovinatých úsecích je výkonnost hvězdná, protože je možné snížit kokpit a umístit jezdce do agresivnější, aerodynamické pozice, aniž by se kolo cítilo ve sjezdech kostrbatě. Řada rc je určena pro all-out xc závody a maratony. Tato kola jsou postavena na ultralehkém celokarbonovém rámu s pružnými vzpěrami (což eliminuje potřebu těžkých čepů) a jsou vybavena plochou tyčí, lehkými cross-country plášti a 100 mm zdvihu vpředu I vzadu.
-20%
NS Bikes Define AL 170 2 2023
NS Bikes

Define AL 170 2

NS Bikes Define AL 170 2 2023 Jedná se o největší kolo v řadě define. Je to v podstatě sjezdové kolo, na kterém lze jezdit do kopce. Míchání velikostí kol je pro takové kolo nejlepším řešením a po mnoha testech a zpracování názorů jsme se rozhodli zavést řešení, o kterém jsme skutečně přesvědčeni, že má pro mnoho jezdců velký smysl. Velké, rychle se otáčející 29" kolo vpředu brázdí nerovný terén a menší kolo 27,5 vzadu je schované a umožňuje větší zdvih odpružení bez kontaktu s rámem nebo částmi karoserie. Nezapomínejme, že se stále jedná o definitivu - což znamená, že je postavena na nádherném slitinovém rámu s hydroformovanými trubkami na zakázku, skrytým vedením vnějších kabelů, velkými ložisky a radikální geometrií!
-30%
NS Bikes Define AL 130 1 2023
NS Bikes

Define AL 130 1

NS Bikes Define AL 130 1 2023 Jedná se pravděpodobně o jedno z nejuniverzálnějších kol v nabídce. Nahoru I dolů z hor - každý den, po celý den. Pro mnoho jezdců může být tento slitinový krasavec jediným kolem, které kdy budou potřebovat. Sedí přímo uprostřed panoramatu kategorií a lze ho použít na cokoli od dlouhých vyjížděk až po zábavné dny v bikeparku. Na papíře má toto kolo 130 mm zdvihu, ale nenechte se zmást, ve skutečnosti působí, že má mnohem víc než uváděná čísla. Jsou to velká kola a vytočená geometrie, které definují schopnosti tohoto kola. Zároveň jsou stoupací schopnosti tohoto kola impozantní. Jedinečné částečně vnitřní vedení kabeláže rámu je elegantní řešení, které se snadno obsluhuje. Velké, utěsněné čepy zaručují dlouhou dobu bezproblémové funkce bez servisu.
-32%
NS Bikes Rag+ 3 2023
NS Bikes

Rag+ 3

NS Bikes Rag+ 3 2023 V poslední době se cyklistika na štěrku velmi rozšířila a není divu. Tato kola jsou skutečně všestrannými stroji jak pro začátečníky, tak pro zkušené cyklisty. Byli jsme ve hře od začátku s gravelovým kolem, které mělo ve své dna dirtové dědictví. Model rag+ se stal oblíbeným mezi našimi zaměstnanci a přáteli, a to i mezi těmi, kteří by o kole s drop barem dříve ani neuvažovali. Škála využití je nekonečná - od dojíždění do práce až po amatérské cx závody nebo prostě k použití jako fitness kolo. Několik montážních bodů vám umožní vzít si s sebou vše, co potřebujete, takže rag+ je připraven i na vaše další velké dobrodružství. Rag je zkratka pro road & gravel (silnice a šotolina) a to "plus" je tam proto, že na něm můžete jezdit se standardními silničními plášti 700c, šotolinovými plášti 700c (až 45c) nebo dokonce s 27,5" koly s plášti o velikosti až 2,2"! Rag+ 3 je novinkou v nabídce a přichází s příjemnou cenou, ale přesto je vybaven nejnovějšími technologiemi včetně pořádného pohonu 1x s kazetou s širokým rozsahem, kotoučovými brzdami a průchozími osami. Rám rag 2022 prošel revizí geometrie, díky níž je toto kolo stabilnější a pohodlnější: hlavové trubky jsou vyšší, čímž se jezdec dostává do pohodlnější pozice (i když jsme nezacházeli příliš daleko - stále chceme zachovat sportovní charakter kola), reach je delší a hlavový úhel je volnější.  
-15%
NS Bikes Rag+ JR 2023
NS Bikes

Rag+ JR

NS Bikes Rag+ JR 2023 Přemýšleli jste o tom, že byste vzali své děti na výlet po béčkových silnicích a toulali se po venkovských cestách? Co takhle zúčastnit se místního závodu cx? Je pro to horské kolo opravdu tím pravým nářadím? Myslíme si, že ne. Myslíme si, že děti potřebují skutečné šotolinové kolo, stejně jako dospělí. Rag jr byl jedním z nejnáročnějších projektů za poslední dobu. Zmenšení gravelového kola se ukázalo jako těžší, než jsme očekávali, nicméně investovat čas a energii do vývoje se vyplatilo. Mezi prvky, které stojí za zmínku, patří ergonomicky navržený kokpit, řídítka s optimálním spádem a dosahem, správně umístěné kapotáže pro malé ruce, zmenšené 35mm gravel pláště s rychle se odvalujícím vzorkem a krátké kliky s úzkým q-faktorem. Geometrii lehkého rámu a vidlice jsme museli nějakou dobu ladit a nakonec jsme dospěli k číslům, která pohodlně padnou dětem vysokým od 135 cm do 150 cm (spodní hranice rozsahu bude vyžadovat montáž kratšího představce). Přestože zvyknout si na kolo s padací tyčí může chvíli trvat, úsilí potřebné k osvojení dovedností se vyplatí. To platí zejména v případě, že většinu času trávíte na rychlých, otevřených polních cestách v relativně rovinatém terénu. Rozsah dítěte na minibiku je výrazně větší než na jakémkoli horském kole. Také blatníky po celé délce otevírají možnosti pohodlné jízdy za mokra. Rag jr může zaujmout i děti, které chtějí zkusit cyklokros, a umožní jim, aby se sžily s jízdní pozicí v.. Společnost schwalbe totiž vyrábí 26" specifické cyklokrosové pláště s velmi agresivním vzorkem, které jsou ideální pro dovádění v blátě. Milujeme rag jr, tohle kolo prostě valí a každé dítě, které to s cyklistikou myslí vážně, by ho mělo mít ve své výbavě. 
KURsport.cz