TREK

LUSH S 27.5


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Trek LUSH S 27.5 2015

PROČ LUSH? 

DÁMSKÁ ŘADA CELOODPRUŽENÝCH KOL, KTERÁ VYUŽÍVÁ NEJMODERNĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ FIRMY TREK. ODPRUŽENÍ JE SPECIÁLNĚ NASTAVENO TAK, ABY PŘESNĚ ODPOVÍDALO ŽENSKÝM POTŘEBÁM A MÍRNĚ ODLIŠNÉMU STYLU JÍZDY. 27,5" KOLA NAVÍC PŘINÁŠEJÍ JEŠTĚ LEPŠÍ STABILITU A VYŠŠÍ SETRVAČNOSTI PRO MAXIMÁLNÍ POŽITEK Z JÍZDY. 

 

1. DÁMSKÁ WSD GEOMETRIE 
Na dámských kolech TREK je použita speciální dámská geometrie, která přesně odpovídá určení konkrétního modelu. Všechny dámské rámy jsou tvarovány tak, aby se na ně snadno nastupovalo. WSD modely mají upravený rozsah velikostí, aby si každá žena mohla vybrat své kolo TREK. 

2. ABP CONVERT 
Systém Active Braking Pivot (ABP) je klíčovým prvkem všech celoodpružených kol značky TREK. Brzdění je nezávislé na odpružení, takže kolo má lepší vlastnosti v terénu. ABP přináší navíc o 40 % pevnější uchycení zadního kola v rámu. Jezdec má možnost volby, zda použije pevnou osu 142 × 12 mm nebo klasickou osu 135 × 5 mm, stačí pouze prohodit výměnné patky. 

3. DRCV TLUMENÍ 2 V 1 
Vzduchové odpružení vyvinuté ve spolupráci s firmou FOX. První stupeň je stále aktivní, ale druhý se zapojí automaticky až při potřebě vyššího zdvihu. Díky tomu je tlumení citlivé na malých i velkých nerovnostech. Na vybraných modelech je pak navíc použit i tlumič RE:aktiv, vycházející z poznatků Formule 1. Exklusivně pouze na kolech TREK. 

4. 27.5” KOLA 
27.5” kola představují ideální kompromis pro jízdu po trailech a v náročnějším terénu. Oproti dříve používanému průměru (26”) tato větší kola lépe překonávají překážky a jízda na kole je klidnější a stabilnější. Navíc jedete rychleji díky větší setrvačnosti. Pro celoodpružená dámská kola je 27.5” jasnou volbou.

5. UNIKÁTNÍ TVAR RÁMU 
Všechna nová dámská kola značky TREK využívají unikátní tvarování rámu. Díky prohnutí horní rámové trubky se výrazně usnadnilo nastupování na kolo. To oceníte nejen při jízdě v sukni, ale například i v terénu, když potřebujete z kola rychle seskočit. Na kole se tak cítíte jistější a to za všech podmínek. 

 


SPECIFIKACE
Rám WSD Alpha Platinum Aluminium, ABP Convert, Full Floater, E2 tapered head tube, press fit BB, magnesium EVO link, internal derailleur & dropper post routing, 120mm travel
Vidlice Fox Performance Series 32 Float, CTD (climb-trail-descend) FIT damper, rebound, E2 tapered steerer, 15QR, 120mm travel
Tlumič Fox Evolution Series Float, DRCV, CTD (climb-trail-descend) damper, rebound, tuned by Trek in California 6.75×1.75"
Velikost 14, 15.5, 17, 18.5"
Kola Bontrager Duster Elite Tubeless Ready, 142×12 rear, 15mm front
Pláště Bontrager XR3 Expert, aramid bead, 27.5×2.35" front, 27.5×2.20" rear
Řazení Shimano Deore, 10 speed
Přesmykač SRAM X5, high direct mount
Přehazovačka Shimano SLX, Shadow Plus
Kliky Race Face Ride, 36/22
Kazeta Shimano HG50, 11–36, 10 speed
Pedály Wellgo nylon platform
Sedlo Bontrager Evoke 2 WSD, chromoly rails
Sedlovka Bontrager SSR, 2-bolt head, 31.6mm, 12mm offset
Řidítka Bontrager Riser, 31.8mm, 15mm rise
Představec Bontrager Race Lite, 31.8mm, 7 degree
Hlavové složení FSA IS-2, E2, alloy cartridge
Brzdy Shimano M506 hydraulic disc
Gripy ESI Racer's Edge

VIDEO

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

PříslušenstvíPřihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz