Specialized FSR

FSR

PŘEVEZMĚTE KONTROLU

Ať už ze sebe ždímete všechno pří závodě UCI cross country napříč terénem nebo sjíždíte svůj oblíbený single track, FSR je navržený tak, aby vám pomáhal dosahovat nejlepších možných zážitků z jízdy tím, že zvyšuje pohodlí, kontrolu a účinnost na jakémkoli terénu. Ohromná univerzálnost FSR dává inženýrům Specialized volnost v tom, aby jej zdokonalili pro různé druhy jízdy a aby tím poskytli širší paletu jízdních vlastností pro určitý účel, než jakou poskytuje jakýkoli jiný systém odpružení na trhu.

JAK TO FUNGUJE

PLNĚ AKTIVNÍ

FSR je plně aktivní design, což znamená že volně reaguje na hrboly a díry, zároveň udržuje pneumatiku v kontaktu s terénem a poskytuje pohon a kontrolu, které jsou nutné pro efektivnější změnu rychlosti a směru. Být plně aktivní zvyšuje efektivitu jízdních vlastností udržováním hybnosti, jak jen je to možné v drsném terénu. Bolest a vyčerpání se minimalizují, protože kolo izoluje jezdce od vlivu nerovností na nejvyšší možné úrovni.

PLNĚ NEZÁVISLÝ

FSR pracuje s vámi, ne proti vám. Pečlivé umístění středů činí systém FSR téměř úplně neutrální, připravený stlačit se a znovu se zvednout a je virtuálně neovlivňovaný řetězem nebo brzdnými silami. Poskytuje lepší kontrolu isolací brzdných sil, dokonce i při velkém zpomalení. Pohyb zadního odpružení nemá funkčně žádný vliv na zdvih pedálů, eliminuje „zpětné kopání (kick back)“ a „propad“ pedálů, protože odpružení absorbuje nerovnosti.

Specialized_FSR_XC_Expert_gold.jpg


Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz