Shaman Racing

DH Comp


PŮVODNÍ CENA 1 389 Kč -7%
1 290 Kč

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Tento napínák je určený především pro DH. Funguje pouze v kombinaci s vnitřním a vnějším rockringem potřebné velikosti, rozteče a počtu upínacích otvorů. Provedení pro převodníky od 32 do 46 zubů. Díky své velice jednoduché a pevné konstrukci zajišťuje snadnou funkci hlavně při závodním nasazení. V porovnání s napínákem 4X, který slouží pouze jako vodítko řetězu, napínák DH díky rockringům, funguje zároveň i jako chránič řetězu, převodníku a klik proti jejich poškození. Napínák DH je použitelný pro veškeré druhy středových osiček (čtyř i tisícihranné, ISIS i Octalink). Zároveň jsou na základně vyfrézovány zahloubené drážky pro uchycení napínáku na kola vybavená mezinárodním upínacím standardem ISCG.


SPECIFIKACE

Materiál: AL 2024 6mm
Hmotnost: 300g
Rozměry: 32–46t, BB + ISCG system
Barva: černá
 


O ZNAČCE

Každá část produktů ShamanRacing je vyráběna v České republice. Díky tomuto faktu může ShamanRacing flexibilně reagovat na požadavky svých zákazníků.

Za každým produktem ShamanRacing je poctivé testování v terénu ať už profesionálními nebo běžnými jezdci ve všech možných podmínkách. Heslo „Tested on human“ mluví za vše.

ShamanRacing jde s dobou a sleduje nejnovější trendy na trhu a díky výrobě v ČR může téměř ihned reagovat na nové produkty v cyklistice.


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Související produktyPřihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz