TREK

DOMANE 2.3


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Trek DOMANE 2.3 2016

Proč ROAD ALUMINIUM?

Silniční kola s hliníkovým rámem jsou díky nejmodernějším technologiím lepší než kdy dříve. Novinka v podobě řady Émonda ALR představuje nejlehčí hlíníkový rám, který svou lehkostí mnohdy překonává i některé rámy karbonové. Již neplatí, že závodní kolo musí být automaticky karbonové. Na rámech řady Domane 2 se naopak nachází pružící prvek IsoSpeed, který zvyšuje pohodlí. Úvodní řadou silničních kol jsou silničky řady Series 1, které jsou vhodné jako tréninkové a sportovní modely.

1. LEHKÝ HLINÍKOVÝ RÁM ÉMONDA ALR
Prémiový hliníkový rám Emonda ALR, vyrobený ze slitiny Alpha 300 Aluminium, v sobě spojuje tuhost a pevnost s minimální váhou.

2. CELOKARBONOVÁ VIDLICE
Vidlice na nejvyšších hliníkových modelech Émonda ALR je převzata z celokarbonových modelů Émonda SL. Jedná se o špičkovou celokarbonovou vidlici s asymetrickým E2 sloupkem. Tato vidlice je velmi lehká, ale zároveň dokáže skvěle pohlcovat nerovnosti.

3. TECHNOLOGIE NEVIDITELNÝCH SVARŮ
Dokonalé spojení hliníkových trubek je znakem všech rámů značky TREK. Revoluční technologie umožňuje ještě lepší spojení jednotlivých trubek. Zároveň je možné, při použití méně materiálu, zajistit ještě vyšší pevnost.

4. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA
Na všechny hliníkové silniční rámy TREK je poskytována doživotní záruka pro prvního majitele. To je důkaz toho, že si za svým karbonem skutečně stojí, protože žádný jiný výrobce nenabízí na svá kola takové záruky, jako právě TREK.


SPECIFIKACE
Rám 200 Series Alpha Aluminum, IsoSpeed
Vidlice Trek IsoSpeed carbon, SpeedTrap compatible
Velikost 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62cm
Kola Bontrager Tubeless Ready
Pláště Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700×25c
Řazení Shimano 105, 11 speed
Přesmykač Shimano 105
Přehazovačka Shimano 105
Kliky Shimano RS500, 50/34 (compact)
Kazeta Shimano 105, 11–32, 11 speed
Sedlo Bontrager Paradigm 1
Sedlovka Bontrager Alloy, 2-bolt head, 27.2mm, 8mm offset
Řidítka Bontrager Race, VR-C, 31.8mm
Představec Bontrager Race Lite, 31.8mm, 7 degree
Hlavové složení 1–1/8" semi-cartridge bearings
Brzdy Alloy dual-pivot
Gripy Bontrager gel cork tape

VIDEO

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz