TREK

Domane SL 5 Disc Women's


47 50 52 54 56
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Trek Domane SL 5 Disc Women's 2019

Dámské kolo Domane SL 5 Disc nabízí hladkou jízdu, rychlost a účinnost za skvělou cenu. Je ideální volbou pro jezdkyně, které chtějí přejít na karbonová kola a hodlají učinit výhodný nákup včetně diskových brzd, specifických kontaktních bodů pro ženy, kvalitní sady komponent a předního a zadního odpružení IsoSpeed.

Je pro vás vhodné, pokud…

Chcete vyrazit tam, kde auta nenajdete. Do volného prostoru, daleko od všeho. Souhlasíte se ženami, které upřednostňují dámská kola, jež jim dobře padnou, a chcete karbonový rám poskytující superhladkou jízdu s brzdným účinkem diskových brzd za každého počasí.

Získáte toto vybavení

Rám z karbonu OCLV řady 500 s předním a zadním odpružením IsoSpeed, výkonné diskové brzdy s úchytem Flat Mount a plná sada komponent Shimano 105 2×11. Dámské kolo Domane SL 5 Disc je rovněž vybaveno dotykovými body navrženými specificky pro ženy, vnitřním vedením kabeláže pro elegantní vzhled, slitinovým sedlovým nástavcem optimalizovaným pro jízdu a stabilní vytrvalostní geometrií zajišťující pohodlí na těch nejdelších

Na závěr

Karbon, pohodlí, funkčnost. Dámské kolo Domane SL 5 Disc je chytrou volbou, pokud přecházíte z hliníkového rámu a chcete pocítit velký skok ve výbavě. Má lehčí rám, díly specificky navržené pro ženy, přední a zadní odpružení IsoSpeed, diskové brzdy s úchytem Flat Mount a karbonovou vidlici.

Proč si je zamilujete?

  1. Jedná se o lehké karbonové kolo s diskovými brzdami za výbornou cenu. Je vybaveno dotykovými body specificky navrženými pro ženy, které jim od samého začátku lépe vyhovují.
  2.  Zvládá každý terén, a je tak výborným společníkem i na těch nejimpozantnějších silničních dobrodružstvích.
  3. Je to kolo s diskovými brzdami za nejvýhodnější cenu a je vybaveno předním i zadním odpružením IsoSpeed.
  4. Dámské kolo Domane SL 5 Disc je připraveno na závody i jízdu po nerovných silnicích a podává mimořádný výkon za každého počasí.

SPECIFIKACE
Rám Karbon OCLV řady 500, přední a zadní IsoSpeed, kónická hlavová trubka, BB90, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, vnitřní vedení lanek, skryté úchyty na blatníky, držák řetězu 3S, kompatibilní s DuoTrap S, sedlovka optimalizovaná pro jízdu
Vidlice Karbonová disková verze Domane, karbonový kónický sloupek, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa
Přední kazeta Zapouzdřené slitinové ložisko Bontrager, 12mm pevná osa
Zadní kazeta Slitina
Ráfky Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů, disková verze
Pláště Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700×32c
Řazení Shimano 105, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano 105, braze-on
Přehazovačka Shimano 105
Klika Shimano 105, 50/34 (kompaktní)
Středové složení BB90
Kazeta Shimano 105, 11–32, 11 rychlostí
Řetěz Shimano 105
Pedals Not included
Sedlo Bontrager Ajna Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu, offset 10 mm.
Řidítka Bontrager Comp VR-S, 31,8 mm
Gripy Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla.
Hlavové složení Integrované středové ložisko, zapouzdřené, horní 1–1/8 palce, spodní 1,5 palce.
Brzdy Hydraulické diskové brzdy Shimano s úchytem Flat Mount 105
Hmotnost 54cm – 9.33 kg / 20.58 lbs
Hmotnostní limit Kolo má maximální celkový hmotnostní limit (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu) 125 kg (275 liber).

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz