INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: PRODEJNY jsou OTEVŘENÉ pro servis, prodej náhradních dílů a výdej objednávek z eshopu.
INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: PRODEJNY jsou OTEVŘENÉ pro servis, prodej náhradních dílů a výdej objednávek z eshopu.
OTEVŘENÉ PRODEJNY pro servis, prodej náhradních dílů, výdej eshopu.

TREK

DOMANE 4.0 DISC


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Trek DOMANE 4.0 DISC 2016

PROČ DOMANE SERIES? 

Závod Paříž-Roubaix představuje jeden z absolutních vrcholů silničářské sezóny. Jarní klasiky jsou extremně náročné a zvítězit v nich může jen nejlépe připravený jezdec, který se může na své kolo 100% spolehnout. TREK Domane je kolo s pru- žícím prvkem ISO Speed, které vzniklo ve spolupráci s hvězdou světové cyklistiky Fabianem Cancellarou. Jeho přezdívka Spartacus hovoří sama za sebe. Jízda na Domane je pohodlná, ale zároveň překvapivě lehká. Kolo se každým šlápnutím hrne vpřed a důkazem je i to, že Spartacus s tímto kolem absolvuje celou sezónu, nejen jarní závody na kostkách. Pokud chcete oproti svým soupeřům stejnou výhodu, kterou má i Fabian, zvolte si Domane.

1. NEJVYŠŠÍ VÝKONNOST
Díky Power Transfer Construction je TREK Domane kolo, které je připraveno podávat maximální výkon za všech podmínek. Důkazem může být i to, že na Domane absolvoval Fabian Cancellara celou závodní sezónu 2014. Zajistil si na něm vítězství na závodech Kolem Flander, E3 a Paříž-Roubaix. Myslíte, že by si Fabian vzal kolo, které mu nezajistí 100% výkon? 

2. PROJECT ONE – DESIGN A KOMPONENTY NA PŘÁNÍ
Díky Project One má každý zákazník takřka neomezené možnosti při výběru svého nového silničního kola TREK Émonda, Madone, Domane a Speed Concept. Je možné vybrat si z minimálně 6-ti barevných kombinací bez příplatku a nespočet dalších designů, kdy má zákazník možnost umístit si pod lak i svou jmenovku. Samozřejmostí je možnost výběru jiné sady (Sram/Shimano), zapletených kol a dalších komponentů. Vyzkoušejte konfigurátor na www.trekbikes.cz

3. JISTOTA A STABILITA
Díky vyvážené Endurance geometrii jsou kola Domane velmi stabilní a mají předvídatelný jizdní projev. Aby na rozbitých, silnicích nehrozilo padáni řetězu, je kolo navíc vybavené 3S chráničem proti jeho padání. 

4. POHODLÍ
Pružíci prvek ISO Speed umístěný u sedlové trubky zajišťuje excelentní pohlcování nerovností. Jízda na kole TREK Domane je tak výjimečně příjemná bez ohledu na to, po jak kvalitní silnici jedete. Potvrzeno vítězstvím na Pařiž-Roubaix, připraveno pro Vás.


SPECIFIKACE
Rám 400 Series OCLV Carbon, IsoSpeed, disc balanced post mount, 142×12 Closed Convert dropout, vanishing mudguard mounts, E2, BB90, DuoTrap compatible, 3S chain keeper
Vidlice Trek IsoSpeed carbon disc, E2, 15mm thru-axle
Velikost 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62cm
Kola Bontrager Tubeless Ready disc
Pláště Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700×25c
Řazení Shimano Sora, 9 speed
Přesmykač Shimano Sora, braze-on
Přehazovačka Shimano Sora
Kliky Shimano Sora, 50/34 (compact)
Kazeta Shimano HG50 11–32, 9 speed
Sedlo Bontrager Paradigm 1
Sedlovka Bontrager Alloy, 2-bolt head, 27.2mm, 8mm offset
Řidítka Bontrager Race Blade VR-C, 31.8mm
Představec Bontrager Race Lite, 31.8mm, 7 degree
Hlavové složení Integrated, cartridge bearings, sealed, 1–1/8" top, 1.5" bottom
Brzdy TRP HY/RD cable/hydro disc, 160mm rotors
Gripy Bontrager gel cork tape

VIDEO

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:KURsport.cz