Pozvánka ke kouzelnému stromu CRAFTOVNÍK

Všem moc děkujeme za supr sobotu a účast. Fotky najdete 👉 FACEBOOKu

Plody našeho Craftovníku v Českém Švýcarsku by měly dozrát v sobotu 14. října.
Od pondělí 9. října se na této stránce začnou postupně objevovat informace, indicie a nápovědy, které vám pomohou najít místo a čas rozkvětu našeho Craftovníku.

Znáte legendu o skandinávském stromu, kterému se říká CRAFTOVNÍK (neboli Crafttus Sverigus)? Že jste o tom ještě neslyšeli? Tak tedy čtěte dál …

Daleko na severu, v drsných skandinávských podmínkách uprostřed nekonečných lesů, bažin a pustých plání, se během dlouhých večerů vypráví legenda o stromu Craftovníku.
Nikdo vlastně neví, jak vypadá. Nikdo ani neví, kde roste. Až do chvíle, než jednou jedinkrát za svůj život rozkvete, aby pak vydal ty nejpodivuhodnější plody, které kdo kdy spatřil. Plodů bývá vždy přesně 40!

A my v KURsportu jsme dostali jisté indicie, že silný skandinávský vítr zavál jedno ze semínek tohoto kouzelného stromu do našeho pohádkového kraje 😊 A vše napovídá, že by měl možná vykvést ještě letos na podzim. A protože nejsme žádní hamouni, tak jsme se rozhodli, že se s vámi o tuto zvláštní událost podělíme a rádi s vámi kouzelný strom Craftovník najdeme, abychom mohli společně očesat jeho plody v podobě triček Craft.

 

Akce je určená pro všechny sportovce, kteří si potrpí na kvalitě severské značky CRAFT.
Až nastane čas sklizně, tak se zde dozvíte vše potřebné :)

Další info o akci najdete také na FACEBOOKu

Aby toho nebylo málo, tak jsme pro Vás připravili v rámci Craftovníku exkluzivní Podzimní testování elektrokol SPECIALIZED

Jednotlivé indicie, nápovědy

  • "0" indicie 

       Mapa, ve které oblasti najdete náš Craftovník

zdroj: https://mapy.cz/
 
  • 1. nápověda - pondělí 9.10.2017

O víkendu jsme jeli na kole směrem České Švýcarsko a kdesi v údolí nedaleko Dolského mlýna hvízdal vítr podivuhodnou básničku o tom, že by měl v našem kraji již brzy vykvést kouzelní strom CRAFTOVNÍK.

  • 2. nápověda - úterý 10.10.2017

Dneska nám jedna paní zákaznice na prodejně KURsport v České Lípě povídala, že by měl o víkendu vykvést kouzelný strom Craftovník. A údajně by to k němu mělo být z Děčína do 15km.

  • 3. nápověda - středa 11.10.2017

Co se to venku děje? Včera večer po práci byl jeden prodavač z KURsportu - Ústí n. L. na procházce v Tiských stěnách a při procházce ve skalním městem našel kešku, kde stálo na lístečku „v sobotu 14. října rozkvete strom jménem Craftovník“.

  • 4. nápověda - čtvrtek 12.10.2017

Už jsi to slyšel? Prý vodník ze Staré Olešky učí žáby v rybníce skandinávské písničky. A jedna rybka povídala, že o víkendu bude velká sláva.

  • 5. nápověda - pátek 13.10.2017

Tak a je to jasné – zítra v sobotu 14. října rozkvete na Staré Olešce podivuhodný skandinávský strom CRAFTOVNÍK. Sraz bude ve 14h v areálu Penzionu Vyhlídka. Poté bude připraven zábavný orienťák pro cyklisty, běžce i turisty – každý si budete moct zvolit náročnost a délku trasu dle svého, abyste byli u Craftovníku jako první 😊 Až strom společně očesáme, tak kdo bude chtít – může s námi posedět a dát si výbornou malinovku či jiné nápoje. V případě, že vám během sbírání plodů vyhládne, tak  si jistě budeme moct objednat skvělou pizzu nebo jiné dobroty.
Nezapomeňte, že plodů je jen 40 a děti jsou vítány.

   

  


Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz