TREK

Checkpoint SL 7POPIS

Trek Checkpoint SL 7 2021

Checkpoint SL 7 v sobě kombinuje náš nejlepší karbonový rám pro štěrková kola se špičkovými díly zajišťujícími výkon a neuvěřitelnou kvalitu jízdy při těch nejdrsnějších a nejnáročnějších dobrodružstvích. Lehký rám z karbonu OCLV s prvkem IsoSpeed tlumícím nerovnosti štěrkového povrchu, bezdrátový elektronický pohon SRAM, karbonová kola a extra úchyty na výbavu a příslušenství, jež zajišťují pohodlí a schopnost zvládnout další výpravu v jakémkoli prostředí.

Je pro vás vhodné, pokud…

Chcete karbonové kolo na štěrk prahnoucí po dobrodružství, s nímž pokoříte ty nejdrsnější a nejdelší trasy, včetně působivých závodů, jako jsou Dirty Kanza, Land Run 100 a Trans Iowa. Rovněž si přejete hbité, přesné a bezdrátové řazení, které nabízí elektronická převodovka, a karbonová kola pro větší pohodlí v drsném terénu.

Získáte toto vybavení

Rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním prvkem IsoSpeed, bezdrátový elektronický pohon SRAM 1×12 s kazetou se širokým rozsahem, výkonné hydraulické kotoučové brzdy, kola Bontrager Aeolus Pro 3V z karbonu OCLV se širokými 700×40c gravelovými plášti, které poskytují extra trakci a stabilitu, a řídítka pohlcující vibrace. Pojme až 45c pláště.

Na závěr

Toto kolo hravě zvládá ty nejnáročnější závody na štěrku a nejdrsnější bikepackingová dobrodružství na jakémkoli povrchu. Je lehké, rychlé, pohodlné a má díly profesionální kvality, jako jsou např. pokročilý bezdrátový elektronický pohon a karbonová kola.

Proč si je zamilujete:

  1. Pohon SRAM Force eTap AXS je chytrý, hladký a zcela bezdrátový.
  2. Přehazovačka XX1 AXS a kazeta se širokým rozsahem si hravě poradí s drsnými horskými podmínkami. Jsou mimořádně výkonné na drsném a rozmanitém štěrkovitém povrchu.
  3. Pružící prvek IsoSpeed vyhlazuje nerovnosti štěrkového povrchu. Můžete tak vyrazit dále, objevovat nová místa a vydržet déle svěží.
  4. Extra úchyty na horní rámové trubce, sedlové trubce a po obou stranách dolní rámové trubky usnadňují převážení další výstroje a vody.
  5. Patka Stranglehold usnadňuje doladění geometrie nebo přepnutí na singlespeed.

 


SPECIFIKACE
Hmotnost 56 – 8,65 kg/19,07 libry
Rám Karbon OCLV řady 500, IsoSpeed, kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek Control Freak, sedlovka optimalizovaná pro jízdu, držák řetězu 3S, úchyty na nosič a blatníky, kotouč s úchytem Flat Mount, patky Stranglehold, pevná osa 142 × 12 mm.
Vidlice Checkpoint, karbon, kónický karbonový sloupek, úchyty na nosič, úchyty na blatník, kotouč s úchytem Flat Mount, pevná osa 12 × 100 mm.
Kola Bontrager Aeolus Pro 3V, karbon OCLV, umožňují použití bezdušových plášťů, šířka ráfku 25 mm, unášeč SRAM XD-R, přední pevná osa 100×12 mm, zadní pevná osa 142 × 12 mm.
Pláště Bontrager GR1 Team Issue, umožňující použití bezdušových plášťů, odolná vrstva Inner Strength, aramidová patka, 120 tpi, 700×40c.
Řazení SRAM Force eTap AXS, 12 rychlostí.
Přehazovačka SRAM XX1 Eagle AXS
Klika SRAM Force D1, 40 zubů, osa 24 mm.
Středové složení Trek BB90
Kazeta SRAM XG-1295 Eagle, 10–50, 12 rychlostí
Řetěz SRAM XX1 Eagle, 12 rychlostí.
Sedlo Bontrager Arvada Elite, ližiny z nerezové oceli, šířka 154 mm.
Sedlovka Karbonový sedlový nástavec Bontrager Ride Tuned, offset 20 mm.
Řidítka Bontrager Pro IsoZone VR-CF, karbon OCLV, 31,8 mm, vnitřní vedení Di2.
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů.
Gripy Omotávka řídítek Bontrager Supertack Perf
Hlavové složení Integrované FSA, zapouzdřené ložisko, 1–1/8 palce horní, 1,5 palce dolní.
Brzdy Hydraulická kotoučová verze SRAM Force eTap AXS.

TABULKA VELIKOSTÍ O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz