INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: PRODEJNY jsou OTEVŘENÉ pro servis, prodej náhradních dílů a výdej objednávek z eshopu.
INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: PRODEJNY jsou OTEVŘENÉ pro servis, prodej náhradních dílů a výdej objednávek z eshopu.
OTEVŘENÉ PRODEJNY pro servis, prodej náhradních dílů, výdej eshopu.

TREK

EMONDA S 6


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Trek EMONDA S 6 2015

Proč Émonda?

Émonda je úplně nová řada silničních kol TREK, která vznikla ve spolupráci se závodníky týmu TREK Factory Racing. Vývoj trval několik let a výsledkem mnoha prototypů a měsíců testovacích jízd je nejlehčí produkční kolo na světě. Nejvyšší model Émonda SLR 10 váží totiž pouze 4,6 kg, což je hluboko pod váhovým limitem UCI. TREK se ale u řady Émonda nezaměřil pouze na váhu. Cílem bylo vytvořit nejlepší kolo pro závodníky celkového pořadí etapových závodů. Váha, pohodlí, ovladatelnost i design – to vše hrálo při vývoji významnou roli. Émonda je nabízena ve třech řadách, takže své superlehké silniční kolo si vybere opravdu každý.

1. NEJNIŽŠÍ HMOTNOST
Kola řady Émonda jsou navržena s ohledem na nejlepší jízdní vlastnosti v kombinaci s absolutně minimální hmotností. Nejlehčí rám Émonda SLR váží pouze 690 g a celé kolo Émonda SLR 10 je s hmotností 4,6 kg skutečně lehké jako pírko. 

2. PROJECT ONE – DESIGN A KOMPONENTY NA PŘÁNÍ 
Díky Project One má každý zákazník takřka neomezené možnosti při výběru svého nového silničního kola TREK Émonda, Madone, Domane a Speed Concept. Je možné vybrat si z minimálně 6-ti barevných kombinací bez příplatku a nespočet dalších designů, kdy má zákazník možnost umístit si pod lak i svou jmenovku. Samozřejmostí je možnost výběru jiné sady (Sram/Shimano), zapletených kol a dalších komponentů. Vyzkoušejte konfigurátor na www.trekbikes.cz

3. OCLV CARBON – HAND MADE IN USA
Technologie výroby karbonu, kterou TREK vyvýjí a zdokonaluje již déle než 20 let. Vývoj OCLV Carbon rámů probíhá přímo v továrně firmy TREK ve státě Wisconsin. Díky tomu nikdo nemá s karbonem takové zkušenosti jako právě TREK. Rámy Émonda SLR jsou vyrobeny z nejlepšího možného materiálu – OCLV 700 Carbon. 

4. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA 
Na všechny karbonové silniční rámy TREK je poskytována doživotní záruka pro prvního majitele. To je důkaz toho, že si za svým karbonem skutečně stojí, protože žádný jiný výrobce nenabízí na svá kola takové záruky jako právě TREK.


SPECIFIKACE
Rám Ultralight 300 Series OCLV Carbon, ride-tuned performance tube optimization, E2, BB86.5, 3S chain keeper, DuoTrap compatible
Vidlice Émonda carbon, E2
Velikost 44, 47, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64cm
Kola Bontrager Tubeless Ready
Pláště Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700×23c
Řazení Shimano Ultegra, 11 speed
Přesmykač Shimano Ultegra
Přehazovačka Shimano Ultegra
Kliky Shimano Ultegra, 50/34 (compact)
Kazeta Shimano Ultegra, 11–28, 11 speed
Sedlo Bontrager Paradigm 1
Sedlovka Bontrager Alloy, 2-bolt head, 27.2mm, 8mm offset
Řidítka Bontrager Race, VR-C, 31.8mm
Představec Bontrager Race Lite, 31.8mm, 7 degree
Hlavové složení Integrated, cartridge bearings, sealed, 1–1/8" top, 1.5" bottom
Brzdy Shimano Ultegra
Gripy Bontrager gel cork tape

VIDEO

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:KURsport.cz