INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: PRODEJNY jsou OTEVŘENÉ pro servis, prodej náhradních dílů a výdej objednávek z eshopu.
INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: PRODEJNY jsou OTEVŘENÉ pro servis, prodej náhradních dílů a výdej objednávek z eshopu.
OTEVŘENÉ PRODEJNY pro servis, prodej náhradních dílů, výdej eshopu.

TREK

EMONDA SL 6 WSD


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Trek EMONDA SL 6 WSD 2015PROČ ÉMONDA SL / S? 

Značka TREK je známá tím, že nabízí a vyvýjí kola, která jsou na technologické špičce cyklistického průmyslu. Ovšem také platí, že se nové technologie snaží co nejvíce zpřístupnit také široké cyklistické veřejnosti. Důkazem toho jsou řady silničních kol Émonda SL a S. Tyto modely, která vycházejí z nejvyššího modelu SLR, jsou velmi lehké a pohodlné, přitom jsou ale o poznání dostupnější. Pokud chcete opravdu skvělé a lehké silniční kolo, máme pro Vás jednoznačné řešení – TREK Émonda. 

 

1. MINIMÁLNÍ HMOTNOST
Nejen nejvyšší model Émonda SLR, ale také modely Émonda SL a Émonda S jsou navrženy s ohledem na minimální hmotnost tak, aby se jednalo o nejlehčí kola ve své kategorii.   

2. OCLV CARBON
Technologie výroby karbonu, kterou TREK vyvýjí a zdokonaluje již déle než 20 let. Vývoj OCLV Carbon rámů probíhá přímo v továrně firmy TREK ve státě Wisconsin. Díky tomu nikdo nemá s karbonem takové zkušenosti, jako právě TREK. Rámy Émonda SL jsou vyrobeny ze špičkového materiálu OCLV 500 Carbon. Émonda S využívá OCLV 300 Carbon.

3. MODERNÍ TECHNOLOGIE
Na rámech Émonda SL jsou použity špičkové technologie. Integrovaná sedlovka zvyšuje komfort a Bluetooth čidlo DuoTrap S umožňuje spárovat kolo s mobilním telefonem. Díky vnitřnímu vedení lanek působí kolo čistým a elegantním dojmem. Samozřejmostí je příprava pro montáž elektrického řazení včetně integrované baterie.

4. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA
Na všechny karbonové silniční rámy TREK je poskytována doživotní záruka pro prvního majitele. To je důkaz toho, že si za svým karbonem skutečně stojí, protože žádný jiný výrobce nenabízí na svá kola takové záruky, jako právě TREK.

 


SPECIFIKACE
Rám Ultralight 500 Series OCLV Carbon, ride-tuned performance tube optimization, E2, BB90, internal cable routing, 3S chain keeper, DuoTrap S compatible, Ride Tuned seatmast
Vidlice Émonda full carbon, E2
Velikost 44, 47, 50, 52, 54, 56cm
Kola Bontrager Race Tubeless Ready
Pláště Bontrager R2 Hard-Case Lite, 700×23c
Řazení Shimano Ultegra, 11 speed
Přesmykač Shimano Ultegra, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra
Kliky Shimano Ultegra, 50/34 (compact)
Kazeta Shimano Ultegra, 11–28, 11 speed
Sedlo Bontrager Affinity 2 WSD, hollow chromoly rails
Sedlovka Bontrager Ride Tuned Carbon seatmast cap, 20mm offset
Řidítka Bontrager Race, VR-S shallow drop, WSD sized, 31.8mm
Představec Bontrager Race X Lite, 31.8mm, 7 degree
Hlavové složení Integrated, cartridge bearings, sealed, 1–1/8" top, 1.5" bottom
Brzdy Shimano Ultegra
Gripy Bontrager Microfiber tape

VIDEO

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:KURsport.cz