INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: PRODEJNY jsou OTEVŘENÉ pro servis, prodej náhradních dílů a výdej objednávek z eshopu.
INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: PRODEJNY jsou OTEVŘENÉ pro servis, prodej náhradních dílů a výdej objednávek z eshopu.
OTEVŘENÉ PRODEJNY pro servis, prodej náhradních dílů, výdej eshopu.

TREK

DOMANE 5.2


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Trek DOMANE 5.2 2016

PROČ DOMANE SERIES? 

UNIKÁTNÍ ŘADA POHODLNÝCH SILNIČNÍCH KOL, KTERÁ VZNIKLA VE SPOLUPRÁCI S KRÁLEM JARNÍCH KLASIK FABIANEM CANCELLAROU. ŠPIČKOVÝ KARBONOVÝ RÁM Z MATERIÁLU OCLV CARBON JE DOPLNĚN O PRUŽÍCÍ PRVEK ISO SPEED. TATO TECHNOLOGIE BYLA PROVĚŘENA
V NEJNÁROČNĚJŠÍCH ZÁVODECH JAKO JE PAŘÍŽ-ROUBAIX, TOUR DE FRANCE A ŘADA DALŠÍCH. POHODLÍ TOTIŽ NENÍ DŮLEŽITÉ JEN PRO HOBBY JEZDCE ALE I NEJLEPŠÍ ZÁVODNÍCI SVĚTA OCENÍ, KDYŽ JE PO DLOUHÝCH HODINÁCH V SEDLE NEBUDOU BOLET ZÁDA.

 

1. NEJVYŠŠÍ VÝKONNOST 
Díky Power Transfer Construction je TREK Domane kolo, které je připraveno podávat maximální výkon za všech podmínek. Důkazem může být i to, že na Domane absolvoval Fabian Cancellara celou závodní sezónu 2014. Zajistil si na něm vítězství na závodech Kolem Flander, E3 a Paříž-Roubaix. Myslíte, že by si Fabian vzal kolo, které mu nezajistí 100% výkon? 

2. PROJECT ONE – DESIGN A KOMPONENTY NA PŘÁNÍ 
Díky Project One má každý zákazník takřka neomezené možnosti při výběru svého nového silničního kola TREK Madone, Domane a Speed Concept. Je možné vybrat si z minimálně 6-ti barevných kombinací bez příplatku a nespočet dalších designů, kdy má zakazník možnost umístit si pod lak i svou jmenovku. Samozřejmostí je možnost výběru jiné sady (Sram/Shimano/ Campagnolo), zapletených kol a dalších komponentů.

3. JISTOTA A STABILITA 
Díky vyvážené Endurance geometrii jsou kola Domane velmi stabilní a mají předvídatelný jizdní projev. Aby na rozbitých silnicích nehrozilo padáni řetězu, je kolo navíc vybavené 3S chráničem proti padání řetězu. 

4. POHODLÍ 
Pružíci prvek ISO Speed umístěný u sedlové trubky zajišťuje excelentní pohlcování nerovností. Jízda na kole TREK Domane je tak výjimečně příjemná bez ohledu na to, po jak kvalitní silnici jedete. Potvrzeno vítězstvím na Pařiž-Roubaix, připraveno pro Vas. 

 


SPECIFIKACE
Rám 500 Series OCLV Carbon, E2, BB90, performance cable routing, 3S chain keeper, DuoTrap compatible, Ride Tuned seatmast, IsoSpeed
Vidlice Domane IsoSpeed full carbon, E2 asymmetric steerer
Velikost 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62cm
Kola Bontrager Race Tubeless Ready
Pláště Bontrager R3 Hard-Case Lite, 700×25c
Řazení Bontrager R3 Hard-Case Lite, 700×25c
Přesmykač Shimano Ultegra, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra
Kliky Shimano Ultegra, 50/34 (compact)
Kazeta Shimano Ultegra, 50/34 (compact)
Sedlo Bontrager Paradigm Race, chromoly rails
Sedlovka Bontrager Ride Tuned Carbon seatmast cap, 20mm offset
Řidítka Bontrager Race Lite IsoZone, VR-CF, 31.8mm
Představec Bontrager Race X Lite, 31.8mm, 7 degree
Hlavové složení Integrated, cartridge bearings, sealed, 1–1/8" top, 1.5" bottom
Brzdy Shimano Ultegra
Gripy Bontrager gel cork tape

VIDEO

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:KURsport.cz