SRAM

X01 X-Sync, 30 zubů, 94 BCD, AL 5mm, CNC


1 690 Kč

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

SPECIFIKACE

SRAM X01 X-Sync, 30 zubů, 94 BCD, AL 5mm, CNC

The SRAM X01 hnací ústrojí nese tradici naši šampionáty-vyhrávající SRAM 1× filozofie – celou cestou z kopce dolů. Instaluce je jednoduší, hnací ústrojí je lehčí. Řazení je rychlé a solidní. 

  • Počet zubů: 30
  • Materiál: Al
  • Tloušťka: 5 mm
  • Rozteč šroubů: 94 mm
  • Kompatibilita: 11 rychlostí
  • Barva: černá/stříbrná
  • Určeno pro kliky Sram X01.

X-SYNC – speciální vzor zubů – široký zub střídá úzký zub – perfektně kopíruje vnitřní a vnější články řetězu a dosahuje tak maximální kontroly.


VIDEO

O ZNAČCE

SRAM je americká značka zabývající se výrobou a prodejem cyklistických komponentů. Firma SRAM se specializuje pouze na cyklistické komponenty, které chce dělat nejlépe na světě. Tato firma měla na začátku jediný cíl – vytvořit absolutně nejlepší řazení a změnit cyklistický svět navždy se zavedením otočného řazení Grip Shift.
SRAM spojil své síly s firmou ROCK SHOX, která se zabývá odpužením na horských kolech. Toto spojení vyvolalo v cyklistické veřejnosti mnoho diskuzí. Dále je firma SRAM spojena s cyklitickými firmami AVID a TRUVATIV, které se specializují na výrobu brzd a klik.
Prostřednictvím vyjmenovaných spojení obsáhl SRAM celého řadícího a pohonného systému na kole a nyní se věnuje novým technologiím a postupům.


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz