Shaman Racing

DH Comp


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Tento napínák je určený především pro DH. Funguje pouze v kombinaci s vnitřním a vnějším rockringem potřebné velikosti, rozteče a počtu upínacích otvorů. Provedení pro převodníky od 32 do 46 zubů. Díky své velice jednoduché a pevné konstrukci zajišťuje snadnou funkci hlavně při závodním nasazení. V porovnání s napínákem 4X, který slouží pouze jako vodítko řetězu, napínák DH díky rockringům, funguje zároveň i jako chránič řetězu, převodníku a klik proti jejich poškození. Napínák DH je použitelný pro veškeré druhy středových osiček (čtyř i tisícihranné, ISIS i Octalink). Zároveň jsou na základně vyfrézovány zahloubené drážky pro uchycení napínáku na kola vybavená mezinárodním upínacím standardem ISCG.


SPECIFIKACE

Materiál: AL 2024 6mm
Hmotnost: 300g
Rozměry: 32–46t, BB + ISCG system
Barva: černá
 


O ZNAČCE

Každá část produktů ShamanRacing je vyráběna v České republice. Díky tomuto faktu může ShamanRacing flexibilně reagovat na požadavky svých zákazníků.

Za každým produktem ShamanRacing je poctivé testování v terénu ať už profesionálními nebo běžnými jezdci ve všech možných podmínkách. Heslo „Tested on human“ mluví za vše.

ShamanRacing jde s dobou a sleduje nejnovější trendy na trhu a díky výrobě v ČR může téměř ihned reagovat na nové produkty v cyklistice.


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz