TREK

Domane SL 5 Women's


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Trek Domane SL 5 Women's 2018

Dámské kolo Domane SL 5 nabízí hladkou jízdu, rychlost a účinnost. Jedná se o ideální kolo pro ženy, které oceňují lehkost karbonu a rovněž upřednostňují pohodlí a výhodnou cenu. Dámské kolo Domane SL 5 je základním modelem kol s předním a zadním odpružením IsoSpeed. Je vybaveno kvalitními díly a dotykovými body, které ženám od samého začátku lépe vyhovují.

Je pro vás vhodné, pokud…

Chcete parádní a výkonné silniční kolo za skvělou cenu. Souhlasíte se ženami, které upřednostňují specificky dámská kola, která jim dobře padnou. Hledáte karbonový rám nabízející superhladkou jízdu a lehký výkon ráfkových brzd.

Získáte toto vybavení

Rám z karbonu OCLV řady 500 s předním a zadním odpružením IsoSpeed, výkonné ráfkové brzdy pro přímou montáž a plná sada komponent Shimano 105 2×11. Dámské kolo Domane SL 5 je rovněž vybaveno dotykovými body navrženými specificky pro ženy, vnitřním vedením kabeláže pro elegantní vzhled, karbonovou sedlovkou, standardními plášti 700×28 a stabilní vytrvalostní geometrií zajišťující pohodlí na těch nejdelších a nejdrsnějších silnicích.

Na závěr

Dámské kolo Domane SL 5 je základní karbonový model v naší řadě. Pokud si však trochu připlatíte oproti hliníkovým modelům, pocítíte velký skok ve vybavení, k němuž patří lehčí rám, díly specificky navržené pro ženy, přední a zadní odpružení IsoSpeed, celokarbonová vidlice a sedlovka optimalizovaná pro jízdu.

Proč ho máme rádi?

  1. Jedná se o lehké karbonové kolo za výbornou cenu. Je vybaveno dotykovými body specificky navrženými pro ženy, kterým od samého začátku lépe vyhovuje.
  2. Je to kolo za nejvýhodnější cenu a je vybaveno předním i zadním odpružením IsoSpeed.
  3. Dámské kolo Domane SL 5 je velmi univerzální a vhodné na závody, klubové jízdy a nerovné terény.

SPECIFIKACE
Rám Karbon OCLV řady 500, přední a zadní IsoSpeed, kónická hlavová trubka E2, BB90, brzdy pro přímou montáž, konstrukce s přenosem síly Power Transfer, skryté úchyty na blatníky, vnitřní vedení kabeláže, držák řetězu 3S, kompatibilní s DuoTrap S, sedlovka optimalizovaná pro jízdu
Vidlice Karbonová konstrukce Domane, karbonový sloupek E2, brzdy typu přímá montáž
Přední kazeta Slitina
Zadní kazeta Slitina
Ráfky Bontrager umožňující použití bezdušových plášťů
Pláště Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700×25c
Řazení Shimano 105, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano 105, braze-on
Přehazovačka Shimano 105
Klika Shimano 105, 50/34 (kompaktní)
Středové složení BB90
Kazeta Shimano 105, 11–32, 11 rychlostí
Řetěz Shimano 105
Pedals Není zahrnuto
Sedlo Bontrager Ajna Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Slitinový sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu, offset 10 mm
Řidítka Bontrager Comp VR-S, 31,8 mm
Gripy Omotávka Bontrager gel/korek
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Hlavové složení Integrované středové ložisko, zapouzdřené, horní 1–1/8", spodní 1,5"
Brzdy Shimano 105, přímá montáž
Hmotnost 56 cm – 8,67 kg / 19,12 lbs
Hmotnostní limit Kolo má maximální celkový hmotnostní limit (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu) 125 kg (275 liber).

VIDEO

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz